Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

MSI GeForce RTX 3070 SUPRIM https://www.oleole.pl/karty-graficzne/msi-karta-graficzna-msi-rtx-3070-suprim-8g.bhtml 3 899 zł

MSI GeForce RTX 3070 GAMING X TRIO https://www.oleole.pl/karty-graficzne/msi-karta-graficzna-msi-3070-gaming-x-trio.bhtml 3 799 zł

MSI GeForce RTX 3070 VENTUS 2X OC https://www.oleole.pl/karty-graficzne/msi-karta-graficzna-msi-3070-ventus-2x-oc.bhtml 3 599 zł

Ceny nieciekawe :E

Edit:

Biały Zotac

3070 Zotac GeForce RTX 3070 Twin Edge OC White https://www.x-kom.pl/p/620469-karta-graficzna-nvidia-zotac-geforce-rtx-3070-twin-edge-oc-white-8gb-gddr6.html

Edytowane przez Mistol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem w PROSHOP-ie o ten drop 3070 parę dni temu. Ogólnie nie jest to pewna sprawa, ze będzie w styczniu...

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, xtn napisał:

Przy obecnych cenach na 3070 to całkiem niezła alternatywa ale trzeba się pożegnać z rt i dlss co mi w sumie nie przeszkadza ja generalnie czekam na 6800xt nitro którego u nich zamówiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos dostał eagle NON oc 3060ti z moreli?

kupowalem przedsprzedaz jak bylo 100 sprzedanych, aktualnie jest ponad 700, ci ostatni to chyba dostaną karte w 2022 roku

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Konradox napisał:

Zrobiłem ponad 1000h na rs540 (70% w trynie wysokiej lampy) przez niecały rok i lampa wyraźnie już słabiej świeci. Czy są jakieś rozsądne zamienniki bo nowa lampa 2400 zł to trochę słaba cena jest. Ogólnie rozczarowany jestem tą żarówką.

Wstaw diodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ci4stek napisał:

Przy obecnych cenach na 3070 to całkiem niezła alternatywa ale trzeba się pożegnać z rt i dlss co mi w sumie nie przeszkadza ja generalnie czekam na 6800xt nitro którego u nich zamówiłem

Na nitro przesunięta dostawa na luty 17.... 

Edytowane przez McKay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UOKiK: pół miliona zł kary za zawyżone ceny sprzętu muzycznego - Wiadomości Handlowe (wiadomoscihandlowe.pl)

Teraz poproszę coś podobnego (to samo nie na miejscu) - za sprzęt "do renderowania" :E  

Zresztą - nieco naiwnie - ale poproszę o jakąkolwiek "interwencję rzeczywistą" która coś zmieni...

Edytowane przez Permanenta_Invigilacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Art385 napisał:

DLSS 2.0 robi robotę a jak ci mało ostrości na "szybkich" trybach to atakujesz wyostrzanie w driverze i masz już tak ostro jak trzeba. To jest najfajniejsza technologia imo jaka jest dostępna.

Dla mnie dlss działą dobrze - zrobiłem kilka fotek w cyberpunku, 4k - dlss ustawiony na jakość - na screenach łatwo wyłapać te malutkie róznice, ale w samej grze już ciężej ;)

 

BGhZYIU.jpg
 

QoGC7sv.jpg

fWjlCE1.jpg

pjyvnZw.jpg

PCPrnAo.jpg

uVbY644.jpg
 


DLSS w wersji 1.0 to była lipa ;) 

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem dziś 5 kart RTX 3080 w MEDIA EXPERT, RTVEUROAGD i XKOM. Już wiem, że nic nie dojdzie. Status na stronie oczywiście było że dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, duniek napisał:

ktos dostał eagle NON oc 3060ti z moreli?

kupowalem przedsprzedaz jak bylo 100 sprzedanych, aktualnie jest ponad 700, ci ostatni to chyba dostaną karte w 2022 roku

Mam 8 różnych wersji kart tam zamówione ale nawet nie uwzględniam że jakakolwiek dojdzie, miesiąc lub dwa i pewnie zaczną anulować te zamówienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, McKay napisał:

Zamówiłem dziś 5 kart RTX 3080 w MEDIA EXPERT, RTVEUROAGD i XKOM. Już wiem, że nic nie dojdzie. Status na stronie oczywiście było że dostępne.

