Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, czy to jest normalne, że paczke nadana do mnie odebral kurier o 10 rano i nadal nie jest w oddziale inpost? Inne paczki już są tylko nie ta. Akurat ta paczka idzie z innego miasta niz inne no ale zeby to tak dlugo szlo. Kiedy sie zaczac martwic?

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zdarza się że tak bywa brakuje przebiegu trasy ale raz trafiło mi się że kurier miał paczkę u siebie i na 2 dzień dotarła do oddziału
Jutro z rana sprawdź czy będzie do doręczenia

Edytowane przez Killer85
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zamawiałeś w sobotę albo w niedziele to oni to dopiero w pierwszy dzień roboczy pakują czyli w poniedziałek w tym wypadku i dopiero jutro będzie albo nawet w środę. Jeżeli o to ci biega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurier odebrał o 10...czytamy ze zrozumieniem

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Killer85 napisał:

Zdarza się że tak bywa brakuje przebiegu trasy ale raz trafiło mi się że kurier miał paczkę u siebie i na 2 dzień dotarła do oddziału
Jutro z rana sprawdź czy będzie do doręczenia

znaczy cały czas był status, że odebrał i dopiero drugiego dnia była w oddziale? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nocy albo rano pewnie wskoczy status, że paczka jest w sortowni.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a miałeś może kiedyś taką sytuacje? Kupiełm elektronike i zawsze inpostem było ok a ta sytuacja to pierwszy raz

Edytowane przez Zhao
Nie cytuj posta pod postem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
58 minut temu, SAR napisał:

znaczy cały czas był status, że odebrał i dopiero drugiego dnia była w oddziale? 

Tak i to nie raz

Edytowane przez Killer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty widzę że masz straszny problem z wysyłkami, paczkami, listami itp itd, naucz się może trochę cierpliwości, Ty myślisz że jak kurier coś bierze to od razu trafia do systemu? Nie, tak to nie działa... 3 godziny od odebrania paczki, i nadal nie jest w oddziale... ja bym Cię od razu na czarną listę dodał i polecił zakup gołębi...   

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może autor wietrzy jakiś spisek przeciwko niemu? W inposcie czasami tak jest, że niektóre statusy są pomijane tzn. odebrana przez kuriera a później brak kolejnego statusu o przyjęciu w oddziale tylko od razu wydana do doręczenia. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzw. paranoja lub nie znajomość podstaw życia i świata... wszystkie jego tematy dotyczą praktycznie tego samego... ile idzie przelew, ile idzie paczka, czemu jedna paczka przyjęta a druga nie... i jeszcze jakby to było po dniu, kilku dniach, a nie po godzinie czy dwóch lub nawet w ten sam dzień...

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ostatnio zamawiałem z olx procek do lapka , cena była dosyć atrakcyjna coś koło 200zł wyszło. Jakie było moje zdziwienie , gdy po otwarciu  skrytki  pustka. A na olx paczka widnieje jako odebrana , płatność do sprzedawcy w drodze. Szybko zgłosiłem ten fakt do obsługi inpost , mają  przeszukać paczkomat. Na szczęście paczka się odnalazła , wczoraj  dostałem info na email o nadaniu koło 12. Od teraz będę nagrywać odebranie  każdej  droższej rzeczy.

Edytowane przez allas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, SAR napisał:

Siemka, czy to jest normalne, że paczke nadana do mnie odebral kurier o 10 rano i nadal nie jest w oddziale inpost? Inne paczki już są tylko nie ta. Akurat ta paczka idzie z innego miasta niz inne no ale zeby to tak dlugo szlo. Kiedy sie zaczac martwic?

Ja ostatnio zamawiałem kawę, zamówiłem w sobotę,  po godzinie od zamówienia była przygotowana do nadania, ale kurier z Inpostu nie odebrał od nadawcy, w Niedzielę to samo wciąż leży u nadawcy gdzieś w głowie zaczynam widzieć jak kurierzy Inpostu smiejąc się piją moją kawę,  w poniedziałek to samo leży sobie i czeka na odbiór przez kuriera, zacząłem podejrzewać że gdzieś w Inpoście faktycznie zawiązał się spisek przeciwko mojej osobie, ale we wtorek kurier odebrał i w środę była u mnie :szczerbaty:

Z pocztexem też bym uważał, ostatnio przesyłka z ebay-u według trackingu dotarła do oddziału, ale nie została jeszcze wydana do doręczenia, a tu nagle do drzwi dzwoni kurier z przesyłką, podejrzewam że chcieli mnie oszukać, żeby mnie nie było w domu, ale byłem czujny :tse:i nie dałem się oszukać :szczerbaty:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dostajesz informację, że paczka została odebrana przez kuriera

Mr Bean Waiting

  • Haha 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Killer85 napisał:

Tak i to nie raz

Ruszyło się wczoraj w nocy ale dzisiaj znowu inne paczki są a ta nadal do doręczenia. Czy jedzie z innym kurierem? 

17 godzin temu, Killer85 napisał:

Tak i to nie raz

do której taki kurier doręcza paczki do paczkomatu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, Dzisiaj szło do mnie 5 paczek do paczkomata z czego 4 zostały dostarczone a jedna nadal ma doręczenie o co tutaj chodzi? Czy mam się martwić? Paczka została wydana do doręczenia o tej samej godzinie co jedna paczka już dostarczona więc chyba inny kurier jej nie rozwozi. Miał ktos podobnie? Czy zostanie dostarczona jeszcze dzisiaj czy dopiero jutro? 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może paczkomat przepełniony i kurier zawiezie do innego albo do punktu odbioru. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SAR napisał:

Hej, Dzisiaj szło do mnie 5 paczek do paczkomata z czego 4 zostały dostarczone a jedna nadal ma doręczenie o co tutaj chodzi? Czy mam się martwić? Paczka została wydana do doręczenia o tej samej godzinie co jedna paczka już dostarczona więc chyba inny kurier jej nie rozwozi. Miał ktos podobnie? Czy zostanie dostarczona jeszcze dzisiaj czy dopiero jutro? 

Nic nowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, co wy zamawiacie do tych paczkomatów? Jakieś leki, bez których dziecko umrze w ciągu 24 godzin czy co?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, SAR napisał:

 

do której taki kurier doręcza paczki do paczkomatu? 

U mnie najpóźniej miałem do odbioru coś po 14
Ja tam wszystko ale się nie gorączkuję tylko cierpliwie czekam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, SAR napisał:

do której taki kurier doręcza paczki do paczkomatu? 

Zdarzało się, że na paczkę czekałem do 23.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SAR to zależy od paczkomatu u mnie zawsze przesyłki pojawiają się pomiędzy 12 a 14 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szybko, po przejrzeniu maili, znalazłem 19:05 w 2018 roku, ale jestem pewien, że kiedyś było nawet po 20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczki rozwożą nawet w nocy, u mnie była o 23.30 i nawet o 3 w nocy. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...