Skocz do zawartości
ShaDow_Pro

Soundbar do TV 55"

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć kupiłem dzisiaj TV Samsunga QE55Q80C i stary soundbar samsunga hw- j250 się nie dogadują, zależy mi żeby sounbar sterować pilotem od TV, nie musi być koniecznie samsung, po dzisiejszych walkach mam dość, i wymaganie jest jedno, ma działać, sterować się i włączać pilotem od tv :)

Mam dwóch faworytów, Samsunga B550 i Q60B, który polecacie?

Edytowane przez ShaDow_Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Sprzedano 20 milinów kopii gry, DLC możliwe na początku przyszłego roku
    • Chemia w Niemczech od dłuższego czasu jest tańsza i lepsza niż w Polsce. Zresztą za wszystkie towary obciążone najwyższą stawką VAT w Niemczech wychodzi taniej niż u nas, sam VAT to różnica 4% (19% vs 23% w Polsce). Kebab jest porównywalny cenowo w stosunku do naszego kraju, ale kebsy od Niemieckiego Mustafy potrafią znacznie przebić to, co oferują nasze lokalne Mustafy . A mieszkania i wynajem to od razu można powiedzieć, że stawki się różnią w zależności od miejscowości, a także regionu, bo na Zachodzie Niemiec z reguły za wynajem mieszkania wychodzi sporo drożej w porównaniu do wschodnich Niemiec, terenów byłego NRD, gdzie potrafią się pojawić możliwości wynajmu 3-4 pokojowego nie małego mieszkania za ~400 euro. Ano i rynek wynajmu w Niemczech jest zupełnie inny niż w Polsce, inne jest prawo lokatorów w porównaniu do nas, gdzie jest takie prawo jakie jest.
    • Z tego co kojarzę to mówiło się, że robią jeszcze jeden remake i długo plotkowało się o MGS 1, a potem mieli robić oryginalne IP. Trudno wytłumaczyć czemu SONY nie podnosi łatwych pieniędzy w postaci remastera, wiec nawet jeśli nie bluepoint to ktoś pewnie robi ten remake.
    • Tylko u nas jest przyzwolenie na takie coś bo przecież ograniczenie prędkości to ktoś wymyślił dla zabawy. Zapier... to u nas powód do domu a nie piętnowania. Jedziesz 200 km/h i szybciej jesteś gość.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...