Skocz do zawartości
Myst

Far Cry New Dawn

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma to jak oceniać grę po youtubie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj oprócz grafiki masz świetny gejmplej i kontynuację historii z 5ki, Ty za to grasz w każdy tytuł jaki wyjdzie, nawet taki, który Ci się nie podoba.

Edytowane przez agent_x007
Zaczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie grałem,ale na pewno nie ominę.Moze jutro jak będę miał czas.

Oprócz 2jki i Primala wszystkie Far Cry-e były moim zdanie dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie gierka wciągnęła, tak jak 5ka. Fabuła taka sobie ale ogólnie trzyma się kupy z 5ką. Świat wygląda pięknie, nie ma co się zrażać do różowych kwiatków, niby ta sama mapa ale jest tyle zmian, że ma się wrażenie, że jest nowa. Feeling strzelania super, najbardziej podoba mi się to, że mamy bazę i musimy ją ulepszać robi się to bardzo przyjemnie, fajnie szczegółowo pokazane jak się wszystko zmienia no i czujemy, że to nam się opłaca a nie tylko dla kosmetyki robimy.

Nie powiem. Kusisz :E. Tym bardziej, że gra tania jak barszcz jak na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj oprócz grafiki masz świetny gejmplej i kontynuację historii z 5ki, Ty za to grasz w każdy tytuł jaki wyjdzie, nawet taki, który Ci się nie podoba.

Na jakiej platformie grasz? Ja chyba kupię na One X.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na X, pięknie wygląda, nawet ładniej od 5ki, oświetlenie jest jeszcze lepsze i HDR zrywa kapcie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekonałeś mnie. W FC V grało mi się bardzo przyjemnie i to na PS4 pro. Teraz New Dawn wziąłem na PC, ale i tak rozwalę się z padem przed TV :lol2:

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na X, pięknie wygląda, nawet ładniej od 5ki, oświetlenie jest jeszcze lepsze i HDR zrywa kapcie :).

Chaiłem brać Metro, ale wczoraj miałem sprzedawać zapomniane w szufladzie FC5. Odpaliłem jednak DLC i przeszedłem ten o Wietnamie. Znowu nabrałem ochoty na FC, więc kupię sobie New Dawn, a Metro potem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kończy ty grasz w Anthema :E

 

Jak hennep piszę, że jest klimat z FC V to znaczy że jest.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapa to nie wszystko, ale fajnie będzie odwiedzić stare śmieci po katastrofie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem brać ale Gra została zepsuta przez dodanie poziomów przeciwników do poziomów broni takie divison..w tej grze to nie ma sensu fps singlowym.. (biały, niebieski, żółte, fioletowy mogłem pomylic kolory (; - jak trafisz np na żółtego gościa a twój pistolet jest biały to możesz strzelać 3 minuty w niego a jak odwrotnie to nawet jak trafisz w stopę ginie od razu )jak w asasynie orgins.. idiotyczne ale w 99% recenzji po tym jadą aspekcie, wiec do FC6 zapewne go nie dodadzą . Bo sprzedasz leci tego dlc na łep na szyje. Gdyby nie to bym się skusił bo reszta wygląda ok .

Edytowane przez wąsacz11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nope. Nigdy nie zagram w shooter który nie jest ewidentnie sci-fi, a w którym postacie przyjmują pociski na gołą klatę niczym gąbka wodę. W sci-fi jeszcze to się usprawiedliwi kosmicznymi tarczami z dupy ale w grach typu Division czy tu? Debilnie to wygląda i tyle.

 

Do tego fabularnie 5 ssała, a tutaj widzę jeszcze gorsze opinie więc strata znikoma.

FC skończyło się na 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5ka była najlepsza moim zdaniem 3 i 4 strasznie mnie wynudziły. W New Dawn mamy kontynuacje historii z 5ki, wracają znajome postaci, więc bez znajomości 5ki nie ma co zaczynać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nope. Nigdy nie zagram w shooter który nie jest ewidentnie sci-fi, a w którym postacie przyjmują pociski na gołą klatę niczym gąbka wodę. W sci-fi jeszcze to się usprawiedliwi kosmicznymi tarczami z dupy ale w grach typu Division czy tu? Debilnie to wygląda i tyle.

 

Do tego fabularnie 5 ssała, a tutaj widzę jeszcze gorsze opinie więc strata znikoma.

FC skończyło się na 3.

