Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Thiago83

Złodziej na forum - RobONtouR

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gordon Lameman

Pomyśl sobie co byś odpisał do tych wszystkich użytkowników atakujących cię podczas gdy w głowie wiesz że nic nie zrobiłeś i w sumie wiesz że na 100% nie masz się czego obawiać :E

To wyjaśnij nam dlaczego rzekomo pomogłeś ochronić go przed oszustem (tak napisałeś), a potem piszesz, że kodu nie było widać.

 

Moim zdaniem łżesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat mnie to bawi dlatego odpisuję i chcę więcej i więcej

 

jaką skruchę ? że mnie oczernia o coś czego nie zrobiłem? to chyba odwrotnie

Albo robisz z siebie totalnego błazana albo coś brałeś :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie racja, chciałem go strollować ale on nie wiedział że to troll i teraz wyszło że on mnie trolluje wykorzystując mojego trolla

 

no i sprawa wyjaśniona.

 

Temat do zamknięcia, już nie odpowiadam

 

Człowieku, ty się powinieneś zapisać do jakiegoś psychoterapeuty, bo bawią cię rzeczy wyjątkowo żenujące :D

 

Myślę, że autor tematu powinien zgłosić sprawę na policję, może da ci to do myślenia na przyszłość, że warto lepiej zainwestować swój czas. Nawet jeżeli oskarżenie okaże się nietrafione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech autor tematu wklei oryginał zdjęcia, które zamieścił to ocenimy czy kod było widać czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RobONtouR

Człowieku, ty się powinieneś zapisać do jakiegoś psychoterapeuty, bo bawią cię rzeczy wyjątkowo żenujące :D

 

Myślę, że autor tematu powinien zgłosić sprawę na policję, może da ci to do myślenia na przyszłość, że warto lepiej zainwestować swój czas. Nawet jeżeli oskarżenie okaże się nietrafione.

Już powtarzałem że bardzo chętnie stawię się na sprawę sądową

 

ale najpierw niech autor pokaże zdjęcie które dodał niestety ale dysponuję tylko miniaturą do porównania :)

 

I zobaczymy wasze forumowe porady i mądrości he he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, wg mnie jeśli nawet nie ukradłeś (co jednak warto sprawdzić) to przekroczyleś granice dobrego smaku tym trolem. Tak czy siak wyszła zenada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra panie moderator niech pan zamknie to rakowisko bo tu sie robi niezła zadyma i zaraz bedzie jeden po drugim cisnal, jak autor chce sie uzerac z robusiem o kod to idzcie na droge sądową a nie robicie zadymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

Pomyśl sobie co byś odpisał do tych wszystkich użytkowników atakujących cię podczas gdy w głowie wiesz że nic nie zrobiłeś i w sumie wiesz że na 100% nie masz się czego obawiać :E

 

Ale sam tą aferę zrobiłeś bo powiedziałeś na PW że wykorzystałeś kod. Ba na forum na bank jesteś już spalony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RobONtouR

Ale sam tą aferę zrobiłeś bo powiedziałeś na PW że wykorzystałeś kod. Ba na forum na bank jesteś już spalony.

 

W sensie spalony ? nie rozumiem, ja się tutaj z nikim nie kumpluje i jakoś nie zależy mi na znajomości z tobą czy innym użytkownikiem jestem zwykłym userem jak ty więc ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już powtarzałem że bardzo chętnie stawię się na sprawę sądową

 

Rodzice na pewno też będą zadowoleni z internetowych wojaży swojego syna-trolla :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szedłem sobie po zakupy i tak sobie myślę jak wygląda znalezienie winnego w takiej sprawie ? Zgłoszenie na policje a co dalej ? Jak ustalić czy kod został wykorzystany akurat przez tego użytkownika ? Trzeba by albo do EA uderzać (co chyba jest niewykonalne) albo zapierdzielić cały sprzęt z mieszkania i poddać go ekspertyzie, która chyba trwa kilka miesięcy (tak było w czasach czystek u piratów).

 

Ba na forum na bank jesteś już spalony.

To na pewno sprawi mu ból... To chyba jest taki odpowiednik - "to nasza piaskownica, idź gdzie indziej" (chociaż to widać najmocniej w dziale motoryzacja).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech autor tematu wklei oryginał zdjęcia, które zamieścił to ocenimy czy kod było widać czy nie.

 

To jest najlepsza opcja w tym momencie

Ciekawe czy owy kod QR jest jakos powiazany z kodem gry / zawiera w sobie kod na gre

 

Jesli nie - temat zamkniety i to zwykly troll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby sie zaraz nie okazało, że autor tematu i ten drugi, to jedna osoba :rotfl:

 

Zastanawia mnie wlasnie - gdzie jest autor tematu w tym momencie

 

Jesli faktycznie na podstawie kodu QR nie mozna uzyskac kodu do gry oraz autor bedzie unikal wypowiedzi w temacie to moze sie okazac, ze gosc nakrecil bezsensownie afere

 

Moim zdaniem nadal wszystko rozbija sie o owy screen i QR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

W sensie spalony ? nie rozumiem, ja się tutaj z nikim nie kumpluje i jakoś nie zależy mi na znajomości z tobą czy innym użytkownikiem jestem zwykłym userem jak ty więc ...

