Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

xtn

Promocja na Karty Graficzne

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie widziałem to na mydealz i już się napaliłem, ale nie widziałem nigdzie na ich stronie info o wysyłce za granicę :/

 

Wiekszosc osob jezeli widza jakas promocje po prostu uzywaja stron w stylu https://www.mailboxde.com/

 

W media markt/saturnie tez czasami sa fajne promocje ktore sa o wiele tansze, wtedy szczegolnie ludzie takim sposobem importuja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klei się. Fajnie, że jest długa gwarancja. Jedyne co to dopytaj jak realizowana jest taka gwarancja i gdzie jest najbliższy serwis EVGA bo kurier do Niemiec trochę kosztuje w razie czego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol_G

No ktoś już niby kupił i jest zadowolony, tak samo wiarygodne jak większość aukcji Allegro, czyli możesz wierzyć w opis albo nie. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka do niemiec ~70zł PP. Z tą wiarygodnością to racja w sumie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktury zostały wystawione dnia 02.08.2018. Licząc od tego dnia, każdy nabywca może w ciągu miesiąca zarejestrować karty na stronie EVGA przesyłając swoje dane i wspomnianą wyżej fakturę, po czym w razie potrzeby reklamować bezpośrednio u producenta w ciągu 36 miesięcy.

 

 

To już śmierdzi ...

 

NIe mam karty, zapłacę i dostanę serial aby szybko rejestrować ,no dajcie siania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol_G

Wszyscy pieją jakie to EVGA rewelacyjne bo kwitów nie wymaga tylko po serialu się reklamuje...no to co może pójść źle?   szczerbaty.gif

Poza tym ta rejestracja w ciągu 30 dni to chyba była na jakieś rozszerzone gwarancje promocyjne, zwykłej raczej nie trzeba rejestrować w ciągu 30 dni, no chyba że znowu zaostrzyli zasady.

Na pewno w ciągu 30 dni trzeba zarejestrować Zotaca żeby te 5 lat ekstra gwarancji dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych 1080 EVGA z 36msc GW, to sam patrzałem na to. Rozmawiałem z sprzedającym, chciałem się dowiedzieć kto wystawił GW, żeby nie było że sklep widmo. A więc przekażę to co ustaliłem, karty pochodzą ze sklepu Sklep który należy do znanego tutaj Vasilyev(Ukrainiec od którego karty długo szły) który karty miał skądś i sprzedawał w atrakcyjnych cenach, firma fizycznie nie istnieje. Karty są zapewne kaparkowe, a faktura została wystawiona na 02.08.2018r. aby oferta była atrakcyjna, a karty pewnie kopią długi czas. Niby jest gwarancja 35msc ale jak dla mnie jest to zbyt piękne aby było prawdziwe, gdzieś haczyk zapewne istnieje. Trzeba pamiętać że Guest RMA nie ma już u EVGI także nawet gdybyś poprosił o SN to i tak nic się nie dowiesz.

 

To jest to co dowiedziałem się na pochodzenie kart, może faktycznie okazja a może mina wybór pozostaje kupującym.

 

PS. Sprzedający podkreślał że Faktury są wystawione przez właściciela sklepu oraz z bólem serca przekazał gdzie były kupione karty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta na tle innych GTX1080 jest super, ale wg mnie nie warto pakować teraz 2,3k w kartę z przed 2 lat i to wcale nie topową.

Jakby to było 1,5-1,7k to i owszem, ale niestety ceny kart graficznych wciąż są chore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta na tle innych GTX1080 jest super, ale wg mnie nie warto pakować teraz 2,3k w kartę z przed 2 lat i to wcale nie topową.

