Skocz do zawartości
Shuttle9

Połączenie dźwięku ps4 i pc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy jest możliwość połączenia dźwięku z ps4 i pc. Chodzi mi o to żebym w słuchawkach miał dźwięk z ps4 oraz z pc jednocześnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jakiejś tańszej alternatywy ?

Wszystko można ustawić w Windows w opcjach głośniczka koło zegara systemowego. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wepnij sie do dzwiekowki do wejscia "line in". Ale potrzebujesz DACa bo PS4 nie ma analogowego wyjscia dzwieku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze robiłem tak, że odpalałem Remote Play na PC i z racji że obraz na Remote Play jest tragiczny przełączałem wejście w monitorze na to z konsoli - wtedy obraz miałem bezpośrednio z PS4, a dźwięk z PC i PS4. Najprostsze rozwiązanie i najwygodniejsze.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • wyczyscilem cache ea app i wylaczylem i wlaczylem kompa potem jeszcez raz wszystko zrobilem i zalapalo
    • Cześć. Mam problem, który dotyczy OBS STUDIO. OBSa używam do nagrywania różnych prezentacji, dlatego na super jakości mi nie zależy, tyle żeby włączyć video i bez mrużenia oczu doczytać się ze slajdów. Dlatego ustawione mam CRF 25, bo zależy mi też na jak najmniejszym rozmiarze pliku. Mój problem dotyczy sytuacji w której np. wybieram przechwytywanie okna w Mozilli Firefox i nagrywam odtwarzaną prezentację, ale w międzyczasie chcę np. na Google Chrome sprawdzić pocztę, czy zrobić po prostu coś innego w innej przeglądarce, bez minimalizowania Firefox, to nagrywany obraz się zawiesza, a dźwięk nagrywa się normalnie. Dopiero po powrocie do OBS lub Firefox wszystko wraca do normy. Czy to kwestia ustawień lub jest to po prostu normalne zachowanie? Pozdrawiam
    • To ustawienie zależy od źródła, jeśli źródło jest limited (16-235), to tak samo powinien być tv. PC można ustawić tak lub tak.
    • Gram czesto w BF1 i takiego czegos nie mialem. Czym ustawiasz limit klatek? Sprobuj dac 3 klatki mniej. Tak polecaja na forach z gsync.
    • @voltq za co by generał miał wylecieć? Za to że mówi głośno jak jest i/lub będzie, czego głośno nie chce nikt mówić? Przecież wszyscy wiemy że nasza armia zawodowa w ilości 100 tys. żołnierzy, przy rosyjskiej 1.2 mln żołnierzy zawodowych i prawie 3 mln rezerwistów to jest ilość „demo”.  Jedyna możliwość zniwelowania dysproporcji to albo powrót służby powszechnej, albo (za tą opcją jestem) przeszkolenie 2-4 tygodniowe * z bardzo dobrym wynagrodzeniem pieniężnym. Wszyscy narzekają że Ukraińcy uciekają i nie etyczne jest ich ściąganie / deportowanie siłą na Ukrainę na front. A czy u nas było by inaczej? Nie! W Polsce tak samo pierwszego dnia wojny / mobilizacji setki tysięcy i/lub miliony mężczyzn będzie uciekało na zachód. Będą kontrole graniczne? Będą łapówki.  * (czas niech ustalają mądrzejsi z wojska) PS. Podwyższenie wieku emerytalnego? „Tylko”  78% mężczyzn (65 lat) i kobiet (60 lat) idzie na emeryturę w podstawowym ww wieku emerytalnym. Ja bym się najpierw zabrał za tych 22% co idą szybciej na emeryturę, aniżeli 65/60 lat.  Za tzw „młodych emerytów”. Nie twierdzę że wszyscy mają robić do 65/60 lat, ale są zawody zdecydowanie za niskim wiekiem emerytalnym. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...