Skocz do zawartości
KenNi

Laptop do 3000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć szukam laptopa do 3000

Chce wyciągnąć z niego jak najwięcej

Wymagania:

-dało by się na nim streamowac CS Go

-W miarę jak najcichszy

-Żeby nie był z tendetnego plastiku zrobiony

Ja jestem w tym temacie kompletnie nie ogarniety i nie mam się kogo innego zapytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżet nie jest za duży więc trzeba iść na jakieś kompromisy:

HP Pavilion Gaming i5-8300H/8GB/256 1050Ti za 2999zł

Może i nie ma tu aluminiowej obudowy, ale wyposażenie jak na ten budżet jest całkiem niezłe, bo jest tu już GTX 1050Ti, procesor i5-8300H oraz 8GB pamięci działającej w dual channel. 256GB na początek też powinno wystarczyć.

 

Ewentualnie taniej:

Lenovo Legion Y530-15 i5-8300H/8GB/256 GTX1050 za 2799zł

Wyposażenie podobne, z tą różnicą, że jest tu jednak słabsza karta graficzna w postaci GTX'a 1050.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lenovo Ideapad 330 w komputroniku jest teraz przeceniony z 3499zł na 2849zł

Nie warto. Seria IdeaPad to jedna z gorszych budżetowych sprzętów:

- kiepska matryca

- średnia kultura pracy

- bardzo słabo działający serwis gwarancyjny

 

Jeśli Lenovo to minimum ten, co podał @przemekan:

Lenovo Legion Y530-15 i5-8300H/8GB/256 GTX1050 za 2799zł

Wyposażenie podobne, z tą różnicą, że jest tu jednak słabsza karta graficzna w postaci GTX'a 1050.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • W ogóle nikt nie zwalcza, bo ściganie takich historii przy niedoborze policjantów jest mega ciężkie. O czym wiedzą przede wszystkim kombinatorzy i naciągacze, więc w myśl zasady złap mnie jeśli potrafisz będą się ciągać miesiącami po komendach a i tak im nic nikt nie będzie miał czasu udowodnić. No chyba, że poleci proceder na większa skalę to wtedy tak. Co do zakupów, od lat wielu nawet na allegro, o ile nie kupuję od FIRMY, to nie kupuję nic z wysyłką. Wszystko OO, tak samo na OLX. Widzę nawet super ofertę na grafikę z drugiej strony Polski - no trudno, nie będę gnał 500km  ale nie dam się naciągnąć jak pierwszy naiwny. Nie sprzedaję też nic, prócz może płyt na PS5/XBX, przez allegro z wysyłką - bo jeżeli ktos przy mnie odpali, sprawdzi czy wszystko działa - super, zabieraj i idź co dalej z tym zrobisz Twój problem. Jakieś 4 lata temu wymieniałem się gościem ze śląska na laptopy - ja Macbooka pro jeszcze na i5, on ASUSa ROG G15. Spotkaliśmy się w pół drogi, jakoś na A4 na jakiejś stacji - pół godziny testów po każdej ze stron, pasuje, biere  Co się okazało? Majster wziął i dzień później spartolił przywracanie ustawień do 0 w macbooku i później pisał do mnie z 2-3 dni, ale wziął na klatę i musiał oddać do apple spotu na przywracanie ori systemu - bo przy mnie działało wszystko. Co namieszał  w bootloaderze, jego sprawa. Gdybym wysłał? Diabli wiedzą, mógłby się wykpić.
    • Chyba się IGN kliki przestały zgadzać, że wypuścili taki poradnik  Co jak co ale stroje w takiej jakości to ja bym chciał zobaczyć w GTA VI bo Stellar Blade naprawdę nie ma się czego wstydzić.
    • @l3wap Nie no jak pracujesz to mowy nie ma żebyś bazę miał przed nosem, to zrozumiałe. Ja niedzielnym może nie jestem, ale w wyścigi też nie gram cały czas Jak miałem G27 poprzednio, to przesuwałem na bok biurka bo przeszkadzały mi mocowania bazy w korzystaniu z klawiatury, którą mam wysuwaną spod blatu. Teraz luzik bo jak pisałem mam przykręconą Ale..., jak grałem w Forza Motorsport i używałem standardowej obręczy, to trochę przeszkadzało i kierę odczepiałem, ale jak gram w ACC lub F1 i w bazie siedzi SF1000, to nie ma problemu A tym bardziej sama baza  
    • Może i kolekcjonerka droga a zawartość uboga ale za to gameplay jaki 😆
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...