Skocz do zawartości
PitKlos

GTX 1050 2GB Gigabyte na i5 7400/7500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Karta graficzna na gwarancji do 02.2020. Zamienię na procesor jak w tytule, 3miasto i okolice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • No fajnie... to kupujesz monitor i sprzedajesz go przed końcem gwarancji modląc się, aby ktoś go jeszcze z jakieś przyzwoite pieniądze chciał kupić Właśnie to jest tym, co mnie jeszcze wstrzymuje przed przesiadką na OLED, pomijając nawet te irytujące funkcje które mają przedłużać jego żywotność. Ekran który kupujesz za jak na monitor duże pieniądze i zaraz po okresie gwarancji możesz zostać z elektrośmieciem.
    • Cześć, Niedawno zakupiłem laptop Lenovo legion. https://www.x-kom.pl/p/1224248-notebook-laptop-16-lenovo-legion-slim-5-16-ryzen-7-7840hs-32gb-1tb-win11-rtx4060-240hz.html   Na odpalonym football managerze 24 laptop na baterii pracuje około 30 min i właściwie ze 100% baterii schodzi do około 10%. Czy to jest normalne?  Jak prawidłowo zarządzać baterią? Żeby jej żywotność była jak najdłuższa. Cały  czas podłączony laptop pod źródło zasilania czy też naładowany do 100%, odłączamy i korzystamy do zjazdu i ladujemy?
    • Z kartą od baby od lakierów są problemy 🙂    
    • Aż czekałem jak się odezwiesz. Zobaczymy, to będzie ich gwóźdź do trumny, albo odrobienie lekcji z Andromedy i Inkwizycji i niezły powrót. Osobiście się nie nastawiam, bo już przestałem wierzyć w BioWare/EA, ale chciałbym się miło zaskoczyć.
    • Już nie porównujmy konsoli do Steam Decka, tylko i wyłącznie przez ilość wyświetlanych klatek. W wiele gier, które typowo podchodzą pod pada, można grać w całkiem dobrej jakości na konsoli. Nie zapomnę jakie wrażenie zrobiło na mnie i jak wyglądało na takich tosterach jak PS4, Xbox, RDR2, które potrafiło działać nawet w natywnym 2160p i na padzie te 30 klatek było ok. Natomiast granie na Steam Decku, uważam za granie na zasadzie, siadasz na kiblu i odpalasz jakąś grę na telefonie. Ewentualnie komuś zależy bardzo na grze, jest w podróży, nie ma laptopa i to jedyne rozwiązanie 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...