Jakby to było 1,5-1,7k to i owszem, ale niestety ceny kart graficznych wciąż są chore

Ale nie oszukujmy się. Po testach serii 20xx ceny nie spadną na tyle, żeby cały czas czekać. Ja zdecydowałem się nie czekać i zakup używki 1080Ti ale niestety nie ma żadnych ciekawych modeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Outlet x-kom Warto?https://allegro.pl/outlet-karta-graficzna-msi-gtx1080-gaming-x-8gb-i7495175364.html

 

Ciekawa karta,nie powiem kusząca. W sumie to brałbym tę kartę. MSI Gaming u nas zawsze w cenie (szczególnie przy odsprzedaży nie będzie problemów) Jak ci nie przypasuje to najwyżej ją zwrócisz.

Nie wiem jaki debil tak mocno przykręcał te śrubki, że aż wygiął tą blaszkę.

 

Karta na tle innych GTX1080 jest super, ale wg mnie nie warto pakować teraz 2,3k w kartę z przed 2 lat i to wcale nie topową. Jakby to było 1,5-1,7k to i owszem, ale niestety ceny kart graficznych wciąż są chore

 

Ceny są chore. W tamtym roku kupiłem Palita 1060. W tym roku jest on 100 zł droższy :E Jak wejdziesz na sklep Morele i dasz tylko 1070,Ti i 1080, to tam jest taka kaszana z cenami,że głowa mała. Liczę nadal na spadki cen Pascali po premierze Turinga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o o gtx 1070ti + zasilacz ze strony evga za 490 euro? akurat potrzebuje jakiegoś porządnego psu więc mi pasuje

pewnie że to żadna okazja :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o o gtx 1070ti + zasilacz ze strony evga za 490 euro? akurat potrzebuje jakiegoś porządnego psu więc mi pasuje

pewnie że to żadna okazja :E

bardzo dobra oferta bo to FTW2, jesli 2080 rozczaruja to biore karte tez w tej promce prawdopodobnie i skorzystam pozniej z programu step up. zasilacz jest extra i to nie jakis bubel. na morelkach kosztuje 650zl. tylko szkoda ze do moncijszych kart daja juz slabsze bronzy zasilacze. do niedawna byly te g3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas waham się z zakupem... w głowie pełno myśli i tak jak wcześniej wspominałem, myślałem o:

- MSI Geforce GTX 1080 Gaming (non X ;) za 2335 zł "minus" podatek (zakup na firmę) "minus" casback, = 1868 zł - całkiem nieźle, nówka, 2 lata gwarancji

- Palit GeForce GTX 1080 Super JetStream za 1699 zł - używka, na gwarancji, napisałem do gościa, czy można odebrać osobiście i przetestować, oraz czy zakupił prywatnie czy na firmę, czekam na odp... zastanawia mnie tylko dlaczego nikt jej jeszcze nie kupił... - ta kusi mnie najbardziej;

 

- czekać na dalej na testy i ceny niereferentów RTX 2070 - pewnie mniej niż 2500-2600 nie będą kosztowały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem to Mój link

 

Karta graficzna ze stacji roboczej za 1725 zeta z gwarancja 53 miesięcy od producenta. Dobra cena za tą grafikę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem to Mój link

 

Karta graficzna ze stacji roboczej za 1725 zeta z gwarancja 53 miesięcy od producenta. Dobra cena za tą grafikę?

 

taka se

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas waham się z zakupem... w głowie pełno myśli i tak jak wcześniej wspominałem, myślałem o:

- MSI Geforce GTX 1080 Gaming (non X ;) za 2335 zł "minus" podatek (zakup na firmę) "minus" casback, = 1868 zł - całkiem nieźle, nówka, 2 lata gwarancji

- Palit GeForce GTX 1080 Super JetStream za 1699 zł - używka, na gwarancji, napisałem do gościa, czy można odebrać osobiście i przetestować, oraz czy zakupił prywatnie czy na firmę, czekam na odp... zastanawia mnie tylko dlaczego nikt jej jeszcze nie kupił... - ta kusi mnie najbardziej;

 

