Skocz do zawartości
Tomek1623

Assetto Corsa Competizione

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Asetto Corsa Competizione ma ten sam model jazdy co stara AC? Próbowałem ostatnio za darmo pierwszą część na Steamie i na padzie to był symulator podsterowności i cegły na drodze.

 

 

Pada zamień na dobrą kierownicę i wtedy się wypowiedz.

AC jest świetne - ma wiele tras / aut / modowalne / ffb jest ok / graficznie daje radę / żyjące multi / świetny tryb VR

ACC jest świetne - genialne FFB / grafika świetna / dźwięk genialny / dobrze zapowiadający się tryb multi - raitinig itp. Ale skierowane pod konkretnego odbiorcę GT3.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model jazdy w ACC jest inny, lepszy. Fizyka jest inna. Da się wejść w zakręt bokiem co w AC bez modow nie było możliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upgrade dla nowej generacji 

i dobra aternatywa dla Gran Turismo 7

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wymawia competizione - "kompecjone" :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe... W sumie to przez brak tego toru unikałem nauki ACC, bo uwielbiam wsiąść w takiego GT3 i polecieć po wersji 24h więc wolałem AMS2.

Może jak to wypuszczą to wrócę, ale coś mi w ACC nie pasuje, nie jestem w stanie dobrych czasów robić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się najszybciej podnosi SP ? W multi, karierze, hot lap .... ?  Jechałem wyścig z jakimiś patusami, co chwilę ktoś we mnie uderzał, aż w końcu dostałem strzała i musiałem PIT zaliczyć :(  Straciłem tam 4 oczka SP ! :(  Mojej winy zero. System kar widzę jak w FM, spychają, uderzają, a karę i tak dostajesz ! :(  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System kar jest beznadziejny, ale w LFM masz raporty i jak ktoś w Ciebie uderzy, to zgłaszasz i robią korektę SA (oczywiście nie tej w grze ale ona jest bez znaczenia na tym etapie).

Na serwery z gry bym nie wchodził, strasznie niski poziom i SA będziesz tylko tracił, tam się nie da wbić punktów. Jeździć single player, jakieś 4-5 wyścigów i będziesz miał (da się 2-3 SA wbić na jednym). 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie będę dzisiaj w single upalał 🏎️🏁🚬:banan:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś pierwszy wyścig LFM na T-LCM chyba odpalę, niestety nowy tor więc pozycja będzie kiepska :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To odpalaj single trening, pół godzinki pojeździsz i powinieneś się z torem zapoznać ;) Mówisz o Misano ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pół godziny to jest nic... Będę jakieś 4 sekundy za pole position (hotlap) :F 

Edytowane przez galakty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trzy wyścigi, trzy oczka SA do góry :)  Generalnie potrzeba dużo czystej walki, jazda bok w bok, na zderzaku .... byle nie dotknąć rywala ;) Najwięcej to mi skoczyło RC, sześc albo siedem oczek przez te dwa wyścigi :) Umiejętności rywali ustawiłem sobie na 80, agresję na 60, a ich liczbę na 29 ;)  Lecę śmigać dalej :) 

ps. @galakty czym jeździsz ?  

edit: liczbę rywali ustawiłem teraz na 49 :E

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, maras2574 napisał:

Trzy wyścigi, trzy oczka SA do góry :)

To trochę słabo, po dwa powinny wchodzić. 

Ferrari 296

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki bys nie mial SA, open lobby mija sie z celem, nawet jesli ma rygor co do sa, tylko jakies ligi gdzie karaja za inydenty, czyli np lfm, ale tam jak zaczynasz w niskiej dywyzji to tez latwo nie bedzie, podobne do open lobby.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, odrobiłem to co mi zabrali wczoraj :)  Jeszcze dwa oczka i można walczyć o licencję LFM ;) 

A to jest ta patologia z wczoraj :

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko bosko, open lobby i Monza? :D To już gorzej wybrać nie można :P

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

O co tu chodzi, mam SP 80 ale jednak 79 :hmm: Po tych wyścigach dzisiaj goniąc SP, RC wystrzeliło z 74 na 99 :E

gekIE4y.png

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, maras2574 napisał:

O co tu chodzi, mam SP 80 ale jednak 79

W grze jest zaokrąglone, pewnie masz 79,80 czy coś i nie łapie. Wbij jeszcze jeden punkt i wejdzie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde najeździłem się powiem szczerze wczoraj żeby wbić te 80, na koniec miałem już dość ;) Ale włączyłem sobie jeszcze czasówkę na Misano żeby sprawdzić czy dam w ogóle radę zrobić czas jaki wymagają na LFM, po którymś okrążeniu się udało ;) Albo już było zmęczenie materiału, albo taki słaby jestem :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmęczenie, dla mnie idealne są te wyścigi 25 minut. Przy 45 minutach już tracę skupienie i muszę robić przerwę :P 

Ja na tych T-LCM jestem dużo szybszy, wczoraj byłem niecałe 3 sekundy za najlepszym best lap, a to był pierwszy wyścig po 30 minutach treningu więc jestem w szoku. Dużo większa kontrola nad trailbraking.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, galakty napisał:

Zmęczenie, dla mnie idealne są te wyścigi 25 minut. Przy 45 minutach już tracę skupienie i muszę robić przerwę :P 

Ja pojechałem wczoraj kilka 20min i jeden 30min. Szczerze mówiąc miałem już dość 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, maras2574 napisał:

Ja pojechałem wczoraj kilka 20min i jeden 30min. Szczerze mówiąc miałem już dość 

Daj znać jak ogarniesz licencję i pierwszy wyścig, jestem ciekawy wrażeń :D 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...