Skocz do zawartości
Slayni

Zabezpieczone strony internetowe przed pobieraniem

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, cóż za zabiezpieczenie ma strona https://35mm.online/, że nie idzie nawet nagrać filmu zewnętrznym programem, a co więcej, nawet zrobić zrzutu ekranu? Za każdym razem jest czarny ekran, zarówno na nagraniu jak i zdjęciu. :wiggle:
Próbowałem mnóstwa sposobów i nadal dupa, a chciałbym sobie zgrać urywek & pobrać. :P

Edytowane przez Slayni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj programu Firefox. To zabezpieczenie zapewne nazywa się Chromium (bo obraz nie nagrywa się na Chrome i Edge, dźwięk nagrywa, nie wiem co tam skopali, ale zabezpieczający z pewnością słyszeli o Firefox więc to nie może być zabezpieczenie). Zarówno stary HyperCam 2 jak i najnowszy Obs Studio dają radę w Firefox.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś próbowałem najnowszym OBSem 30.0.2 i mam czarny obraz jak przy zabezpieczeniach DRM.

Pozostaje tylko Action lub Bandicam z bezpośrednim nagrywaniem pulpitu. Tyle, że wtedy mamy zablokowany komputer na czas nagrywania :/ Coś za coś.

Jakby ktoś rozgryzł tego OBSa to dajcie znać. 

 

Zrzut ekranu 2023-12-25 140429.jpg

Edytowane przez efpeesy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jest DRM wiec wylacz hardware acceleration w przegladarce i w obs 

Edytowane przez Targaryen
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.08.2023 o 19:04, Slayni napisał:

,, Hej, cóż za zabiezpieczenie ma strona https://35mm.online/, że nie idzie nawet nagrać filmu zewnętrznym programem, a co więcej, nawet zrobić zrzutu ekranu? Za każdym razem jest czarny ekran, zarówno na nagraniu jak i zdjęciu ,,
Dodatek FireShot do przeglądarki zrobi zrzut obrazu i PDF bez problemu.

 

Edytowane przez dolec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Targaryen napisał:

Tam jest DRM wiec wylacz hardware acceleration w przegladarce i w obs 

To dlaczego u mnie w Firefox działało? Twojej metody kiedyś tam spróbuję, póki co nie nagrywam.

Od wpisu 15 sierpnia podobne problemy miałem na oficjalnej stronie F1. Tu dla odmiany działało na Chromium (Chrome, Edge), zaś dzięki Firefox czarny ekran. Podobnie brak działania na Xbox SX (ze 100% pecetową przeglądarką Edge).

Coś świrują tfurcy, efekt był taki że wyścig "obejrzałem" nie 1 raz a 3 razy, straciłem czas i nerwy, a tfurcy pieniądze, bo musieli dać mi transfer x3. Znacznie gorzej gdy na taki pomysł wpadną pipipi nadające w 100% na żywo, wtedy zażądam zwrotu pieniędzy (gdy stracę możliwość obejrzenia czegoś za co zapłaciłem).

Edytowane przez sino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Pytanie czy nadal dziala na ff

2) Moze ff nie obsługuje tego ich pluginu 

3) Moze na ff miales wylaczona akceleracje sprzetowa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączenie akceleracji sprzętowej w Firefooxie pomaga i możemy nagrywać, ale na zasadzie nagrywania całego okna, całego ekranu monitora.

To samo zrobię Actionem albo Bandicamem.

Tyle, że nie o to mi chodzi. 

Jeśli w OBS skorzystamy z "Przeglądarka" wewnętrzna,

6312135700_1703617261_thumb.jpg 

to później, w samej już "Interakcja z przeglądarką" dostaniemy monit o DRM.

4906123400_1703617261_thumb.jpg

6501394600_1703617261_thumb.jpg

Na forum OBS pisali, że to normalne, bo ... bo to DRM i tak musi być.

Jak musi być i czy się da to ominąć, to pewnie wie ten co potrafi w OBSie ustawić tą przeglądarkę z wyłączoną akceleracją sprzętową.

Tak, w ustawieniach OBS mam wyłączoną akcelerację ale to nic nie daje.

Ktoś tu chyba celowo tak zrobił. 

2670361600_1703617728_thumb.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, software nie pozwala czyli obs. Chyba zostaja uzywanie oprogramowania do nagrywania ktore sprzyja piratom. Skoro na ff mozesz caly ekran to nie wystarczy dac filmu na caly ekran i nagrywac? 