O @crush nawet się z tobą zgadzam. FC skończył się na trójce. thumbup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 1 (do pewnego momentu) 4 5 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko FC3 reszte mozna pominąć ,do dzis moglbym ubijać tych piratow na tej wyspie ;)

 

tak samo jak w Seri Asasyn jedyna porzadna gra to cześć 2

 

Ubi to jednostrzałowa firma :E od bidy czasem zrobi coś na poziomie/1 seria-1 dobra gra.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod względem WOW zdecydowanie jedynka*. Pod kątem grywalności, miodności i funu: 3,1,2 i 4ka a potem Primal i 5tka. Co do najnowszej odsłony hmmm... ma fajny benchmark :E, w ogóle mi nie siadła. Moim zdaniem ta seria ma ten sam problem jaki miał Asasyn przed Origins, brakuje jej odświeżenia bo formuła się wyczerpała. A najlepiej to daliby sobie z nią spokój na jakiś czas, wybudzili ze snu Sama Fishera albo księcia Persji ;)

 

*jak na tamte czasy ofkors

Edytowane przez lamparcicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że mamy nowe skrytki ze skarbami i mini łamigłówkami, mam syndrom czyszczenia całej mapy, ciężko się oderwać, a jeszcze to zrobię, szybko sprawdzę co tam jest, ulepszę sobie coś w obozie, złowię legendarną zmutowaną rybę, sprawdzę co w obozie robią (nasza baza tętni życiem i cały czas coś nowego robią, a to grilla, a to piją, grają na gitarze, jakieś country śpiewają, to kłócą się, naprawdę fajnie zrobione).

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rybki też będzie można łowić?

 

Właśnie zacząłem i podoba się od pierwszego wejrzenia jak far Cry 5.

 

Początek graficznie bardzo ładnie no i HDR tak samo dobry jak w FC V a może i lepszy :E

 

https://imgur.com/a/OC194eN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hennepin 3 była odświeżającym powiewem, wiec dziwne ze ci się nie podobała.. wprowadziła wszystkie żeczy które sa w rozgrywce do dzisiaj miała najbardziej rozbudowana fabule kolejne części ciągle sie na niej wzorują. Ale ja zawsze od 3 części w tych grach szukałem rozrywki w gempleu fabula jest zawsze ta sama i durna. To zwiedzanie eksplorowanie i odkrywanie skrytek czy odbijanie na rożne sposoby posterunków, trzymało mnie przy tej grze . 4 i primal miała najlepszą grafike lasu i dżungli . Samo primal było bardzo klimatyczne i z tych dodatkowych fc najbardziej zmienione i rozbudowane. :D

A tera gdy w tej części dodali te głupie poziomy i loot pomału by ja zabiło wiec liczę ze to tylko eksperyment . ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Primal mi się podobał, pamiętam, że jakoś w jeden weekend przeszedłem bo nie mogłem się oderwać, tak mam i tutaj i 5ką, nie wiem dlaczego ale 3 i 4 zupełnie mnie nie wciągnęły. Setting mnie drażnił, sam nie wiem ale jakoś nie czułem tych gier i dlatego jak pies do jeża podchodziłem do 5ki, była Wielkanoc i jakoś nie było w co grać i to było bardzo miłe zaskoczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Primal mi się podobał, pamiętam, że jakoś w jeden weekend przeszedłem bo nie mogłem się oderwać, tak mam i tutaj i 5ką, nie wiem dlaczego ale 3 i 4 zupełnie mnie nie wciągnęły. Setting mnie drażnił, sam nie wiem ale jakoś nie czułem tych gier i dlatego jak pies do jeża podchodziłem do 5ki, była Wielkanoc i jakoś nie było w co grać i to było bardzo miłe zaskoczenie.

mi też się primal bardzo podpal miałem to samo pierwsze podejście to kilka godzin grałem a mi się to mało kiedy zdarza, żebym więcej niż 2h grał. Miała fajny pomysł na siebie, ciekawie/zabawny zrealizowany rozwój postaci. Ja tam lubię od 3 wszystkie prawie tak samo z wyróżnieniem dla primal za lokalizacje i za grafikę\rozmach pomysłów na mapie w 4. Ale nigdy nie uważałem te gry za arcydzieła pod względem fabularnym . ;)

Edytowane przez wąsacz11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też 3-4 słabo. FC5 mi podeszło jak najbardziej.

 

Jednak bardzo mocno odmienili mapę przynajmniej na początku. Fajnie to wygląda. Strzela mi się też przyjemnie jak w FC V. Filmiki na youtube jednak były mylące jest klimacik. Szukam skrytek i robię wyzwania aby nazbierać talentów. Do tego co jakiś czas nawiązania do postać z poprzedniej części :D Coś czuję, że tak samo jak w FC5 mapa będzie wyczyszczona na 100% :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...