Skocz do zawartości
Slayer

Aginst the Storm

Rekomendowane odpowiedzi

A dark fantasy city builder where you must rebuild civilization in the face of apocalyptic rains. As the Queen’s Viceroy, lead humans, beavers, lizards, foxes, and harpies to reclaim the wilderness and secure a future for civilization's last survivors.

 

2.jpg

3.jpg

4.jpg
 

Gra kilka dni temu wyszła z early access i chciałem ją polecić jako, że uważam ją za świetną.

Szukałem już od dłuższego czasu jakiegoś przyjemnego city buildera i ta gierka siadła idealnie.

Edytowane przez Slayer
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest też w Xbox Game Pass, ostatnio wyszedł też bardzo fajny Steam World Build ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie gra na steam kosztuje 65zł a w drodze jest duży DLC a updaty wychodzą regularnie. Widać, że twórcy bardzo dbają o swoją grę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać, że to gra polskiego studia. W tym roku przebili milion sprzedanych kopii na samym steam. Również polecam, gra jest świetna.

No i dla tych z kryzysu growego, którzy nie widzą żadnego powiewu świeżości w grach. Ta gra wnosi takie elementy. City Builder z rogalikowymi elementami gdzie wszystko udało się razem spiąć i stworzyć grę dopracowaną i różniącą się od innych typowych city builderów.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, lukadd napisał:

No i dla tych z kryzysu growego, którzy nie widzą żadnego powiewu świeżości w grach. Ta gra wnosi takie elementy. City Builder z rogalikowymi elementami gdzie wszystko udało się razem spiąć i stworzyć grę dopracowaną i różniącą się od innych typowych city builderów.

Ja nie rozumiem takich opinii. Dla mnie gra bardzo szybko wpadła w schemat i porzuciłem. W sumie głównie to losowe są dostępne budowle i do tego dostosowujemy linię produkcyjną. Ale to również jest bardzo nudne i powtarzalne. Dla mnie jeden z większych niewypałów zakupowych 2023.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości, ile h grałeś w nią?

Ja obecnie ponad 70h wbite i dalej mi się chce grać, klimat jest turbo przyjemny i do tego całkiem niezłe wyzwanie zbieranie pieczęci na wyższych poziomach trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...