Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, zozolek napisał:

Moze sie przyds..Dzwonilem w sprawie karty 6800xt i tej 12 miesiecznej gw. Sklep daje 24 wiec spoko. Myslicie ze za te 4699 zl wersja taitchi oc jezt ok?. Na 3080 moge jeszcze czdkac i czekac pewnie.

Jest git, graj i przynajmniej masz spokój, cena jest w porządku, wiadomo chciałoby się za 4k, ale 6800XT za sporo mniej niż chodzą teraz gorsze 3070 to dobry deal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, zozolek napisał:

Moze sie przyds..Dzwonilem w sprawie karty 6800xt i tej 12 miesiecznej gw. Sklep daje 24 wiec spoko. Myslicie ze za te 4699 zl wersja taitchi oc jezt ok?. Na 3080 moge jeszcze czdkac i czekac pewnie.

To tylko 1100 przepłacone względem cen premierowych. Wiec trochę lepiej wygląda niż różnica 3000 za RTX3080.

Oczywiście nikt nie zna tych co je na premiere kupili ?

Edytowane przez McKay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, DrastiC napisał:

Udało się wczoraj kupić RX 6800 za 3600zł, oczywiście ME już anulowało. Gdzie tu sens takiego działania?. Komuś nie anulowali?

mi napisali maila o ograniczonej dostępności i czas realizacji może się wydłużyć. mają się skontaktować za 2 dni, żeby ,,poinformować o szczegółach"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek zaczyna się chiński nowy rok to możemy się pożegnać na jakąkolwiek dostawę w ciągu dwóch tygodni albo więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JakuEXC napisał:

W piątek zaczyna się chiński nowy rok to możemy się pożegnać na jakąkolwiek dostawę w ciągu dwóch tygodni albo więcej.

taa bo kontenery trasę z Chin pokonują w ciągu doby czy kilku dni

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, JakuEXC napisał:

W piątek zaczyna się chiński nowy rok to możemy się pożegnać na jakąkolwiek dostawę w ciągu dwóch tygodni albo więcej.

To co wyślą przed nowym rokiem będzie napływać więc nie ma stresu.

Tak jak nie ma kart tak nie będzie więc nie ma jakiejś drastycznej zmiany :szczerbaty:

Edytowane przez McKay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Krzychu85 napisał:

taa bo kontenery trasę z Chin pokonują w ciągu doby czy kilku dni

Wyślą to co zrobili, ale jednak będzie jeszcze mniej tych kart 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, zozolek napisał:

Moze sie przyds..Dzwonilem w sprawie karty 6800xt i tej 12 miesiecznej gw. Sklep daje 24 wiec spoko. Myslicie ze za te 4699 zl wersja taitchi oc jezt ok?. Na 3080 moge jeszcze czdkac i czekac pewnie.

MSRP tego taitchi to 830usd + vat, wiec cena 4700zł wydaje się całkiem ok. Ja mam problem bo nie mieści się, u mnie maks to 310mm. Musiałbym wyrzucać dyski 3,5 i jeden ssd, żeby przenieść pompę ze zbiornikiem

Edytowane przez akslow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, JakuEXC napisał:

W piątek zaczyna się chiński nowy rok to możemy się pożegnać na jakąkolwiek dostawę w ciągu dwóch tygodni albo więcej.

Skutki chińskiego nowego roku będą w przełomie lutego/marca oraz w marcu.Podróż kontenerowca z Chin do Europy(Holandia/Niemcy) zajmuje ok.2-3 tygodnie.

Edytowane przez Spl97
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Spl97 napisał:

Skutki chińskiego nowego roku będą w przełomie lutego/marca oraz w marcu.Podróż kontenerowca z Chin do Europy zajmuje ok.2-3 tygodnie.

No tak, źle ułożyłem zdanie. O to mi chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, zozolek napisał:

Moze sie przyds..Dzwonilem w sprawie karty 6800xt i tej 12 miesiecznej gw. Sklep daje 24 wiec spoko. Myslicie ze za te 4699 zl wersja taitchi oc jezt ok?. Na 3080 moge jeszcze czdkac i czekac pewnie.

