Skocz do zawartości
MrKetiw

Mafia Trilogy

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, dużo tych głównych misji pocieli? Misji Lucasa brak, jak z zadaniami pobocznymi ile ich jest, sporo nowości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, luk21pl napisał:

 

foldery chyba sie nie zapisały. Próbowałem, ale gra się buguje. masz może jeszcze te pliki ale wraz z folderami? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, SyKeS napisał:

Skończyłem Mafie, jaka ta gra jest fajna, już zapomniałem jak grałem w oryginał. Teraz niech zrobią remake Max Payne i będzie git.

Remake dwóch pierwszych części Max Payne, moje marzenie. Te gry są genialne, chyba nie ma strzelanek z lepszym klimatem. :D

Edytowane przez ShadowMan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, marcin_21 napisał:

max payne 1 z pazurą na dubbingu dla mnie to było swego czasu mistrzostwo, klimat mega

Ja w to jeszcze grałem rok temu, pomimo grafiki dubbing z pazura rekompensuje wszystko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ja__ napisał:

foldery chyba sie nie zapisały. Próbowałem, ale gra się buguje. masz może jeszcze te pliki ale wraz z folderami? 

Tylko ja mam wersje Epic i może dlatego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, marcin_21 napisał:

max payne 1 z pazurą na dubbingu dla mnie to było swego czasu mistrzostwo, klimat mega

Za to ja dubingu pazury nie mogę znieść i jedyna wersja jaka dla mnie jest grywalna to z angielskim audio. Nie zmienia faktu, że ucieszyłbym się niezmiernie z remajke ale nie w taki sposób jak zrobili remake Mafii, jak dla mnie trochę za dużo pozmieniali. No ale cóż, chcieli zrobić grę atrakcyjną dla dzisiejszego gracza, a nie dla gracza z przed blisko 20 lat.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna giera, chce się grać, choć jutro robota : )

Takie pytanko - mam nadzieję, że ta giera w chmurze Steama normalnie sejwy zapisuje? Nie chcę się zdziwić jak w przypadku GTA IV, gdzie gnojki wsadzili to cholerne Games for Windows live, po czym po jakimś formacie straciłem sporo gry i już mi się wracać nie chciało, bo myślałem, że to się zapisuje w chmurze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem trochę póki co jeszcze się nie wypowiem, ale widzę, że swobodna jazda nastawiona jest na eksploracje, drzwi które w fabule są zamknięte w swobodnej jeździe są otwarte. Fajnie będzie można po skończeniu kampanii wczuć się w klimat miasta i odkrywać jego sekrety :)

Zastanawiam się tylko czy jest sens w kampanii skupiać się na znajdzkach skoro później i tak będą dostępne. Aczkolwiek chyba lepiej tak bo w garażu w jednej misji nie było gazety a w drugiej misji już byla więc otoczenie też się zmienia. 

No i chwilę pogralem i spotkałem się z jakąś gazetka w której pisze ze na skraju Little ittally usłyszę gwizdanie. Czyżby misję dodatkowe których wcześniej nie było? 

Edytowane przez john_007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, MeFiu ;* napisał:

Na GOG jest promocja oryginalna Mafia z 2002 za 28,59 zł.

Ja właśnie przechodzę kolejny raz classica :E Jak przejdę to dopiero będę myślał o remake i na świeżo sobie porównam :D

Ledwie skończyłem misje taxówkowe i jadę rozwalać auta, a policja mnie już 4 razy drapnęła :E Aż w końcu włączyłem limiter prędkości i jeżdżę w miarę przepisowo zatrzymujac się przeważnie nawet na czerwonych światłach.

W remake też tak jest czy olali temat?

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, marcin_21 napisał:

max payne 1 z pazurą na dubbingu dla mnie to było swego czasu mistrzostwo, klimat mega

 

2 godziny temu, ketiw555 napisał:

Ja w to jeszcze grałem rok temu, pomimo grafiki dubbing z pazura rekompensuje wszystko. 

Dubbing Pazury to profanacja tej gry. Specyficzny głos oryginalnego Maxa to 50% klimatu tej gry, a Pazura go kompletnie popsuł.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, lukadd napisał:

W remake też tak jest czy olali temat?

