Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Grizzly też mi zawsze max po pół roku wysychało (jeszcze na 5600x czy 12600kf) :E  Choć na nim przynajmniej aż tak drastycznie nie podnosiły się temperatury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka różnych z różnych dostaw i zawsze to samo :) Z tym, że temp nie rosła tak drastycznie jak na mx-6, co delikatnie, ale po zdjęciu chłodzenia była zaschnięta zawsze. W każdym razie jeśli idzie o droższe pasty, to zdecydowanie wolę noctua nt-h2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
8 godzin temu, krzysiak napisał:

mx-6 nie dość, że źle się nakłada (ja z tych, co rozprowadzają po czapce CPU), to po miesiącu wyschła na moim 7800x3d (tempy iddle, gry czy też pełne obciążenie poszły o przynajmniej 10 w górę względem "zaraz po nałożeniu")

Ja tam mam mx-6 na swoim procku od 4 miesięcy i nic nie wzrosło :] a co do konsystencji pasty to byłem miło zaskoczony jedna z lepszych jakie miałem nie za rzadka nie za gęsta i moja się dobrze rozprowadzała :P Tylko trzeba uważać bo te arctici od MX-5 mają wysoką lepkość, można wyrwać cpu z socketu przy demontażu, z drugiej strony wysoka lepkość to plus szczególnie na gołe rdzenie (trudniej o efekt pump out)

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i dwóch kumpli kupiliśmy mniej więcej w jednym okresie (chyba w morelach wszyscy, sierpień-wrzesień zeszłego roku), u wszystkich się roluje podczas nakładania...jeden z nich odpuścił i dał od razu pt3, ja nałożyłem (trzymając najpierw w gorącej wodzie strzykawkę), ale właśnie temp podbiły mocno po miesiącu, zrzuciłem blokopompę i kamień, dalem jeszcze jedną szansę i to samo, u drugiego z kumpli podobny objaw. Być może trafiliśmy na jakąś wadliwą partię :E 

Ogólnie zdecydowanie wolę pasty o konsystencji MX-4/5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest ok, rolowała to się pactum pt-2 jak plastelina była dosłownie :] 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja trafiłem na mx-6 o konsystencji plasteliny :E

 

Biorę oczywiście poprawkę na to, że może była jakaś gorsza partia tej pasty i akurat na nią trafiliśmy (jak wspominałem wyżej jeden sklep i mniej więcej jeden okres)...no ale niesmak został i już raczej nie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a te całe nowe grizzly extreme to nie są czasem niby poprawione żeby właśnie nie robiły kuku i nie schły po kilku miesiącach ??? one chyba wyszły po tym całym szumie internetowym ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różowa grizlly jest spoko, trzyma się dość długo i nie robi się sucha tak szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ponoć różowa jest ok, może kupię z ciekawości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, krzysiak napisał:

No ponoć różowa jest ok, może kupię z ciekawości.

Ale to trzeba już testować na jakimś procu który nie opiera się ani chłodzeniu ani paście np. i5 12xx lub  10gen   :P  bo te ryzeny wszelakie  to dla nich jeden ch.. jakie chłodzenie a tym bardziej jaka jest pasta  :szczerbaty:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie na ryzenie miałem +10 wszędzie (luz, gry, cb r23) na przyschniętej mx-6 :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różowa jest spoko dopuki ktoś jej ne położy na gpu które ma jeszcze gwarancje a np będzie chciał z niej skorzystać bo zmieni pastę bez pozostawienia śladu :P wtedy serwis rozbiera widzi różową pastę na rdzeniu i do widzenia 🙃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...