Skocz do zawartości
forsaitsu

Quake Champions

Rekomendowane odpowiedzi

O dziwo odpaliło się używając skrótu zamiast launchera, ale na moim sprzęcie(i5 2400, gtx 560 ti, 4 gb ramu) nie da się grać nawet na all low + skalowanie 80%, co chwila przycinki. Za mało vramu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wszystko ultra, skalowanie na 100%, kiedy są pokazani wszyscy przed meczem, to każda postać wyglądała pixelowato, kiedy dałem skalowanie na 150% to już to lepiej wygląda, ale czasami przy używaniu specjalnej umiejętnośći NXY czy jak tam ona się zwie czyli bycie niewidocznym, przy powrocie załapuje drop fps-ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć, przynajmniej z roboty do domu się nie będę śpieszył :E

 

edit: Zagrałem pół rundy, akceleracja myszy patologia, FOV patologia, rodziałka 1440p, a wszystko rozmazane i rozpikselowane jakbym w 360p grał, an to się patrzyć nie da, gameplay może szybki, ale tylko dlatego że wszystko pływa bez ładu i składu, bohaterowie na stałe do kupienia za prawdziwy hajs, za in-game currency można ich wynajać na 1 dzień. To jest zbrukanie nazwy Quake. Kijem z kupą tej gry nie dotknę.

 

 

FOV patologia? Można go spokojnie zmienić w ustawieniach, jest od tego suwak. Przy mniejszym FOV gra się już całkiem inaczej, więc polecam pokombinować z jego ustawieniem. To jest gra F2P więc normalnie, że będą płatności prawdziwymi pieniędzmi. Ale żeby sobie bohatera kupić na 24 godziny to nie jest wielki problem. 2 mecze i już masz odpowiednią ilość punktów.

Edytowane przez seether_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest trochę do poprawy, ale jeśli wezmą się do roboty, wyeliminują te problemy plus dodadzą duuuużo więcej contentu to będzie hit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 kwietnia następna tura.

 

U mnie beta działa w porządku i nie je dużo ramu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batdzo kiepska gra.. To juz nie jest stary dobry quake 3 czy swietny quake 2. Masa błedów i żre ramu masakrycznie

 

Dlatego beta powinna być gra profesjonalistów a nie dla amatorów. Nie masz pojęcia o tym co mówisz. Gra na dzień dzisiejszy wygląda bardzo dobrze. Zaznaczam, że to test serverów a nie gameplay'u który cały czas jest modyfikowany. Sync i Zero4 wyraźnie zaznaczali, że dopiero po 2 weekendach stres testu będą wprowadzane nowe rzeczy. Więc ocenienie produktu na tak wczesnym etapie to bluźnierstwo. Wczoraj rozmawiałem o wprowadzeniu opcji wyboru 144hz oraz o fps locka. Jeśli chłopakom się uda to może już jutro będzie taka możliwość. Co więcej jeśli byś się troszkę znał to de facto to własne jest quake 2 i quake 3 połączony z CPMA (Anarki).

Edytowane przez m1chal3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego beta powinna być gra profesjonalistów a nie dla amatorów. Nie masz pojęcia o tym co mówisz. Gra na dzień dzisiejszy wygląda bardzo dobrze. Zaznaczam, że to test serverów a nie gameplay'u który cały czas jest modyfikowany. Sync i Zero4 wyraźnie zaznaczali, że dopiero po 2 weekendach stres testu będą wprowadzane nowe rzeczy. Więc ocenienie produktu na tak wczesnym etapie to bluźnierstwo. Wczoraj rozmawiałem o wprowadzeniu opcji wyboru 144hz oraz o fps locka. Jeśli chłopakom się uda to może już jutro będzie taka możliwość. Co więcej jeśli byś się troszkę znał to de facto to własne jest quake 2 i quake 3 połączony z CPMA (Anarki).

 

W dodatku nie rozumiem jak można narzekać, że beta nie działa jak należy. Przecież to beta(wczesna, zamknięta), a nie wersja finalna.

