Skocz do zawartości
yampik

NVIDIA (GTX) rly RTX 30x0

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Spl97 napisał:

Gdyby było coś lepszego od tego PNY,który tyłka nie urywa - byłoby coś

zawsze można zrobić maksymalne uv + swoja krzywa i nie powinno być zle a 2080ti za 4.5k nawet jak to pazdzierz to cena ładna 3 wentyle ma wiec tragedii nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dniach sprzedaję swoją 2080ti i czekam na 3080ti czy co oni tam mają zamiar wydać jako top tier, zastanawiam się czy będzie potrzeba zmiany 8700k do gry w 1440p ale z tego co widzę nie.

btw ktoś wie ile może być warta Gigabyte GeForce RTX 2080 Ti GAMING OC zakupiona ok rok temu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, RozQ napisał:

btw ktoś wie ile może być warta Gigabyte GeForce RTX 2080 Ti GAMING OC zakupiona ok rok temu?

4-4,5 k zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, RozQ napisał:

Na dniach sprzedaję swoją 2080ti i czekam na 3080ti czy co oni tam mają zamiar wydać jako top tier, zastanawiam się czy będzie potrzeba zmiany 8700k do gry w 1440p ale z tego co widzę nie.

btw ktoś wie ile może być warta Gigabyte GeForce RTX 2080 Ti GAMING OC zakupiona ok rok temu?

Właśnie miałem zamiar spytać ile będziesz cenił swoją kartę.

EDIT: Panowie u Was też strona PCLab forum jest niezabezpieczona?? Czy to jakiś wirus mi się wdarł do kompa??

Edytowane przez Passt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat
  •  

EDIT: Panowie u Was też strona PCLab forum jest niezabezpieczona?? Czy to jakiś wirus mi się wdarł do kompa??

Też, dzisiaj się to pojawiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co piszecie o tym w temacie o Ampere?

Chyba niektórzy powinni przejść podstawowy kurs korzystania z forum ?

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ogólnie certyfikat bezpieczeństwa domeny stracił ważność,ale zostało już unormowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa na te wszystkie premiery nowych nvidii, radeonow i ryzenow we wrześniu tak jak podawały ploteczki na portalach? Bo jak we wrześniu miały trafić do sprzedaży, to sklepy pewnie już by coś wiedziały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, iziDeV napisał:

Jest szansa na te wszystkie premiery nowych nvidii, radeonow i ryzenow we wrześniu tak jak podawały ploteczki na portalach? Bo jak we wrześniu miały trafić do sprzedaży, to sklepy pewnie już by coś wiedziały.

Mało realne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, iziDeV napisał:

Jest szansa na te wszystkie premiery nowych nvidii, radeonow i ryzenow we wrześniu tak jak podawały ploteczki na portalach? Bo jak we wrześniu miały trafić do sprzedaży, to sklepy pewnie już by coś wiedziały.

Możliwe. Ale AIBy pewnie dopiero w listopadzie/grudniu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tematu o CPU Nvidii, więc taka mała ciekawostka tutaj.

Według Bloomberga Nvidia prowadzi zaawansowane rozmowy na temat przejęcia Arm od Softbanku. Ciekawe, co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, iziDeV napisał:

Jest szansa na te wszystkie premiery nowych nvidii, radeonow i ryzenow we wrześniu tak jak podawały ploteczki na portalach? Bo jak we wrześniu miały trafić do sprzedaży, to sklepy pewnie już by coś wiedziały.

Nastaw sie na pazdziernik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, BlindObserver napisał:

Nie ma tematu o CPU Nvidii, więc taka mała ciekawostka tutaj.

Według Bloomberga Nvidia prowadzi zaawansowane rozmowy na temat przejęcia Arm od Softbanku. Ciekawe, co z tego wyjdzie.

A to temat o CPU czy o kartach Ampere? 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że rozumiesz pierwsze zdanie z cytowanego przez Ciebie posta mojego autorstwa.

Nie wspomnę o tym, że przejęcie może mieć ogromny wpływ na przyszłe układy graficzne. Ale rozumiem, że ostatni ban za spam zabolał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy zainteresowany i tak o tym wiedział. To ten post raczej był zbędny.

Nie chce nic wytykać, ale przydałoby dogłębniejsze czyszczenie ze spamu + rozdawanie pkt to wtedy nierozgarnięty zastanowi się dwa razy zanim zacznie w tym temacie pisać o wszystkim.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nVidia będzie przymierzać się do wprowadzenia np. żarówek to też można o tym napisać? No bo to w końcu dotyczy zielonych.. 

Sorry jak się wymaga od innych to samemu też się trzeba dostosować.

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, dawidoxx napisał:

Sorry jak się wymaga od innych to samemu też się trzeba dostosować.

Wrzuć na luz,z modem nie wygrasz ;)

Co do przejęcia,to zauważyłem,że Nvidia wybiera firmy,które będą dla niej przydatne.Tak zrobili z Mellanox.