 

Choćby dla tego spalony że nikt ci nie pomoże jak założysz wątek i o coś się zapytasz lub jak będziesz chciał coś sprzedać po prostu nikt ci nie zaufa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choćby dla tego spalony że nikt ci nie pomoże jak założysz wątek i o coś się zapytasz lub jak będziesz chciał coś sprzedać po prostu nikt ci nie zaufa.

Przestań, za dwa dni nikt go nie będzie w ogóle kojarzył...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest najlepsza opcja w tym momencie

Ciekawe czy owy kod QR jest jakos powiazany z kodem gry / zawiera w sobie kod na gre

 

Jesli nie - temat zamkniety i to zwykly troll

 

Zaraz teraz doczytałem. KOD QR?! nawet nie ma takiej możliwości dodania gry na orgin. I dlaczego niby kod QR miałby być powiązany z kodem gry? Tak na logike? Zazwyczaj kody qr są do jakiś stron promocji żeby wyświetlić na fonie etc.

Zaraz wyjdzie że autor tematu z nerwów zrobił literówkę i stwierdził że kod jest wykorzystany albo nie działa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestań, za dwa dni nikt go nie będzie w ogóle kojarzył...

Nie gadaj, do teraz pamiętam TestDrive'a, który chwalił się jak jeździ po Europie Ferrari, Lamborghini itp swojego szefa i chwalił się swoim "garażem", czy dzieciaka, który poszedł siedzieć na chyba dwa lata za swoje wały w wątku sprzedażowym. HDR'o też się nie da zapomnieć, jego gadania o pcmr, goglach vr, projektorach i Crysisie na full na 8800GT w 60fps :E Forum nie zapomina takich kwiatków.

A co do samego tematu, to jeśli facet serio nie ukradł tego kodu, tylko strollował autora tematu, to może ma nie równo pod sufitem, ale jest zdecydowanie bardziej zabawne, niż 90% rzeczy z działu humor :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz teraz doczytałem. KOD QR?! nawet nie ma takiej możliwości dodania gry na orgin. I dlaczego niby kod QR miałby być powiązany z kodem gry? Tak na logike? Zazwyczaj kody qr są do jakiś stron promocji żeby wyświetlić na fonie etc.

Zaraz wyjdzie że autor tematu z nerwów zrobił literówkę i stwierdził że kod jest wykorzystany albo nie działa :D

 

Slowo klucz - "zazwyczaj"

 

Spotkalem sie z grami na zasadzie skanowania kodu QR a nastepnie wejscie w link po zeskanowanym kodzie i np. przypisanie gry do konta np. Steam

 

Wiec nie mow, ze nie ma takiej mozliwosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

Przestań, za dwa dni nikt go nie będzie w ogóle kojarzył...

Może a może nie ale są ludzie co się uprą i będą go spamować jak tylko coś napiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by albo do EA uderzać (co chyba jest niewykonalne)

Dlaczego nie wykonalne? Ostatnio była nawet sprawa gdzie straż miejska wystawiła mandat bodajże za przeklinanie na grupie facebookowej :E . Dla policji to już nie czarna magia uderzyć do firm po adres IP, a jak już mieli by uderzyć po adres IP to nie do EA, a do Blizzarda/Activision którzy platformą battle net zarządzają i tam kod musiał zostać aktywowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

Slowo klucz - "zazwyczaj"

 

Spotkalem sie z grami na zasadzie skanowania kodu QR a nastepnie wejscie w link po zeskanowanym kodzie i np. przypisanie gry do konta np. Steam

 

Wiec nie mow, ze nie ma takiej mozliwosci.

 

Najprościej zgłosić skradziony klucz i nich go zablokują. Ale jak to jest klucz z promocji to mogła być zwykła pomyłka w sklepie, były już przypadki że sklep dawał dwa te same klucze różnym osobą i trzeba było zgłosić się do sklepu i dawali drugi klucz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kradziez, debilizm i podszywanie sie pod moderacje?
I to chyba wszystko co można powiedzieć... niezależnie od tego czy to głupi troll i forma żartu, to było to słabe, żenujące i zalatujące dzieckiem z piaskownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

I to chyba wszystko co można powiedzieć... niezależnie od tego czy to głupi troll i forma żartu, to było to słabe, żenujące i zalatujące dzieckiem z piaskownicy.

 

Wiesz prokuratura mogła by to uznać za przyznanie się do winy i RobONtouR miał by problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...