- czekać na dalej na testy i ceny niereferentów RTX 2070 - pewnie mniej niż 2500-2600 nie będą kosztowały

O co chodzi z tym cashbackiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Mnie już wystarczyło, jak z serii God of War zrobili symulator niańki
    • Miałeś kiedyś Switcha albo grałeś na nim trochę dłużej niż pół godziny? Same Joy-Cony to naprawdę malutkie kawałki plastiku (ze strapem trochę objętości zyskują). Powiększenie nowych kontrolerów w następcy Switcha wcale nie oznacza, że będą one jakieś ogromne. To powinno wyjść na korzyść dla wygody i komfortu ich użytkowania. Może w końcu znajdzie się miejsce dla normalnych gałek i spustów. Magnetyczne mocowanie kontrolerów posiada chyba Lenovo Legion Go. Na tym ustrojstwie nie grałem, ciężko też ocenić, czy to będzie lepsze rozwiązanie niż szyna. Ogólnie te wszystkie doniesienia na temat Switcha 2 wskazują, że otrzymamy po prostu sprzęt udoskonalony praktycznie na każdym polu. W sumie OK, tutaj nikt już koła na nowo nie odkryje. To może być naprawdę spoko maszynka do grania, dodając do tego jeszcze wsteczną kompatybilność, to już w ogóle bajka. Rożnica jest tylko taka, że rynek wygląda już nieco inaczej niż przy debiucie oryginalnego "Pstryka". Konkurencja większa, efektu "wow" też już takiego nie będzie, głównie tylko "bigger better and more". Cena też odegra sporą rolę. No i ciekawi mnie, czy dodadzą jakieś pierdoły w styli np. kamery IR, która na papierze wyglądała super, a korzystało z niej może raptem kilka tytułów...
    • Nikt Ci nie każe go likwidować, w żadnej ustawie nie ma nic o demontażu tych, które są w użyciu. Mowa jest o nowym budownictwie, a potem o tym co ma być przy wymianie. Póki będzie sprawny to będziesz sobie używał.  Na własny użytek możesz robić co chcesz... Nie, nie będziesz musiał się pozbyć, tylko po 2035 roku po prostu nie kupisz nowego, a jak nie spełnia normy EURO 4 czy 5 to nie wszędzie wjedziesz. Także nie wyolbrzymiaj. Zgadzam się co do przywilejów polityków, księży itp. że w przypadku wojny są z wielu obowiązków zwolnieni co nie powinno wyglądać inaczej. 1. Tydzień temu weszło rozporządzenie UE dotyczące rozbudowy infrastruktury, które jest wiążące. 2. Od dłuższego czasu już się mówi, że 2035 to nie tylko elektryki, ale również hybrydy i auta na paliwa alternatywne. W zasadzie jedyna rzecz jaka może dać przewagę w sytuacji gdy ilościowo wojska jest mniej to technologia i strategia. Szkolenie może być powtarzane co rok, dwa itd. Tylko niech będzie robione z głową i tak jak napisał @kanon7 wynagrodzenie niech będzie adekwatne do utraconego przez ten czas, bo jak na szkolenie zostanie wezwany przedsiębiorca na JDG albo programista zarabiający kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie i w zamian za utracone zarobki czy klientów dostaną 3 czy 4 tysiące za miesiąc takiego szkolenia, to będzie tylko kolejny element dobijający małych przedsiębiorców.  
    • Może jakieś inne mody ci coś poprawiają. U mnie: Wyjście z metro Cambridge(College square) do miasta, mocna miejscówka Bez moda ~50 sekund Z modem ~4-5 sekund Diamond City - wyjście z Centrum Nauki do miasta(słaba miejscówka) Bez moda - ~12-13 sekund Z modem - ~ 4 sekundy Tylko, że ja mam obecnie jeszcze różne graficzne opcje podrasowane w .ini, które teoretycznie mogą zwiększać czasy ładowań, w praktyce czy i o ile zwiększają nie sprawdzałem. Ale jak odpaliłem gołą grę za pierwszym razem to również była tragedia z wczytywaniami, w zależności od miejscówki mniejsza lub większa, ale tragedia w porównaniu do tego co robi mod  