Cytat

 

Reakcja policji:

Zwykłe - policja reaguje tylko na przestępstwa, które zagrażają mieszkańcom miasta

Symulacyjne - policja reaguje nawet na wykroczenia drogowe, wypadki czy nie stosowanie się do przepisów drogowych

Tryb jazdy:

Zwykły - standardowy tryb wybaczający drobne błędy

Symulacja - trudniej kierować pojazdem przy większej prędkości, łatwiej wpaść w poślizg

 

źródło: Eurogamer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się i gra mi się podoba. Nigdy dłużej nie przysiedziałem przy oryginalnej Mafii.

Odpaliłem na poziomie trudności Trudny, ale musiałem na czas tego wyścigu zmienić. Po prostu nie dałem rady. W GRID mogę na wyższych poziomach trudności trzaskać, ale tutaj nie dość, że irytowało mnie wieczne wkręcanie się w koła przeciwnika przy skręcie... to dobijało mnie to, że samochody przede mną jadą cały czas taką samą prędkością jak ja. :P Uznałem, że zajęło by mi zbyt dużo czasu opanowanie perfekcyjnej jazdy, a i tak nie miałbym pewności, że to wygram.

W cuglach na normalu to przeszedłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, luk21pl napisał:

Tylko ja mam wersje Epic i może dlatego

ja tez mam ;)

 

Ale juz ogarniete 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ja__ napisał:

ja tez mam ;)

 

Ale juz ogarniete 

jak to zrobiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, czy w 1 remasterze będzie moment na coś innego niż tok misji głównych?

Bo idzie jedna za drugą i co - zaraz się gra skończy? Nie można np. na lajcie pojeździć po mieście taksą czy coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Sponsi napisał:

Ponawiam pytanie, czy w 1 remasterze będzie moment na coś innego niż tok misji głównych?

Bo idzie jedna za drugą i co - zaraz się gra skończy? Nie można np. na lajcie pojeździć po mieście taksą czy coś?

Misja idzie jedna za drugą, tak się kiedyś projektowało gry :) Po głownym wątku będziesz mógł pojeździć sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ketiw555 napisał:

Po głownym wątku będziesz mógł pojeździć sobie.

Już po pierwszym rozdziale w menu jest dostępna jazda swobodna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem i skusiłem się na tą grę. Właśnie się pobiera, niedługo obczaimy jak to wypada na tle oryginalnej wersji. Oczywiście nie ma tu na myśli samej grafiki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.09.2020 o 00:32, MAR89TUM napisał:

Zapomniałbym dodać, ze Mafia świetnie wychwytuje niestabilność RAMu po OC. Wiele gierek nie sprawdzałem mam ale ta jako jedyna regularnie zawiesza kompa na RAMie który jak się okazuje nie był do końca stabilny.

Dziś właśnie tego doświadczyłem. Resetowałem BIOSA (zmieniłem procesor) i jak się okazało jeden timing RAMu ustawiłem na 18 zamiast 19. Gra scrashowała się momentalnie, zdążyłem jedynie menu główne zobaczyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, luk21pl napisał:

jak to zrobiłeś?

sam nie wiem -  duzo kombinowałem. chyba któryś z Twoich plikow zadziałał (podmieniałem im nazwy na save0), bo ostatecznie miałem save z poczatku misji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie przeszedłem dwie pierwsze misje i pojeździłem trochę w jeździe swobodnej. Gra fajna, ale jednak trochę jej brakuje do oryginalnej Mafii. Szczególnie te postacie jakieś takie trochę nijakie w porównaniu do tych ze starej wersji, a ten nowy Paulie jest jak dla mnie wręcz irytujący. No i lipa, że jeżdżą i tramwaje i kolejka miejska, a nie można z nich skorzystać, co w wersji sprzed 18 lat było możliwe. Z nowości na plus jazda motorkiem, całkiem przyjemna. Co do samych misji to jeszcze się nie wypowiem, bo dopiero jak wspomniałem wcześniej, przeszedłem dwie pierwsze i te akurat były zrobione dość dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, bo na samym początku jest trochę za bardzo irytujący. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, AndrzejTrg napisał:

Jest free ride extreme? 

W swobodnej jeździe masz 12 zadań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...