Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, AndrzejTrg napisał:

Dlaczego gwarancji nie ma?

Bo to pewnie jeden z tych geniuszy od zmiany termopadów. Chciał kopać, wziął się za zmianę termopadów, ale coś nie wyszło i karta trup.:szczerbaty: Ale jak widać idiotów licytujących tego trupa nie brakuje i pewnie wyszedł na zero, albo nawet zarobił na tym!:rotfl:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Saren7 napisał:

Ciężko mi zrozumieć kupno za ponad 5 tyś uszkodzonego RTX 3070. Licytacja nadal trwa, pewnie jeszcze lekko wzrośnie cena. Może jacyś co nie czytają opisu bo w tytule nie ma info o uszkodzeniu.

albo go ludzie troluja na Allegro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rafik787 napisał:

Opchnąłem swoją 3060, warto kupić w zamian za nią 1650 Super z 2,5letnią gwarancją za 1,3k? Czy iść w stronę 970/1060 na przeczekanie? Bo na dropy w normalnych cenach już nie liczę :D

Zależy co potrzebujesz. jak do FHD wystarczy Ci GTX1060 3GB to bierz do 1000zł używkę bez gwarancji :) Ja bym wybrał za 1300zł GTX1650S z gwarancją. Wydajnośc sporo wieksza plus gwarancja. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, PT_TP napisał:

NBB trzeba nowe konto zakładać jak w grudniu kupiłem 3090 FE i w marcu 3060? Wcześniej jedną wyrwałem bez rejestracji jakoś w listopadzie 3070 FE. (Mam farta bo brata mieszka w DE). Nie mam chęci siedzieć i nic nie wyklikać jak transakcja nie dojdzie do skutku z jakiegoś prozaicznego powodu.

Można więcej niż jedną kartę kupić na jedną transakcję płatności? Np. 3070+3080?

Dwie takie same karty 3080+3080 pewno i tak nie przejdą, no nie?

limit jest na DOM a nie Osobę.

Jeżeli  zamówisz 3080 a później raz jeszcze 3080 na ten sam adres to  anulują.

Jeżeli inny model 3060ti / 3080ti to przyślą.

Chociaż z NBB różnie bywa i kilku osobom wywaliło ostatnio komunikat, że w promocji  już skorzystali.

Rada:

1. Załóż totalnie nowe konto

2. Przypisz CC

3. Przed ulicą dodaj 3 losowe litery tzw. J1G'owanie  lub wpisz adres ulicy do  sąsiada brata i odrazu przekierujesz paczkę do parcelshopu ( tylko  dane na brata bo  nie wydadzą bez ID ) - teoretycznie możesz zamówić 2 karty na brata a inne adresy podać - przecież na świecie jest więcej niż 1 JAN KOWALSKI :D 

Przejdzie to przejdzie - problem z NBB taki, że masz aktualnie kilka sekund od dropa na zakup, później albo nie wejdziesz na stronę albo  zamuli tak, że trzeba mieć ogromnego  farta aby płatność przeszła.

 

BTW - chyba koniec alertów na partalercie z bezosa :E

Edytowane przez zozolek
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zozolek

Wiesz może czy aktualnie na LDLC lub NBB wysyłają bezpośrednio do polski w przypadku brania na firme (na fakture) ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

edit

Edytowane przez Janusz_75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zozolek już mnie ostro wk***** z tymi swoimi ciągłymi dropami. Czemu w Polsce jest taka wujnia w sklepach ? Żadnemu xsromowi czy innej brzoskwini nawet przez myśl nie przeszło żeby robić dropy bliżej msrp. A ponoć w Azji są sklepy z półkami uginającymi się od kart.

Powiedzcie mi i jak w tym kraju nie pić ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
46 minut temu, najman23 napisał:

@zozolek już mnie ostro wk***** z tymi swoimi ciągłymi dropami. Czemu w Polsce jest taka wujnia w sklepach ? Żadnemu xsromowi czy innej brzoskwini nawet przez myśl nie przeszło żeby robić dropy bliżej msrp. A ponoć w Azji są sklepy z półkami uginającymi się od kart.

Powiedzcie mi i jak w tym kraju nie pić ?

