Skocz do zawartości
Edward Kenway

Forza Horizon 4

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli mając wszystko można sobie darować forzę na 4 tygodnie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hajs i losowania przez 4 tygodnie do zgarnięcia.

 

@edit

Ktoś z was miał problem z wystawieniem auta na sprzedaż z powodu zbyt dużej ilości plików tego typu i jakoś to rozwiązał? :E

Edytowane przez mlynos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak zobaczylem jakie sa nagrody, czyli same kredyty i losowania to raczej nawet nie bede podchodzil do tej serii, szkoda czasu. Ale na forum FH musi byc szitstorm, szkoda ze ich moderatorzy to jak antifa online, posty beda od razu znikac.

Placącym graczym jak zwykle wiatr w oczy i kij w ..... a pirat ma wywalone, ściąge gre i albo działa albo nie. 

To są nie tylko czarni, przy tych 'protestach' jest też dużo białych i latynosów.

 

+

Pitu pitu

812MXem.png

 

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza się pobrała na nowo bez pauz. Nie działa...

Jedynie co mi jeszcze przychodzi na myśl to przenieść system z HDD na SSD. Nigdy tego nie robiłem więc nie wiem czy przenosi się tylko system czy wszystko co jest na danej partycji?

Skoro na systemie który jest na HHD gra działa, to może jak przeniosę (zrobię klon) to w końcu ruszy.

Edytowane przez krzyss_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie dobrze...czyżby na forum forzy mieli czarny motyw...rasiści :lol2:

Up....przerobiłeś temat z pierwszego postu dotyczący problemów z działaniem gry?

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza narazie odinstalowana, na Reddicie też same special snowflakes, nawet logo zmienili na czarne czyli też czas stamtąd spadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczęście w nieszczęściu z tymi spinami, wypadly mi samochody o łącznej wartości 20mln :P

 

swoją drogą fajnie działa system rankingowy - 3 miejsce = -6 pkt XD

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza się pobrała na nowo bez pauz. Nie działa...

Jedynie co mi jeszcze przychodzi na myśl to przenieść system z HDD na SSD. Nigdy tego nie robiłem więc nie wiem czy przenosi się tylko system czy wszystko co jest na danej partycji?

Skoro na systemie który jest na HHD gra działa, to może jak przeniosę (zrobię klon) to w końcu ruszy.

możesz przenieśc przez "dodaj usuń programy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w porównaniu do NFS Heat, to FH4 ssie kukle dźwiękowo

 

to chyba jesteś gimbusem :D nfs heat ma model jazdy jak jakas gra na androida.. z 300km/h do 50 w jedna sekunde przez oskryptowany drift xD a dzwieki z tego co słyszałem oparte o ten sam algorytm wiecej strzelania i podkrecone wszystko bardziej niż w rzeczywistosci..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet pisze od dźwiękach a ty mu wyjeżdżasz z modelem jazdy :E

Forza ma paskudne dźwięki a szkoda bo np. same efekty otoczenia sa super tak jak radio na premiere ktore potem zostalo zniszczone przez cenzure.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet pisze od dźwiękach a ty mu wyjeżdżasz z modelem jazdy :E

Forza ma paskudne dźwięki a szkoda bo np. same efekty otoczenia sa super tak jak radio na premiere ktore potem zostalo zniszczone przez cenzure.

 

 

Tak samo jak temat jest forza a on wyjezdza z gownianym nfs :D Nie ma takich złych dzięków, sa silniki które brzmią ok sa takie które brzmią źle i są takie które brzmią zajebiście (LFA i niektóre audi itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczęście w nieszczęściu z tymi spinami, wypadly mi samochody o łącznej wartości 20mln :P

 

swoją drogą fajnie działa system rankingowy - 3 miejsce = -6 pkt XD

Ja za pierwsze miejsce potrafiłem dostać 5pkt :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System rankingowy jest zrąbany do cna, potrafiłem dostać -15 za wygraną......nie moja wina że wylosowało mnie z lamkami.

Wbiłem rank 4, 4004pkt i przestałem grać online - bo po co? Ranga sama się nie zmienia także wystarczy co serie zagrać jedną grę żeby wliczyć się spowrotem do rankingu a i tak za każdym razem zbieramy wszystkie nagrody aż do rank 4 włącznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba jesteś gimbusem :D nfs heat ma model jazdy jak jakas gra na androida.. z 300km/h do 50 w jedna sekunde przez oskryptowany drift xD a dzwieki z tego co słyszałem oparte o ten sam algorytm wiecej strzelania i podkrecone wszystko bardziej niż w rzeczywistosci..

30 letni gimbus? OK. Poza tym mówiłem o samym udźwiękowieniu, które w Fh4 zwyczajnie ssie. Odpal silnik wankla, ksywka "dentist drill". Poza tym popcorn możesz redukować, zdajesz sobie z tego sprawę?