Cos takiego od czasu do czasu sie pojawia na Amazonie niemieckim. Udalo mi sie wczoraj kupic, 1135 Euro z VAT, troche drozsza, ale chyba troche lepsza

https://www.amazon.de/-/pl/gp/product/B08NX14LV1?ref=ppx_pt2_dt_b_prod_image

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Janusz_75 napisał:

Cos takiego od czasu do czasu sie pojawia na Amazonie niemieckim. Udalo mi sie wczoraj kupic, 1135 Euro z VAT, troche drozsza, ale chyba troche lepsza

https://www.amazon.de/-/pl/gp/product/B08NX14LV1?ref=ppx_pt2_dt_b_prod_image

5k to sporo za ten model, jest dość nisko wyceniony (mimo, że chłodzenie jest kosmicznie wielkie, 34cm wtf). Na mindfactory często pojawia się po 1049 Euro, na Proshopie był w styczniu po 4449 lub 4499.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, hsv77 napisał:

mi napisali maila o ograniczonej dostępności i czas realizacji może się wydłużyć. mają się skontaktować za 2 dni, żeby ,,poinformować o szczegółach"

Po tym tekście mi anulowali wszystko chwilę potem. To ich trochę zmieszałem z błotem, z zachowaniem zasad przyzwoitości :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Marvelm napisał:

5k to sporo za ten model, jest dość nisko wyceniony (mimo, że chłodzenie jest kosmicznie wielkie, 34cm wtf). Na mindfactory często pojawia się po 1049 Euro, na Proshopie był w styczniu po 4449 lub 4499.

sugerowalem sie ta recenzja, ale czas pokaze

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Janusz_75 napisał:

sugerowalem sie ta recenzja, ale czas pokaze

 

 

To jest jeden z lepszych modeli RX6800XT.

Porównywalny właśnie do TAICHI X od Asrocka.

XFX Merc był w proshpie początkowo za 4195 ale zmienili termin dostawy na lipiec...

Edytowane przez McKay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Janusz_75 napisał:

sugerowalem sie ta recenzja, ale czas pokaze

Nie no w porządku, model jest dobry, tylko cena raczej mało okazyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, zozolek napisał:

Moze sie przyds..Dzwonilem w sprawie karty 6800xt i tej 12 miesiecznej gw. Sklep daje 24 wiec spoko. Myslicie ze za te 4699 zl wersja taitchi oc jezt ok?. Na 3080 moge jeszcze czdkac i czekac pewnie.

A gdzie te karty? Chociaż 4700zł ... w grudniu planowałem 1000zł wydać :D, kupiłem RX 580 8GB i zwróciłem bo coś mi się gryzł z czymś, miesiąc później już po 1700 chodził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Janusz_75 napisał:

sugerowalem sie ta recenzja, ale czas pokaze

 

 

Odejmij sobie od wydajności tu pokazanej jakies 5 procent. Lub w druga stronę dodaj 5 procent do wyników zielonych. 
Kanał na siłę promujący AMD. Oczywiście o problemach ze sterownikami w kartach AMD nic nie wiedza. 

  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kowallosu napisał:

Kanał na siłę promujący AMD

Jest jeszcze parę oprócz i tego kanału.na początek to bym odjął wszystkie kanały  z testami gdzie nie widać gameplay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kowallosu napisał:

Odejmij sobie od wydajności tu pokazanej jakies 5 procent. Lub w druga stronę dodaj 5 procent do wyników zielonych. 
Kanał na siłę promujący AMD. Oczywiście o problemach ze sterownikami w kartach AMD nic nie wiedza. 

i kogo jeszcze? zydow i masonow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Summoned powiedziałem to co uważam i to co zauważyłem juz niejednokrotnie. 
Ty do tematu nic nie wniosłeś i rozumiem ze to sarkazm, ale nietrafiony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem skąd wziąłeś 5 procent.Kłamstwo to kłamstwo i może być tam cokolwiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RX6800XT jest porównywalny z RTX3080 i żadna recenzja z tego kanału czy z innego nie zmieni tego.

Trzeba tylko wiedzieć że wybierając RX nie mamy RT i DLS (chwilowo, choć ta chwila może trwać wieki), dostajemy w zamian kartę o mniejszym TDP ale za to gorszą w kopaniu.

Porównując ceny różnica między dobrymi niereferentami RX a RTX to jakieś 1300zł a to już jest dużo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, kowallosu napisał:

@Summoned powiedziałem to co uważam i to co zauważyłem juz niejednokrotnie. 
Ty do tematu nic nie wniosłeś i rozumiem ze to sarkazm, ale nietrafiony. 

Masz racje, sprawdzilem i faktycznie byl jakas zadyma pomiedzy tym kanalem i Nvidia. Ale skonczylo sie tak, ze Nvidia przepraszala ich. A czy recenzja ich byla prawdziwa? Ocenie w przyszlym tygodniu, jak karta przyjdzie (mam nadzieje) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...