Zyjesz w Wielkim Imperium, ktore za sprawa naszych nieustraszonych liderow prze ku nieuknionemu dobrobytowi i ty chcesz zeby GPU kosztowaly tyle co w pomniejszych prownicjach? 

Edytowane przez Janusz_75
  • Haha 6
  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, niko222 napisał:

@zozolek

Wiesz może czy aktualnie na LDLC lub NBB wysyłają bezpośrednio do polski w przypadku brania na firme (na fakture) ? 

Nie ma szans - jedynie region  locked na wersje FE.

25 minut temu, najman23 napisał:

@zozolek już mnie ostro wk***** z tymi swoimi ciągłymi dropami. Czemu w Polsce jest taka wujnia w sklepach ? Żadnemu xsromowi czy innej brzoskwini nawet przez myśl nie przeszło żeby robić dropy bliżej msrp. A ponoć w Azji są sklepy z półkami uginającymi się od kart.

Powiedzcie mi i jak w tym kraju nie pić ?

Nie wiem co może denerwować, skoro daje rady jak wyposażyć się w dzisiejszych czasach w kartę w cenie MSRP -  2-3 ostatnie dropy nie pykły, ale płakać nie ma co :) kart zresztą nie kupuje - aby je sprzedawać ;).

Na upartego, nawet pisałęm jak kupić kartę z NBB nie mając adresu Niemieckiego albo rodziny -  ale wtedy musisz liczyć się z tym że sam po  nią jedziesz. A mając w głowie, że nie jeden potrafi 400km po kartę jechać z płacić 2x tyle to wolałbym pod granicę podskoczyć ;)

Ale nic zawijam się z tematu bo jadu nie zabraknie nigdzie :D

Edytowane przez zozolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)
8 godzin temu, zozolek napisał:

 

Ale nic zawijam się z tematu bo jadu nie zabraknie nigdzie :D

Nikt płakać nie będzie z tego powodu. "Sajonara" i "koko dżambo"....:thelicker:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to dzisiaj idzie ta laga na milion milionów  : ]

btc 30 baniek, eth 1,8 bańki i miliardy wygłodzonych ruszą do zakupów używanych kart graficznych i temat wstanie na nowo jako że poprzednia formuła znacząco się wyczerpała : ]

Edytowane przez marian666666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Pioneer83 napisał:

Nikt płakać nie będzie z tego powodu. "Sajonara" i "koko dżambo"....:thelicker:

Może płakać nie, ale faktem jest, że kolega @zozolek jako jeden z nielicznych w tym wątku (nvidia-rtx-30x0-wątek-zakupowy tak dla przypomnienia) pomaga/podpowiada jak kupić rtx'a w msrp. Natomiast Twoje posty to bezużyteczne, cyniczne przysrywki, które nic do tematu zakupu rtx'a nie wnoszą.

Edytowane przez toph
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Upvote 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.05.2021 o 15:18, ini1 napisał:

no i dzisiaj kończy się moja epopeja

20210528-134133-HDR.jpg

teraz tylko wrócić z pracy, zamontować i można przez weekend testować :}

 

będę wpadał co jakiś czas, by poczytać jak innym idzie, bo jak widać po dłuuuuuuuuuuuuuugim czekaniu można wyrwać kartę w cenie msrp ( 4269 zł ), ale trzeba być barrrrrrrrrrrrrrrdzo cierpliwym :}

gdyby zrealizowali w 1, góra 2 mc to bym x-com chwalił

a tak:

plus za realizację w cenie zamówienia

minus za czas realizacji

w tej chwili jestem raczej neutralny, zobaczę jak karta będzie się zachowywać w komputerze

 

acha

bon na 50 zł też dorzucili :}

Zazdrość, ja na swojego 3080 bez OC czekam od września i nie ruszyła kolejka nawet o jedną kartę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Godzinę temu, toph napisał:

Może płakać nie, ale faktem jest, że kolega @zozolek jako jeden z nielicznych w tym wątku (nvidia-rtx-30x0-wątek-zakupowy tak dla przypomnienia) pomaga/podpowiada jak kupić rtx'a w msrp. Natomiast Twoje posty to bezużyteczne, cyniczne przysrywki, które nic do tematu zakupu rtx'a nie wnoszą.

