Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Trosiq

Jaka płyta główna

Rekomendowane odpowiedzi

Składam komputer oto on:

-Karta Graficzna ZOTAC GeForce GTX 1050 2GB GDDR5

-Zasilacz Thermaltake TR2 450W (PS-TR2-0450NPCBEU-B)

-Pamięć RAM DDR3 KINGSTON HyperX 4GB 1600 MHz XMP

-Dysk Twardy Sata II/III 3,5

-Intel Core i5-3470 4x 3.2GHz @3.6GHz HD2500

I jaka płyta główna do tego zestawu

P.S. możecie podać linka???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ale obawiam sie, ze w fallout 1 i 2 ludzie już grać nie będą, w sensie może jakieś poszczególne jednostki. Mnie akurat fallout 1 i 2 ominął bo w tamtych czasach interesowały mnie zupełnie inne gry. Ostatnio chciałem pograć w drugą część ale bardzo ciężko bo tam ledwo co widać w tych pikselach. Chyba, że są jakieś mody poprawiające grafikę? Co do czwórki to niszczą mnie te czasy wczytywania między lokacjami  czasami to trwa tak długo, że to jest chore a myślę, że mam nie najgorszego kompa, dysk oczywiscie na ssd m2. Działa w końcu ten mod na szybsze wczytywanie? Bo w tym wątku widziałem jak ktoś pisał, że nic mu się nie zmieniło.  
    • Zacytuj  / rozwiń moje nie realne pomysły? Piszę tylko o urealnieniu czasu pracy dla wszystkich. Nie jest fair że jedni mają ciągle 15/20/25 lat do emerytury, a inni mają 40 lat pracy i ciągle im to podwyższają 45 lat, 47 lat itd.  przepracowane do emerytury (np. od 18 lat do 65 lat). Ci co krótko pracują, nadal krótko pracują. A ci co nie mają przywilejów, ciągle chce się im podnieść wiek. Coś tutaj nie gra... PS. Przykładem info styczeń 2024r. - pierwszy raz w historii więcej mamy emerytów policjantów, niż policjantów pracujących. Najpierw wyrównanie sensowne, a potem można dyskutować o podniesieniu wieku emerytalnego dla wszystkich o ile będzie potrzebne. Przecież konfederacja jest za równym prawem dla wszystkich, więc z czym problem? pisałem.
    • Dokładnie, to z czym tak walczyli czyli religią zamienili na inną religię 🤦‍♂️
    • 3 opcje: 1. Dodatkowa karta WiFi, którą podłączysz się z siecią nadawaną przez drukarkę. 2. Podłączysz laptopa do routera kablem. 3. Podłączysz drukarkę do laptopa kablem (USB).
    • https://elektrowoz.pl/auta/samochody-elektryczne-stanowily-w-2023-r-w-norwegii-824-proc-aut-nowych-w-2022-bylo-to-793-proc-w-2021-645-proc/ Na razie w Norwegii elektryczne (osobowe) aura stanowią 30% wszystkich aut. do 100% jeszcze jest daleko. Chciałbym się mylić w kwestii przyszłych kolejek do stacji ładowania. Zobaczymy za kilkanaście lat.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...