Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro o 18:00 konferencja M$, widzimy się tutaj, robimy live (spam-fest) ?

Edytowane przez SPYCHCIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę w robocie, więc zostaje mi tylko życzyć udanej zabawy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez dopiero po 12 w nocy to wszystko ogarnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft pokazał jakie gry szykuje na Xbox Series X to już jestem spokojny.Będzie w co grać a jeżeli chodzi o podzespoły to moc 12 T to nie byle jak moc.Mam TV 4K to potencjał konsoli będzie wykorzystany.Pozostaje czekać do listopada i między czasie ukończę gry które mam  w szufladzie i to nie jest kupka wstydu tylko najważniejsze tytuły gier jakie muszę ukończyć.

 

Moim zdaniem wygląd Xbox Series X bardzo tradycyjny i nie ma żadnych kombinacji.Wymiar konsoli jest idealny bo zmieści się konsola i dekoder Cyfrowego Polsatu. Jak ktoś mówi że konsola będzie klockiem to się  nie zgodzę bo lubię bryły geometryczne i prostopadłościan jako konsola jest dla mnie bardzo atrakcyjny.  

 

Niebieski zakonie wasza konsola też będzie wielka jak krowa a się mądrujecie ?.

iGoyV8755hauMhq55pVC2J.jpg

Edytowane przez KurczakPolski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ma być ulepszone GTA 5 na konsole 9 generacji.Ta gra mi się już przejadła i czekam na GTA 6 ale jak na razie nie było oficjalnej zapowiedzi.

Edytowane przez KurczakPolski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, KurczakPolski napisał:

Podobno ma być ulepszone GTA 5 na konsole 9 generacji.Ta gra mi się już przejadła i czekam na GTA 6 ale jak na razie nie było oficjalnej zapowiedzi.

Wczesniej jak 2lata po wydaniu next gena bym nie liczyl na GTA 6. Jak odetna kupon od starych konsol to pewnie wtedy wydadza.

O ile nie mam nic przeciwko wydaniu ulepszonej piatki bo ta gra juz traci staroscia to interesuje mnie tio czy pojda na latwinze czy naprawde odswieza jak trzeba gierke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Phoenixsuple napisał:

Wczesniej jak 2lata po wydaniu next gena bym nie liczyl na GTA 6. Jak odetna kupon od starych konsol to pewnie wtedy wydadza.

O ile nie mam nic przeciwko wydaniu ulepszonej piatki bo ta gra juz traci staroscia to interesuje mnie tio czy pojda na latwinze czy naprawde odswieza jak trzeba gierke.

Kiedys zapowiedzieli fabularne DLC, potem temat olali, gdyby do odświeżenia jednak to zrobili (w co niezbyt wierzę) byłoby extra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.07.2020 o 23:17, Kszyrztow napisał:

Aha.

No nie? Też tak sądzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.07.2020 o 09:09, KurczakPolski napisał:

Podobno ma być ulepszone GTA 5 na konsole 9 generacji.Ta gra mi się już przejadła i czekam na GTA 6 ale jak na razie nie było oficjalnej zapowiedzi.

6 jeszcze długo nie zobaczymy. Po co, skoro przy minimalnym nakładzie sił zarobki z online ciągle biją kolejne rekordy. Trafili na żyłę złota z tym trybem, niestety. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem że x-box nie ma nic do zaoferowania, ale po prezentacji stwierdzam że ta firma sobie jawnie kpi z ludzi. To jest jakieś trolowanie graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, ODIN85 napisał:

Ale na pierwszym pokazie były zacne gierki.

Może 2-3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Legoman napisał:

wiedziałem że x-box nie ma nic do zaoferowania, ale po prezentacji stwierdzam że ta firma sobie jawnie kpi z ludzi. To jest jakieś trolowanie graczy.

Sony nic tez nie pokazalo wiec tez troluje ?? :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

Sony nic tez nie pokazalo wiec tez troluje ?? :rotfl:

sony już pokazało wcześniej na co ich stać. Nic nie muszą udowadnić, to MS nie ma nic w dorobku na miarę exów sony.

Chociaż patrząc na "ryśka i klamkę" to jest to tytuł który miażdży cokolwiek od MS. 

Edytowane przez Legoman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Legoman napisał:

sony już pokazało wcześniej na co ich stać. Nic nie muszą udowadnić, to MS nie ma nic w dorobku na miarę exów sony

Sorry ale patrzymy na nowa generacje a nie stara i to co maja do zaoferowania na start obie konsole, MS tez bedzie mial w przyszlosci wiecej swoich exow a sony ma ich tyle co kto naplakal. Na dzien dzisiejszy zaden z obozow nie zrobil opadu szczeny. Wszystko po steremu, wszystko oklepane. Klepanie kolejnego Horizona czy GT robi naprawde WOW. Sam zamierzam kupic PS5 dla tych gier bo reszte ogram na PC to co zaoferuje XBOX. Widze fanatyzm sony nie zna granic :rotfl: Na PS4 ogralem 5-6 exow i jak na okres 7lat konsoli naprawde trzeba miec klapki na oczach zeby to byl glowny argument wyboru konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaki jest inny jak na xobx nie ma nic interesującego jak się ma mocnego laptopa do gier...? Tylko Playstation. Poza tym.... Tyle frajdy ile daje VR od Sony i gry na tą platformę - to jest dopiero frajda, szczególnie jak się ma dzieci.

Ja PS5 mam ze wzgędu na te dosłownie 3-4 gry... Jak X-box będzie miał -3-4 gry o takim ciężarze jak Uncharted czy TLoU to kupię x-boxa, co to jest ~2000 na konsolę, - ja za laptopa swojego dałem 11 klocków. Kasa tu akurat się nie liczy. Po prostu dla mnie x-box nie jest war nawet 500zł z takimi grami.

