Skocz do zawartości
Spearek

Pomoc przy kupnie monitora OLED

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od niedawna zacząłem się interesować OLEDami i zastanawiam czy by sobie nie zaprezentować jakiegoś. Nowy monitor ASUSa wygląda bardzo fajnie ale 480 fps to tylko pewnie w csa bym ledwo co wycisnął. 

Zastanawiam się więc nad 360Hz: AW2725DF 

Ktoś może posiada i podzieli się opinią? Zastanawiam się czy dalej te monitory mają duży problem z ostrością tekstu. Wiem, że o takie monitory trzeba również dbać i zastanawiam się jak to wygląda jeżeli chodzi o przeglądarki. Pracuje z domu i dużo czasu przebywam w przeglądarce i jak wiadomo, przeglądarka ma dużo elementów statycznych, jak wygląda aktualne sytuacja z wypalaniem ekranu? Brak taskbaru jestem w stanie przeboleć ale siedzieć na f11 w przeglądarce już tak średnio. 

Ciekawy też jestem jak wygląda sytuacja z QD oledem. Nie znalazłem chyba żadnego WOLEDA 27 cali, 360 Hz a wiem, że tam z czernią trochę lepiej, siedzę zazwyczaj długo przy zapalonym świetle więc zastanawiam się jak mocno to może wpływać na jakość czerni w QD Oledach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz mocno oświetlony pokój matryca będzie się wygaszać w stosunku do ilości otrzymanego światła. 

W TV LG C2-C4 możesz wyłaczyć fabrycznie bnb, na samsungu qd już tego zrobić nie mogę.

Po łącznie 3 latach na oledach nie miałem żadnego problemu z wypaleniem ... obraz się przesuwa. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...