Skocz do zawartości
Ronson

Czy jest darmowy soft do odzyskiwania danych lepszy niż testdisk

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam

 

Darmowy Testdisk + Photorec ładnie odzyskał większość danych z dysku HDD, ale niestety nazwy plików i katalogów są randomowe.

GetDataBack sobie poradził z nazwami, ładnie wylistował pliki i katalogi, ale jest leniwy i mówi, że jak mu nie zapłacę 79$ za licencję, to palcem nie ruszy.

 

Pyt 1.Czy jest coś co sobie poradzi tak dobrze jak Getdataback/photorec, ale odzyska też nazwy?

Pyt 2. Bo skleroza niestety i wiele lat minęło od czasu gdy o tym czytałem. Dysk był z filmami i zdjęciami. Do wyboru miałem testdisk i photorec w dwóch wersjach. Użyłem photoreca. Ale jest w dwóch wersjach:

90241568ccc9af527cbdfee734e0280e.png

wie ktoś czym się to różni?

Zazwyczaj używałem testdiska kiedyś, ale skoro teraz kliknąłem w photorec i odzyskało to się już nie bawiłem. Jak ma ktoś rady albo opierdziel (że to był błąd i trzeba było) to pisać, proszę :)

 

 

 

(Kiedyś pamiętam próbowałem kilku, w tym Recuvy i jeszcze czegoś, ale to było za czasów XP jeszcze, a kilka lat temu próbowałem jakichś programów, ale albo wymagały zakupu, albo kompletnie dawały ciała w tym jak skutecznie potrafiły odnaleźć dane. Z tego co pamiętam to zazwyczaj albo testdisk sobie poradził, a jak nie radził, to już też i inne sobie nie radziły)

 

Edytowane przez Ronson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...