Edytowane przez ztn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, beta to jednak beta ;d

Edytowane przez cracovia1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem klucz. Z tego co widzę są kilkudniowe okienka z dostępem do serwerów. Jeśli teraz dostałem dostęp, to będzie on ważny na wszystkie przyszłe okienka, czy na każde trzeba mieć oddzielne zaproszenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nowego nie dostałem na obecną bete ale dostałem powiadomienie że rusza więc wygląda na to że jak raz dostaniesz to już będzie działał na kolejne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem sie do bety, pogralem wczoraj z pol godziny...ehh Bethesda. Akceleracja myszy do niczego, grafika bieda (nie chce mi sie grzebac w ustawieniach, blur, tekstury, oswietlenie itd), dziwne (chyba) proporcje FOV, gra sie postaciami ktore maja klasy/jakies skille/waluty/bonusy, sama gra laduje sie ze 2 minuty na starcie.

 

Bylem wielkim fanem Q3 ale to w niczym go nie przypomina, zrobilem dwie rundy i raczej nie planuje wracac. Uczestniczylem w zyciu w kilku testach beta, tej gry juz nie uratuja, wymagalaby zbyt duzo zmian, juz wole Overwatch...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę coś jeszcze pograć ale pierwsze wrażenie nie za bardzo. Klimat mało mroczny, jakieś to wszystko miejscami cukierkowe. Nie podobają mi się ikony broni i życia na mapie. Ładniej to wyglądało w starym quake 3.

Grafika jest zbyt rozmazana, ja bym wyłączył AA i blura ale chyba się nie da. Nie tak się robi e-sportowe gry.

Chyba rocket launcher jest trochę znerfiony. Jakieś wrażenie braku płynności ale to może wina mojego monitora 60 hz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wczoraj kodzik do bety, ale nie mogę go wykorzystać przez problem z założeniem konta ;/ Daje stwórz konto na bethesda.net coś tam się wczytuje, pusta strona i nic ExHPnhn.png

 

Już git, przez Chrome'a był problem, na Internet Explorerze normalnie poszło

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem parę godzinek. Jest dziwnie, niby znajomo, ale jednak całkowicie inaczej. Parę rzeczy mi nie pasuje, ew. jeszcze się do nich nie przyzwyczaiłem. Na pewno to nie jest remake. To arena shooter dostosowany do obecnych czasów. Nie wiem po co dali to NDA, napisał bym więcej, ale nie wiem jak restrykcyjnie do tego podchodzą :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podchodzą zbyt restrykcyjnie. To wszystko szopka na potrzeby blokowania filmików na YouTube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako free to play sobie swoje miejsce pewnie znajdzie. Gdyby to chcieli sprzedawać za full price to bym się gromko zaśmiał.

 

Ja mam wiele innych, lepszych gier multiplayer, a czasu i tak zbyt mało, więc raczej grać, a co dopiero płacić za cokolwiek w tym tytule nie będę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w ten weekend i w poprzedni. Mimo kilku mankamentów gra się przyjemnie. Dla mnie sporo lepiej niż w nowego UT, ale ja zawsze bardziej wolałem arenę od ut ;p. Czuć w tym q3, aż odpaliłem ql żeby co nieco sobie przypomnieć ;p. Oczywiście są zmiany w mechanice - różne postacie z innymi atrybutami jak zdrowie, pancerz, szybkość czy umiejętności, ale nie są one tak inwazyjne jak mi się wydawało przed zagraniem. Na razie najbardziej przeszkadzają bolączki bety - słaby netcode i masa czasu potrzebnego na start meczu, a nie chodzi tu tylko o oczekiwanie na graczy ;p. No i brak matchmakingu, więc w jednej grze statsy 25-2, a w kolejnej 3-30 zdarzają się często :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez pogralem przez weekend i gdyby nie te dziwne skille kazdego championa to bylby stary dobry quake. Wazne ze predkosc gry taka sama. Kazdy przyzwyczajony do tych szitow typu CSGO bedzie mial mega bol dupy bo nie ogarnie co sie na mapie dzieje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od początku bety i choć jest trochę do poprawy to jednak zapewne będzie hit, jedyne czym mogą to zawalić to brakiem customowych meczy i botów, o ile pierwsze mają być to o drugich brak info, liczę też na dużą modowalność, ale to chyba poza zasięgiem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez pogralem przez weekend i gdyby nie te dziwne skille kazdego championa to bylby stary dobry quake. Wazne ze predkosc gry taka sama. Kazdy przyzwyczajony do tych szitow typu CSGO bedzie mial mega bol dupy bo nie ogarnie co sie na mapie dzieje :)

 

Ja odniosłem wrażenie, ze QC jest trochę wolniejszy. Btw. zawsze był taki delay przy zmianie broni po strzale?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...