Skocz do zawartości
tatianalarina

działający serwer Usenet?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś zna jakiś działający polski serwer Usenet? Używałam news.man.poznan.pl, ale coś przestał działać. Nie wiem, czy to serwer syłączony, czy w Thunderbirdzie coś się skrzaczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że jakaś usługa news.man.poznan.pl na porcie 119 działa:

502 You have no permission to talk.  Goodbye!                                                                           

Connection to host lost.

Akurat z ojej sieci może nie wpuszczać, stąd ten komunikat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • No dobra, sprawdze zaraz to i dam znac.
    • @Rtx4060tiUser Dobrze, że się poprawiło, ale wiesz, że to nie są realne temperatury, bo od kiedy podajemy temperatury karty z DLSS i FG w 1080p, ze śmiesznym poborem, które potrafią obniżyć temperatury karty nawet o kilkanaście stopni. U mnie nawet w 2160p jest ledwo 50 stopni i 62 na HS z DLSSQ, ale nie ma to żadnego znaczenia. Grając z DLSS Quality w 1080p grasz w rozdzielczości 1280x720, grasz z DLSS Performance to grasz w 960x540  Więc nie podajemy temperatur karty, grając z rozdzielczościach sprzed ponad 20 lat. Jak chcesz realnie sprawdzić chłodzenie, pobierz choćby Demo Quake 2 RTX , mało zajmuje, a przyjęło się, że to bardzo dobry benchmark do sprawdzania chłodzeń GPU. Ja akurat wiem jak działa chłodzenie w Inno3D Twin, ale możesz sprawdzić dla własnej świadomości.
    • Płace wyższe niż minimalna nie rosną tak szybko jak minimalna, wypłaszczają się nieco wynagrodzenia. Przypomnijmy, że minimalna w ostatnich 2 latach wzrosła aż o 41%. Nie chce mi się szukać, o ile wzrosło przeciętne ale obstawiam 20%-25%.
    • Ten twój kolega wygląda na solidnego histeryka. Czasem takim trzeba mały bodziec zapodać na ogarnięcie się. Przy kolejnych problemach można podać pomocną dłoń i się ogranie w minutę.
    • Zmieniłem SVID na Typical scenario (z Intel's Fail safe o ironio), i już się nie przegrzewa. W teście miałem max 1.349V, a tak zwykle w idle mam 1.29V    
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...