Edytowane przez Spl97
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sideband napisał:

Każdy zainteresowany i tak o tym wiedział. To ten post raczej był zbędny.

Zdajesz sobie sprawę, że tak można podsumować każdy Twój post? Że każdy zainteresowany i tak wiedział o czym piszesz?  Zresztą tak można podsumować każdy post kogokolwiek :DPoza tym tutaj często wrzucane są informacje o przeciekach, które krążą w necie np. od tygodnia, a i tak wywołują wielkie zaskoczenie i co ciekawsze, sam je komentujesz.

Polecam opcję zgłaszania, która ułatwia moderatorom pracę, zamiast jęczeć w temacie, gdzie jest spam, że jest spam, samemu spamując... No chyba, że Twoje posty o Navi nie były "zbędne"? ;)

7 minut temu, dawidoxx napisał:

Jak nVidia będzie przymierzać się do wprowadzenia np. żarówek to też można o tym napisać? No bo to w końcu dotyczy zielonych.. 

To dotyczy całego ekosystemu NV, który w ten sposób firma może rozbudować. Jak tu wrzucano info o przejęciu Mellanox przez NV to jakichś wielkich problemów z tym nie miałeś. Ale wtedy nie przyjąłeś bana za spamowanie o Navi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, BlindObserver napisał:

Zdajesz sobie sprawę, że tak można podsumować każdy Twój post? Że każdy zainteresowany i tak wiedział o czym piszesz?  Zresztą tak można podsumować każdy post kogokolwiek :DPoza tym tutaj często wrzucane są informacje o przeciekach, które krążą w necie np. od tygodnia, a i tak wywołują wielkie zaskoczenie i co ciekawsze, sam je komentujesz.

Większość fejkowizny komentuje i tak w sposób merytoryczny i nie wychodzi to poza temat. Navi i AMD tak czy inaczej wpisuje się w pewien sposób w temat o Ampere. Mowa o wydajności, konkurencji i cenach. Są to wydarzenia, które są już za rogiem. Większe "ale" mam do czyszczenia niż do samego posta o ARM, który i tak jest powiązany z Nv. Lepiej naprodukować 30 stron merytorycznych niż 120 z 3/4 spamu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, sideband napisał:

Navi i AMD tak czy inaczej wpisuje się w pewien sposób w temat o Ampere. Mowa o wydajności, konkurencji i cenach. Są to wydarzenia, które są już za rogiem

No ale widzisz w piątek za to rozdał bany.. Wychodzi na to ze w temacie o Ampere nie można odnieść się już w żaden sposób do konkurencji.. Trzeba sztywno trzymać się na 100% tematu i kropka. 

Tylko na razie zastanawiam się czego się tutaj trzymać skoro konkretów brak.. 

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten problem można w łatwy sposób rozwiązać.

Osobny temat z nieoficjalnymi informacjami i czy innymi wynurzeniami dotyczących GPU od AMD/NV/Intela gdzie można toczyć luźne dyskusje.

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sideband czy w merytoryczny to kwestia otwarta, bo przecież śmieszkowanie z wiary innych osób w jakieś fejki, nie pisząc dlaczego te fejki są fejkami, to tylko śmieszkowanie. Ja tam wolę sobie w duchu z nich pośmieszkować, co nie znaczy, że od święta mi się nie zdarzy.

Ale zgadzam się, że lepiej naprodukować 30 stron merytorycznych, tylko niestety większość ma podejście jak @dawidoxx, więc można pisać nawet rzeczy niezwiązane z NV, bo przecież nie ma info o Ampere. Co w rozumieniu pewnej części ludzi oznacza, że można sobie pogadać o Navi, czy współpracy Navi z procesorami itd w tym temacie, choć przecież jest odpowiedni do tego temat gdzie indziej. Nawet pozorów nie zachowano w ukrytych postach, że ktoś w ogóle myśli o nawiązaniu do przyszłej generacji.

O pierdololo na temat kobiet już nawet nie wspomnę, bo to powinno być wyczyszczone przez moda, który jako pierwszy zajrzał tu do wątku.

Z mojej strony EOT. I prośba jest prosta - jak zgłaszane są wyzwiska itd, to ta sama opcja służy do zgłaszania offtopu. Ona jest zdecydowanie bardziej przydatna, niż napisanie w poście na forum "gdzie jest mod?", albo innej równie bezproduktywnej treści. Ja tu nie siedzę 24/7, nie czytam wszystkiego, bo nie jestem w stanie.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiadomo już kiedy będą pierwsze testy? i kiedy karty mają być w sklepach, wiem że wrzesień ale czy podana jest już konkretna data?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, gret napisał:

wiem że wrzesień ale czy podana jest już konkretna data?

Nie wiem skąd wiesz, że wrzesień. Nigdzie nie ma żadnego potwierdzenia, że w ogóle w tym miesiącu cokolwiek będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...