Mów mi jeszcze...:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, marian666666 napisał:

No to dzisiaj idzie ta laga na milion milionów  : ]

btc 30 baniek, eth 1,8 bańki i miliardy wygłodzonych ruszą do zakupów używanych kart graficznych i temat wstanie na nowo jako że poprzednia formuła znacząco się wyczerpała : ]

Twoje słowa nic a nic się nie sprawdzają :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

kartę zamontowałem, działa, od razu ustawiłem bios silent, więc jest cicha, ale mam jedno pytanie

czy ktoś z użytkowników może mi odpowiedzieć ?

mój 3080 wygląda na nowy, nie był zakurzony i nie wygląda na używany, ale ...

oprócz woreczka plastikowego, nie miał żadnych folii, pamiętam że na 1080 musiałem odklejać folie z laminatu na tyle karty, i z ramek dookoła wiatraków, a tu nic, jedynie plastikowa zaślepka na pci-e i zaślepki na hdmi oraz display port :{{

 

to normalne ?

czy ktoś kto wyciągał nową kartę z kartonu może to potwierdzić ?

 

acha, plomby, na pudełku też wyglądały na nieruszane

Edytowane przez ini1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
14 minut temu, ini1 napisał:

kartę zamontowałem, działa, od razu ustawiłem bios silent, więc jest cicha, ale mam jedno pytanie

czy ktoś z użytkowników może mi odpowiedzieć ?

mój 3080 wygląda na nowy, nie był zakurzony i nie wygląda na używany, ale ...

oprócz woreczka plastikowego, nie miał żadnych folii, pamiętam że na 1080 musiałem odklejać folie z laminatu na tyle karty, i z ramek dookoła wiatraków, a tu nić, jedynie plastikowa zaślepka na pci-e i zaślepki na hdmi oraz display port :{{

 

to normalne ?

czy ktoś kto wyciągał nową kartę z kartonu może to potwierdzić ?

 

acha, plomby, na pudełku też wyglądały na nieruszane

Przyjrzy  sie uwaznie. Karta dosyc mocno byla oblepione folia z tego co pamietam. Tylko, ze folia byla bardzo cienka i latwo przeoczyc.

Edytowane przez Janusz_75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karta już siedzi w kompie, a komp pod biurkiem :{

FurMark mi po 30 minutach testu pokazał 70 stopni na karcie, przy jednoczesnym teście OCCT katującym procesor, to chyba akceptowalne wartości ?

swoją drogą musiałem dyski przesuwać, bo do fraktala midle weszła na styk, i ostatnie 5 cm karty wchodzi aż do koszyka na dyski :{

Jak napiszecie że 70 stopni jest ok, to niech zostanie, przy najbliższej okazji gdy wyciągnę budę to sprawdzę dokładnie, 

oczywiście jak 70 stopni to za dużo, to będę szarpał budę w środę :{

 

nie jeździłem z lupą po karcie, ale "normalnie" to widać że jest jakaś folia nalepiona, a u mnie "gładki" laminat :{

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ini1 napisał:

karta już siedzi w kompie, a komp pod biurkiem :{

FurMark mi po 30 minutach testu pokazał 70 stopni na karcie, przy jednoczesnym teście OCCT katującym procesor, to chyba akceptowalne wartości ?

swoją drogą musiałem dyski przesuwać, bo do fraktala midle weszła na styk, i ostatnie 5 cm karty wchodzi aż do koszyka na dyski :{

Jak napiszecie że 70 stopni jest ok, to niech zostanie, przy najbliższej okazji gdy wyciągnę budę to sprawdzę dokładnie, 

oczywiście jak 70 stopni to za dużo, to będę szarpał budę w środę :{

 

nie jeździłem z lupą po karcie, ale "normalnie" to widać że jest jakaś folia nalepiona, a u mnie "gładki" laminat :{

70 C jest ok. Jak bedziesz mial ochote mozesz sie pobawic w undervolting w afterburnerze. Zbijesz jeszcz z 5-7 C, praktycznie nic nie tracac na osiagach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...