    • Taaa, A poniżej masz wyjaśnienie, dlaczego kolejny raz ze swoim "kompanem od newsów" wyszliście na idiotów: Sam jesteś "bubel". A dla mniej rozgarniętych tłumaczenie z Konfliktów: " Dwa dni temu małą sensację wzbudziła informacja o wycofaniu – tymczasowym lub nawet per­ma­nent­nym – amery­kań­skich czołgów podstawowych M1 Abrams z linii frontu. Przyczyną miała być jakoby ich wrażliwość na ataki prowadzone za pomocą dronów. Amerykanie przekazali Ukraińcom trzy­dzieś­ci jeden Abramsów. Aby umożliwić przesunięcie harmonogramu, Waszyng­ton zdecydował się wysłać nad Dniepr nie nowe czołgi w wersji M1A2, ale używane i wyremontowane M1A1. Pozwoliło to na sformowanie jednego batalionu pancernego – dwie kompanie po czternaście czołgów plus trzy rezer­wowe i do szkolenia. Do tej pory Ukraińcy stracili prawdopodobnie dwa czołgi tego typu. Pierwszą stratę odnotowano jeszcze w lutym właśnie pod Awdijiwką. Po kilku dniach na tym samym odcinku Ukraińcy stracili drugiego Abramsa. Ten został unieruchomiony wybuchem miny przeciwpancernej, a następnie dobity przez drona. Oprócz tego Moskalom udało się zniszczyć pod Awdijiwką także dwa pojazdy inżynieryjne M1150 Assault Breacher Vehicle, a jednego z nich nawet sami zdobyli. Według nieoficjalnych informacji z ubiegłego tygodnia Ukraina straciła już pięć Abramsów, ale możliwe, że wliczane są w to dwa M1150. Spekulowano wobec tego, iż Kijów chce za wszelką cenę uniknąć straty kolejnych Abramsów. Byłby to cios nie tylko dla możliwości wojsk lądowych Ukrainy, które widzą w batalionie Abramsów wspartych przez M1150 swoją najpo­tęż­niej­szą pięść pancerną. Mielibyśmy do czynienia także z ciosem propa­gan­dowym. Już utrata pierwszych dwóch Abramsów dała niesamowitą pożywkę prokremlowskim kanałom na Telegramie. Inna hipoteza zakładała, że Ukraińcy wprawdzie nie boją się utraty następnych czołgów, ale po prostu uznali, że w tej sytuacji nie ma dla nich dobrego zastosowania. Ryzyko wykrycia przez drony na otwartym terenie – płaskim, pozbawionym drzew, właśnie takim jak pod Awdijiwką – jest zbyt duże, praktycznie stuprocentowe. Toteż prob­lemem miałaby być nie tyle wizja zniszczenia kolejnych Abramsów, ile wizja zniszczenia ich, zanim w ogóle zdążą zrobić coś pożytecznego. Ale przecież nie jest to problem samych Abramsów, a jakoś nie słyszymy o wycofaniu z frontu Leopardów, czołgów rodziny T-72 czy nawet bojowych wozów piechoty. Nie ma powodu sądzić, że Abramsy mogą być wrażliwsze na uderzenia dronów. Czyżby więc chodziło o zachomikowanie silnego odwodu pancernego przed spodziewaną rosyjską ofensywą? Otóż najwyraźniej nie. Żołnierze 47. Samodzielnej Brygady Zmechanizowanej „Magura” określili te doniesienia jako fake newsy. Służba Abramsów została oceniona pozytywnie, tak więc „na pewno nie będziemy ukrywać przed wrogiem tego, co sprawia, że wróg sam się kryje” – pisze brygada na swoim kanale na Telegramie."
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...