Skocz do zawartości
buddynho

Czy to się spina

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć, miałem gorszy dzień więc stwierdziłem że kupię sobie kompa, a że dawno to robiłem to chciałbym prosić o opinie czy to co wyklikałem najzwyczajniej będzie działać.

Case:Corsair 5000D Airflow

MBU:Gigabyte B650 Eagle AX

CPU:Ryzen 7 7700 Tray

AIO:Arctic Liquid Freezer III 360rgb

FAN:3x Arctic P12 rgb i 5xP12

GPU:Sapphire RX 7900GRE Pulse Gaming OC

RAM:G.Skill Trident Z5 NEO 2x16 6000 CL30

PSU:Corsair RM850x SHIFT atx gold+

M2:Crucial T700 gen5 1TB

Mile widziane opinie jeśli coś można zamienić czymś ciekawszym

 

Edytowane przez buddynho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawszym pod jakim względem? Bo w tym samym budżecie można by złożyć sporo wydajniejszą jednostkę, bez przepłacania za budę, armię wentylatorów czy dysk PCI-E 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki budżet masz na kompa? Do czego on będzie służył? Jaki monitor posiadasz (model) lub jaki monitor planujesz? Sam komp czy coś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, forskoczek20 napisał:

Jaki budżet masz na kompa? Do czego on będzie służył? Jaki monitor posiadasz (model) lub jaki monitor planujesz? Sam komp czy coś jeszcze?

komp do gierek, budzet kolo 7k pewnie i tak leci na raty.Monitor mam 144hz ale chce kupic cos 1440p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na raty czyli z jednego sklepu? Masz jakieś preferencje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
12 minut temu, kalderon napisał:

Na raty czyli z jednego sklepu? Masz jakieś preferencje?

nie no z paru sklepow moge, preferencji nie mam ogolnie chcialem cos co i w 4k moze pociagnac.Komp tylko do gierek.za plyte gpu cpu i zasilacz wyszlo mi 4930zl.

Edytowane przez buddynho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie wszystko co się da pchamy w szybszą kartę graficzną. Schodzimy z obudową do czegoś w rodzaju Modecom Amirani, Endorfy Regnum 400, be quiet! 500DX (300-400zł), RAM też 6000CL30 ale Lexar Ares RGB, chłodzenie powietrzne Thermalright Peerless Assasin 120SE z Amazona (200zł), dysk Apacer AS2280Q4 1TB za 305zł lub Crucial P5 Plus 2TB za 550zł, Zasilacz Seasonic Focus GX-750 za 420zł. Powinno na wystarczyć na RXa 7900 XT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • sprawdz jeszcze na pulpicie , jako tło ustawiając odpowiedni odcień szarości czy porządany kolor , YT wprowadza zakłócenia od kompresji obrazu , jak dziś zrobiłem test szarości przez YT to się prawie obs... , wygladało jak bym miał wypalone paski od przeglądarki , góre i boczne od przewijania : a jak ustawiam na pulpicie to tego nie ma i obraz wygląda znacznie lepiej :
    • Ostatni assassin jaki ograłem to origins Ja głosuje portfelem i nie kupuję 
    • Zainstaluj sterowniki chipsetu https://www.amd.com/en/support/downloads/drivers.html/chipsets/am4/b450.html Sprawdź czy w w ustawieniach planu zasilania maksymalny stan procesora wynosi 100% (nic poniżej) swoją drogą to jaki masz obecnie plan ustawiony?
    • Delikatnie powiedziane, polecam komentarze pod trailerem na kanale Ubisoft Japan. Wypowiadają się ludzie z Niemiec, Rosji, Chin, Turcji, Iranu, Maroko, Wenezueli, Tajwanu, Korei, Salwadoru, Filipin, Grecji, USA, Egiptu, Macedoni, Pakistanu, Francji i pewnie długo by wymieniać, wszyscy przepraszają, bo piszą przez translator. Wszyscy jednoczą się z Japonią, współczują im, mówią jaka to jest wspaniała kultura, jak długo czekali na takiego Assasyna i jak bardzo Ubisoft skrzywdził Japonię dając im takich bohaterów. Doszukują się nawet celowego działania i plucie w twarz Azjatom i mężczyznom z Azji. W Assassin's Creed Chronicles: China dostali kobietę, w AC o feudalnej Japonni dostali kobietę i murzyna samuraja. Francuzi, którzy przepraszają za Ubisoft, piszący że Ubisoft był ich ulubionym studiem, a AC ulubioną serią, ale to co zrobił to hańba i wstyd. Piszą, że to dyskryminacja nie tylko dla Japonii, ale wszystkich Azjatów. Tego jest cała masa, polecam poczytać, jeden i drugi trailer ma porażającą liczbę dislajków w stosunku do lajków, ale kolega @lis22 twierdzi, że to typowe "polaczkowo"   Ty chyba jakimś fanatykiem Ubisoftu jesteś. Pamiętam jak krytykowałem idiotyczne zadania poboczne w AC Origins i dialogi. Ty broniłeś i próbowałeś mi wmówić jakie ciekawe były. Takie były ciekawe, że miałem wrażenie, że pisały je jacyś kompletni idioci. Teraz znowu jesteś zadowolony z czarnego samuraja, gdzie ludzie na całym świecie się oburzają, widać to doskonale pod trailerami, a Ty piszesz "polaczkowo  W każdej grze, główny bohater świetnie pasował, tutaj immersja z gry leży i kwiczy. Mogli zrobić taką postać, która przewija się w fabule, tyle lat czekania na Assasina w Japonii z samurajami w tle i mamy jakąś panne i czarnego samuraja jako główne postacie. Równie dobrze, mogli zrobić w Valhalli czarnego Eivora, przecież pływali do Afryki już w X wieku  Ten trailer to żart, który mógłby się pojawić na Prima Aprilis, gdzie 2 metrowy czarnoskóry "samuraj" z bejsbolem w feudalnej Japonii mówi "jesteśmy cieniami"   
    • Ja tam bardziej wolę GC7 niż G6 - używam tylko line out (analog). Dla mnie było istotne że działa na usb c i że mi sie zawsze wybudza po uśpieniu - czego nie można było powiedziec o G6. I gc7 jest głośniejsza (po line out). Tak przy okazji - szukam różnic pomiędzy X3 i X4 - głównie w jakości dzwięku bo i tak bede używał tylko line outa.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...