Edytowane przez Targaryen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można, ale wtedy komputer jest zablokowany na czas nagrywania.

Wykorzystując przeglądarkę z OBSa możesz robi na kompie co chcesz, łącznie z głosem, bo głos jaki ma się nagrać przypiszesz bezpośrednio do tej przeglądarki. 

Włączasz, nagrywasz i zapominasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, efpeesy napisał:

Można, ale wtedy komputer jest zablokowany na czas nagrywania.

Wykorzystując przeglądarkę z OBSa możesz robi na kompie co chcesz, łącznie z głosem, bo głos jaki ma się nagrać przypiszesz bezpośrednio do tej przeglądarki. 

Włączasz, nagrywasz i zapominasz.

Nagrywanie to jedno i dzięki za wskazówki. A rozgryzłeś może jak pobrać materiał z tej strony? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.12.2023 o 12:53, Slayni napisał:

Nagrywanie to jedno i dzięki za wskazówki. A rozgryzłeś może jak pobrać materiał z tej strony? 

Nigdzie oficjalnie nie spotkałem sposobu na bezpośrednie pobieranie z 35mm, bo po prostu jest to chronione przez DRM.

Może nieoficjalnie ktoś zna odpowiedź, ale to pewnie rozwiązanie nie dla zwykłego zjadacza chleba.

Kolejnym sposobem na zgrywanie materiału jest smartfon. Nie każda aplikacja, ale kilka, potrafi nagrywać ekran w smartfonie, czyli jest to sposób w jakim nie musisz siedzieć i czekać aż w końcu skończy nagrywać, tak jak to w przypadku PC. 

Kiedyś próbowałem, ale jest do tego potrzebny smartfon z w miarę dobrymi wnętrznościami.

Robiłem to akurat na starszym Samsungu S6. Jest tam dosyć duża rozdzielczość ekranu. Różnica pomiędzy oryginałem, a zgrana kopią praktycznie niezauważalna. Jedynie gdy dasz stop klatkę i przyjrzysz się dokładnie.

Ostatnim (chyba) sposobem jest coś na poziomie Avermedia. Gdzieś tam kiedyś czytałem, że omija DRM, ale szczegółów nie powiem, bo nie pamiętam. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś z ciekawości sprawdzałem player.pl

Na smartfonie nie nagrasz. W aplikacji playerpl blokuje DRM(czarny ekran)

W przeglądarce na smartfonie już nawet nie odtworzysz, także z powodu DRM.

OBS także padł w starciu z DRM i pozostaje jedynie nagrywanie okna lub całego pulpitu.

Tyle, że tak jak pisałem - masz komputer zablokowany na czas nagrywania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.02.2024 o 22:06, efpeesy napisał:

OBS także padł w starciu z DRM i pozostaje jedynie nagrywanie okna lub całego pulpitu.

Nie widzę problemu. Ponadto nagrywać można także wycinek dowolnie wybrany (nie okno czy ekran).

Zrobiłem testy na player.pl i 35mm:

-na starym kompie i5-2400 problemu nie ma, nagrywa wszystko, aż się upewniłem czy akceleracja działa (działa, obciążenie GPU znacznie rośnie, a CPU znacznie spada)

-na nowym kompie problemu nie ma w Chrome (w Edge i Firefox musiałem wyłączyć akcelerację), nie mam jak sprawdzić czy akceleracja działa w Chrome (jest włączona gdy dostępna) - bo obciążenie CPU i GPU śladowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.02.2024 o 22:02, sino napisał:

Nie widzę problemu.

Chyba nie wiesz o czym piszę. 

W OBS możesz uruchomić wewnętrzną przeglądarkę. Nie chodzi mi o przeglądarkę jaką masz zainstalowaną w Windows. 

W tej wewnętrznej przeglądarce OBSa nie da się nagrywać, bo nie ma możliwości wyłączenia akceleracji, czyli ominięcia DRM.

W okienku programu OBS poszukaj po lewej stronie ŻRÓDŁA OBRAZU.

Tam kliknij PPM i wybierz PRZEGLĄDARKA.

Jak już poustawiasz funkcje, czyli dopisz adres strony jaka chcesz mieć tam otwartą, to przejdź do WŁĄCZ INTERAKCJE.

Otworzy się okienko, a w zasadzie okno które działa jak przeglądarka. Niestety w tym oknie nie nagrasz, bo działa DRM.

6312135700_1703617261.png

5708856100_1709475359.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...