Po ciula zamówiłeś aż 5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, McKay napisał:

Zamówiłem dziś 5 kart RTX 3080 w MEDIA EXPERT, RTVEUROAGD i XKOM. Już wiem, że nic nie dojdzie. Status na stronie oczywiście było że dostępne.

Nic nie sugeruję nikomu, ale jest limit (kwotowo/ilościowo) zamówień z płatnością do odbioru - które nie odbierzesz, po przekroczeniu którego cię zbanują w danym sklepie? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Gaweu napisał:

Zamawiał ktoś może MSI 3080 Ventus z x-koma i dostał już swoją kartę?

Zamówienie z 17 września chwile przed 16, mail o zamówieniu 16:32. 

Dziś dzwonie do x-komu zapytać o kartę pierwszy Pan mówi mi, że z kartami jest ciężko i ogólnie czasem przyjdzie 30 a czasem 2 no więc pytam go który jestem w kolejce na co Pan bez pytania o numer mojego zamówienia mówi mi, że jestem 170 :) Mówię mu, że to bardzo ciekawe bo mam maila z początku grudnia w którym mam informacje, że jestem 175 w tej samej sekundzie gdy podałem numer Pan się rozłączył więc nie miałem możliwości zadania dalszych pytań. 

Po 10 minutach dzwonie raz jeszcze. Tym razem inny uprzejmy Pan na moje pytanie o miejsce w kolejce najpierw zadaje mi pytanie odnośnie mojego numeru zamówienia i po chwili weryfikacji mówi mi, że moje miejsce w kolejce ma numer 164. 

Ciekawe, że przez miesiąc doszło 5 kart a w przeciągu kolejnych 10 minut doszło 6 albo może i więcej. Chyba, że panowie ten numer wymyślają sobie sami na poczekanie?

Co ciekawe, pamiętam, że po 2 tygodniach od chwili zamówienia wszedłem na Morele i policzyłem ręcznie ilość osób która kupiła karty do godziny kiedy dostałem maila i liczba ta na pewno była mniejsza niż 140. ( Jest tam możliwość sprawdzenia osób które kupiły karty )

 

@X-KOM.PL Czy wy jesteście poważni? Na chwilę obecną spadliście chyba niżej niż Morele w którym przestałem robić zakupy właśnie z uwagi na takie żenujące sytuacje.

Dwa dni temu dostałem kartę z 17 września godz ok 17:05, co prawda nie ventus 3x ale gaming oc 3080. Cena premierowa + kody do gier :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wczorajsze zamówienie z X-Kom nie może być zrealizowane nie ma towaru na stanie , 3060ti za 2729. Dodam że dało się dodać do koszyka i normalnie opłacić dostawa miała być na dziś masakra. Do już drugi falstart mam pierwszy raz media expert karta uszkodzona dzisiaj x -kom ?? 

Dawać jakieś linki do pewnych zakupów ??

Edytowane przez Skitter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Konradox napisał:

Po ciula zamówiłeś aż 5?

Bo nie wiedziałem co przyjdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, migot napisał:

Dwa dni temu dostałem kartę z 17 września godz ok 17:05, co prawda nie ventus 3x ale gaming oc 3080. Cena premierowa + kody do gier :).

Na co kody dostales? Miales je widoczne w zamowieniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łapcie, byle szybko - taka okazja długo się nie trafi :-):

Gigabyte GeForce RTX 3070 Gaming OC 8GB GDDR6 za 4,1k

 

https://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-rtx-3070-gaming-oc-8gb-gddr6-gv-n3070gaming-oc-8gd-5944660/

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, dhyde napisał:

Ja wystawilem 3080 TUF OC za 5.2k i w ciagu 5 min mialem 3 oferty

Dlatego nawet jak upoluje się kilka kart to warto je sprzedać niż anulować. :D

https://www.euro.com.pl/karty-graficzne/msi-karta-graficzna-msi-rtx-3070-suprim-8g.bhtml Suprim znów wrócił, jak ktoś chce do kolejki się ustawić. (ale 3070)

Edytowane przez Garru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...