Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

TSF

Wolny Windows Explorer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od jakiegoś czasu muszę czekac dobre kilka minut na załadowanie się Windowsa i z minute na otwarcie niektórych, losowych folderów na dysku HDD.

 

Myślałem, że to przez dysk ale programy takie jak Blender czy PremierePro, mimo tego, że działają bez zarzutu, to długo się włanczają i przeszukiwanie windowsa z poziomu aplikacji też jest strasznie wolne. Oba programy i system są zainstalowane na SSD.

 

Jakieś pomysły? Z góry uprzedzam, że specem nie jestem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wystarczy HFW   Kupiłem i to biegiem, albo jeszcze szybciej, bo bardzo do gustu przypadła mi pierwsza część HZD i jej optymalizacja (2160p w najwyższych ustawieniach z DLSS i jest 60+ fps) a tutaj w 1440p wysokie DLSS jakość i co chwilę przeładowanie Vram i nie da się grać. Nawet suwak texture na średnie nie wiele daje, bo po czasie Vram zapchany i znowu spadki. A w 1080p w 2024 roku nie mam zamiaru grać na karcie, która powinna obsłużyć 1440p. Teraz gry będą coraz bardziej  zapełniać pamięć kart, dla tego daj sobie powiedzieć, że 8GB Vram jest za mało na już, a co dopiero na później. 4060ti 16GB jest sprytna, chociaż dość słaba, ale da się fps nadgonić bajerami od zielonych i nie tylko, bo karty od zielonych obsługują wszystkie wodotryski od AMD i Intela + swoje ofkors
    • Tusk nakazuje (przy pomocy Kaczora): https://www.money.pl/gospodarka/ida-drakonskie-podwyzki-tak-pgnig-podniesie-ceny-od-1-lipca-7021548074822592a.html - to bandzior Kaczyński pozwolił monopolom kraść, a jego klon Tusk to kontynuuje (kontynuuje wszystkie głupoty jak 13 14 500, a absurdalny deficyt zwiększył). Przypomnę, że cena  gazu w rok to ok. 160 zł ostatnio ok. 140 zł, a oni planują 291. Przypominam, że zwyrodnialec Kaczyński chciał 517 (oficjalne listy z PGNIG) w lipcu 2023 przy cenie ok. 150. 291 to mniej, ale to nadal marże kuriozalne, typowa wysoka marża to 20-30%. 1. Człowiek nie jest własnością państwa! Idiota generał traktuje nas jak mięso armatnie, a nawet całą armię zawodową chce zgrilować: https://pl.wikipedia.org/wiki/Ofiary_II_wojny_%C5%9Bwiatowej#Ofiary_II_wojny_%C5%9Bwiatowej_w_poszczeg%C3%B3lnych_pa%C5%84stwach - cena za bohaterstwo, zysk za tchórzostwo. Jeśli NATO nas zdradzi to należy się poddać (będziemy to wiedzieć wcześniej po ataku na Łotwę lub Estonię). 2. A Rosja tego nie może mając 4x więcej ludzi? Mamy 38 mln czyli 19 mln żołnierzy + 2 mln zdolnych żołnierek. Armia 21 mln mięsa armatniego, "sukces" niczym powstania warszawskiego, a tu w tym głupim kraju to powstanie jest świętowane co roku.
    • Ja tylko czekam kiedy to wszystko walnie. Horizon ZD - kupiłem, drugiej części już nie bo dowiedziałem się z recenzji, że poszli bardziej w stronę Ubisoftu w kwestii projektu gry a potem jeszcze dotarło do mnie info, że zrobili z tego jakąś feministyczną szmirę GoW - reboot na PS4 kupiłem, Ragnarok już nie bo po co mam kupować i grać w niemal to samo kolejny raz? TLoU - pierwszą część (remaster na PS4) kupiłem, drugą już nie.
    • Dość mało w liczbach bezwzględnych, ale dużo więcej niż mógłbym się spodziewać (nie sądziłem, że gry potrafią byc limitowane przez 253W i to na stock napięci). Skoro tyle jest różnicy w średnim fps, to w minimalnym i frametime może być jeszcze więcej.
    • Dzięki za odpowiedź, która gra taka głodna na VRAM? Z najtańszej alternatywy to chyba 3060 12GB ale to już odstaje wydajnościowo z kolei.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...