Skocz do zawartości
blankname

Szybkie rozładowywanie w iPhone 13 mini?

Rekomendowane odpowiedzi

Od dwóch dni jestem półszczęśliwym posiadaczem smartfonu Apple iPhone 13 mini. Pierwszego dnia po zakupie od razu go naładowałem do pełna, żeby móc się nim pobawić i bateria trzymała do dzisiaj rana (dałaby radę dłużej, bo jeszcze 30% zostało). Dzisiaj po 9:00 doładowałem sobie do 100%, ale zauważyłem, że już w ciągu godziny od naładowania straciła 3%, co w Androidzie raczej się nie zdarzało. Czy to normalne w tych smartfonach? A może po prostu potrzebuje więcej cykli rozładowania/naładowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3% to raczej spadek oczekiwany po calej nocy czuwania a nie po godzinie. Telefon kupiles nowy, czy z jakiegos szemranego zrodla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@blankname Tak się składa, że sam używam tego telefonu i na potrzeby tego tematu sprawdziłem, ile baterii zeszło mi przez godzinę :D Nie spadła nawet o procent. Przez tą godzinę postanowiłem tela nie dotykać i akurat nikt nie zawracał dupy, więc sobie przeleżał. Gdy śpię (~9h), schodzi może 5%. Na szybkość drenowania baterii w czasie bezczynności ma wpływ to, na ile pozwalasz poczcie czy aplikacjom się aktualizować - domyślnie wszystko radośnie cały czas zasysa dane, więc polecam to ukrócić, zwłaszcza aplikacjom, których nie używasz. A baterię starać się trzymać pomiędzy 20-80%.

Edytowane przez Jurand ze Spychowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...