Edytowane przez Legoman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie obchodzi ktora wolisz konsole i nie wnikam w to. Przedstawiles temat tak jakby sony na konferencji blyszczalo a microsoft nie przy czym obie konfy byly slabiutkie i do tego tylko bije a co ty masz  i co kupisz to juz nie moja sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój punkt wyjścia jest taki że to MS ma coś do udowodnienia, to X-box musi pokazać że będzie się liczył. Bo to że PS5 pobije kolejne rekordy sprzedaży to już analitycy wieszczą... 

Taki "pokaz" to białą flaga zanim zaczął się wyścig.

Edytowane przez Legoman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Legoman napisał:

mój punkt wyjścia jest taki że to MS ma coś do udowodnienia, to X-box musi pokazać że będzie się liczył. Bo to że PS5 pobije kolejne rekordy sprzedaży to już analitycy wieszczą... 

Dla mnie masz niezdrowe podejscie jak cos xbox musi udowadniac, to nie jest wojna na smierc i zycie, to tylko gry :D  Dla mnie gry to nie sa jakies wojenki, obozy czy przepychanki tylko przyjemnosc. Microsoft ma fajne gry tak jak i sony dlatego wybieram oba obozy i ogram wszystko i nikt nic nie musi mi udowadniac.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzysz z punktu wycofanego "wyczilowanego" gracza. Ja też mam takie podejście przecież wyraźnie napisałem że finansowo próg wejścia w zabawę z konsolą na poziomie ~2000zł to relatywnie małe pieniądze. Jak będę na xboxa TAKIE gry jak na PS to ja nie widzę problemu żeby zakupić tą konsolę.

Natomiast z punktu widzenia korporacyjnego między MS a Sony jest wojna na sprzedaż, na cyfry, o dusze graczy. Kto zaskarbi sobie większy fan base. To się przekłada na konkretne pieniądze czy ci się to podoba czy nie. - I z tego punktu wychodzę pisząc to co piszę. Microsoft się dożyna trzymając brzytwę we własnej ręce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, ODIN85 napisał:

Ale jak Ty chcesz grać w 30fps na Ps5 jak nawet 60 jest dla Ciebie niegrywalne?

Ja juz ci kiedys pisalem zebys najpierw pomyslal zanim cos napiszesz a nie na odwrot jak to bywa w 99% przypadkach twoich postow, innaczej nie marnuj mojego czasu bo nie chce mi sie tracic czas na forumowego trola, ktorego 90% odpowiedzi to glupoty na poziomie gimbazy byle nabic posta.

Odbior 30fps na konsoli i TV a na PC i monitorze przy szybkich ruchach myszka to dwie rozne bajki, nie martw sie jakos to przelkne.

 

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Legoman napisał:

sony już pokazało wcześniej na co ich stać. Nic nie muszą udowadnić, to MS nie ma nic w dorobku na miarę exów sony.

Chociaż patrząc na "ryśka i klamkę" to jest to tytuł który miażdży cokolwiek od MS. 

Na chwilę obecną to obaj producenci jakoś nieszczególnie zachęcają do kupienia swoich konsol.

Co tam masz takiego u Sony niesamowitego? Ratchet & Clank to nie wiadomo kiedy się na półkach sklepowych pojawi, tak samo jak choćby nowe GT, które na kolana też pokazem rozgrywki nie rzuciło. Nowy Horizon to samo, istnieje tylko jako trailer. Spider-Man: Miles Morales zapowiada się jak remaster i DLC w jednym "Pająka" z PS4. Nowa generacja to czysta karta dla każdego i nie ma tak, że jeden się stara, a drugi wcale nie musi.

Z tymi rekordami sprzedaży to też bym tak nie wyrokował, analitycy leją wodę, bo za to im płacą. Przypomnij sobie co się działo z PS3. PS2 zjadło swego czasu konkurencję razem z dokładką, a jakoś się to na początkowy sukces PS3 wcale nie przełożyło. W teorii, patrząc przez pryzmat poprzednika tego sprzętu, to powinno wyglądać przecież zupełnie inaczej... Tyle są warte te analizy.

Na dzień dzisiejszy Sony pokazało światu pada i kilka spoko produkcji, ale sama konsola to jak widać nadal tajemnica i istnieje chyba tylko na grafikach promocyjnych, bo wstydzą się jej pokazać. MS pod względem gier też nie powala, ale nie można powiedzieć, że nic w tym temacie nie robi. Nabył kilka fajnych ekip (Obsidian Entertainment, Ninja Theory czy Double Fine Productions), mają Xbox Game Pass, na papierze XSX to też mocniejszy sprzęt (choć to o niczym nie przesądza, ale plusem niewątpliwie jest). PS4 to fajna konsola, ale nowa generacja to nowa generacja, trzeba patrzeć co jest tu i teraz. A "teraz" to jest tak, że ja żadnego szału nie widzę zarówno u jednych, jak i drugich, więc...

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na rakowej stronie pojawił się news 

712V

STALKER 2 na Xbox Series X może działać w 120 klatkach na sekundę. Microsoft wspomina też o ray tracingu

Podczas ostatniego Xbox Games Showcase potwierdzono przyszłoroczną premierę STALKER-a 2. Gra będzie dostępna na Xboksie Series X i PC, tymczasem zgodnie z najświeższymi nowinami – na konsoli Microsoftu będziemy mogli doświadczyć Czarnobyla w 120 klatkach na sekundę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...