 

Facet pisze od dźwiękach a ty mu wyjeżdżasz z modelem jazdy :E

Forza ma paskudne dźwięki a szkoda bo np. same efekty otoczenia sa super tak jak radio na premiere ktore potem zostalo zniszczone przez cenzure.

+1

 

Tak samo jak temat jest forza a on wyjezdza z gownianym nfs :D Nie ma takich złych dzięków, sa silniki które brzmią ok sa takie które brzmią źle i są takie które brzmią zajebiście (LFA i niektóre audi itp.)

 

LFA, które brzmi jakby miało zaraz szklanki stracić? LFA miał już w FH2 lepszy dźwięk :lol2:

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 letni gimbus? OK. Poza tym mówiłem o samym udźwiękowieniu, które w Fh4 zwyczajnie ssie. Odpal silnik wankla, ksywka "dentist drill". Poza tym popcorn możesz redukować, zdajesz sobie z tego sprawę?

 

 

+1

 

 

 

LFA, które brzmi jakby miało zaraz szklanki stracić? LFA miał już w FH2 lepszy dźwięk :lol2:

 

 

Po co grasz w forze skoro nfs jest lepszy ?

Nie rozumiem Cię zupełnie, jak masz problem to nie graj, ja nie gram w nfs bo wg mnie to gowno dla dzieci i tyle :D

Nie poruszam sie wanklem w forzie wiec nie mam tego problemu :D

Edytowane przez tomek1717

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co grasz w forze skoro nfs jest lepszy ?

Nie rozumiem Cię zupełnie, jak masz problem to nie graj, ja nie gram w nfs bo wg mnie to gowno dla dzieci i tyle :D

Nie poruszam sie wanklem w forzie wiec nie mam tego problemu :D

Ty jesteś jakiś niekumaty? Nigdzie nie napisałem, że NFS jest lepszy, więc radzę na przyszłość ogarnąć podstawy czytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz problem z dziekami, samochodów w forzie jest ponad 500 w nfs sporo mniej wiec nawet nie ma o czym mówic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz problem z dziekami, samochodów w forzie jest ponad 500 w nfs sporo mniej wiec nawet nie ma o czym mówic

Ale pisząc o tym, że dźwięk silników jest z 4 liter wyjęty to nie odnosi się do tego, że cała gra jest wujowa... Mi sporo bardziej dźwięki samochodów leżały w FH3, ale z FH4 też nie są najgorsze. Imo bym powiedział, że w NFS prawie wszystkie dźwieki aut są takie same...

Edytowane przez mlynos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos podac bezposredni link do supportu odnosnie FH4? Mam edycje Ultimate i od ponad miesiaca gra wywala do pulpitu i nic nie pomaga! Nigdzie nie widze formularza do zglaszania problemow technicznych a wkurza mnie to niemilosiernie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze ktos podac bezposredni link do supportu odnosnie FH4? Mam edycje Ultimate i od ponad miesiaca gra wywala do pulpitu i nic nie pomaga! Nigdzie nie widze formularza do zglaszania problemow technicznych a wkurza mnie to niemilosiernie!

Życzę z tym powodzenia...najczęstsze i pewnie jedyne ich odpowiedzi to scannow,postawienie sytemu na czysto,przeinstalowanie gry,odkręcenie systemu jeśli było,sterowniki najnowsze,aktualny system...może coś pominąłem :cool:

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

przycebuliłem i kupiłem. W teorii wyszło około 80zł za Forza Horizon 4 i Forza Horizon 3: zestaw edycji Ultimate w praktyce 93zł bo musiałem kupić dwie karty podarunkowe po 500.

Nie wiem czy nie będą anulować. Nigdy nie było problemów z kupnem przez VPN. Wiem, że ludziom nie wchodzi ta promocja i muszą czasem poczekać a to już ryzyko bo promocja się skończy i zostaną z kartami podarunkowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos podac bezposredni link do supportu odnosnie FH4? Mam edycje Ultimate i od ponad miesiaca gra wywala do pulpitu i nic nie pomaga! Nigdzie nie widze formularza do zglaszania problemow technicznych a wkurza mnie to niemilosiernie!

 

Możliwe że masz to samo co ja. Problemem jest explorer.exe działający w tle, jeśli po uruchomieniu gry wyłączysz jego proces to nie będzie Cię wywalać. Na necie są poradniki i nawet plik .bat który ułatwia tą akcję. Najlepsze jest to że pisałem do supportu, napisali mi że wiedzą o tym problemie ale żebym używał tego bata skoro mi pomaga, a oni niby kiedyś tam mają to naprawić - było to z pół roku temu i poprawy nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...