Skocz do zawartości
joloxx9

Soundbar eARC i konsola

Rekomendowane odpowiedzi

Zatrzymałem się na standardach audio w tv jakieś 10-15 lat temu więc nie do końca ogarniam:

TV -  LG G3, 4x HDMI 2.1 w tym jedno eARC

Mam podłączone obecnie 

Soundbar LG G1(z dodatkowymi tylnymi satelitami) do eARC reszta to dwa dekodery i PS5.

A teraz problem, chce podpiąć pc i brakuje mi portu na niego.

Z tego co widzę mój soundbar ma wejście na hdmi do którego według instrukcji powinienem podłączyć konsole - czy to jest dobre rozwiązanie? Nie stracę VRR etc? Jedyne co znalazłem to na polskiej stronie LG jest info, że soundbar ma hdmi 2.1 ale nic więcej na temat przepustowości etc.

Może zamiast tego powinienem podpiąć dekoder?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Sprzedano 20 milinów kopii gry, DLC możliwe na początku przyszłego roku
    • Chemia w Niemczech od dłuższego czasu jest tańsza i lepsza niż w Polsce. Zresztą za wszystkie towary obciążone najwyższą stawką VAT w Niemczech wychodzi taniej niż u nas, sam VAT to różnica 4% (19% vs 23% w Polsce). Kebab jest porównywalny cenowo w stosunku do naszego kraju, ale kebsy od Niemieckiego Mustafy potrafią znacznie przebić to, co oferują nasze lokalne Mustafy . A mieszkania i wynajem to od razu można powiedzieć, że stawki się różnią w zależności od miejscowości, a także regionu, bo na Zachodzie Niemiec z reguły za wynajem mieszkania wychodzi sporo drożej w porównaniu do wschodnich Niemiec, terenów byłego NRD, gdzie potrafią się pojawić możliwości wynajmu 3-4 pokojowego nie małego mieszkania za ~400 euro. Ano i rynek wynajmu w Niemczech jest zupełnie inny niż w Polsce, inne jest prawo lokatorów w porównaniu do nas, gdzie jest takie prawo jakie jest.
    • Z tego co kojarzę to mówiło się, że robią jeszcze jeden remake i długo plotkowało się o MGS 1, a potem mieli robić oryginalne IP. Trudno wytłumaczyć czemu SONY nie podnosi łatwych pieniędzy w postaci remastera, wiec nawet jeśli nie bluepoint to ktoś pewnie robi ten remake.
    • Tylko u nas jest przyzwolenie na takie coś bo przecież ograniczenie prędkości to ktoś wymyślił dla zabawy. Zapier... to u nas powód do domu a nie piętnowania. Jedziesz 200 km/h i szybciej jesteś gość.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...