Skocz do zawartości
MisticGohan

Co to za film lub melodia?

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że dużo pytań, mało odpowiedzi, ale próbuje. Utwór w miarę nowy, leci już w radio od kilku tygodni. Taki trochę mehico, chyba w refrenie padają słowa "Los momentos", na prewno słyszeliście, jedyny hiszpańskojęzyczny utwór puszczany ostatnio w radiu komercyjnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że dużo pytań, mało odpowiedzi, ale próbuje. Utwór w miarę nowy, leci już w radio od kilku tygodni. Taki trochę mehico, chyba w refrenie padają słowa "Los momentos", na prewno słyszeliście, jedyny hiszpańskojęzyczny utwór puszczany ostatnio w radiu komercyjnym.

A to już było, przeszukaj wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to już było, przeszukaj wątek.

Ale się znęcasz, cofnąłem się do 1października i nic, are u sure?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale się znęcasz, cofnąłem się do 1października i nic, are u sure?

Na 95%.

 

 

edit: Było w sierpniu. Ale wystarczy wrzucić "los momentos" w gugla, serio :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na 95%.

edit: Było w sierpniu. Ale wystarczy wrzucić "los momentos" w gugla, serio :D

Los momentos znalazło mi ale to nie to. W każdym razie już mam.

Marquess - Vayamos Companieros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nazywa się piosenka, w której facet tańczy z miotłą, a później jak jego dzieci przychodzą to udaje, że grabi liście? W nowej reklamie ery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze kojarzę reklamę, to to będzie The Last Goodnight - Picture Of You

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądał może ktoś film "Wszystko będzie dobrze"? tam była taka scena co ten niepełnosprawny wychodzi z gabinetu dyrektora i takie techno leci i on macha wtedy rękami i krzyczy "lecimy!". Wie ktoś może co to była za piosenka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze o tytuł piosenki z około 2002 roku. nie znam nawet tytułu, ale wiem ze śpiewała ją para ciemnych wykonawców. była psiana tak jakby dla dwojga. prawdopodobnie była hitem. tyle co pamietam to tylko pewne frazy piosenki : "so many do i do ...one thenki but need you .. so many do i do and ... mu Bu" cos wtym stylu (to "bu" to chyba imię tego drugirgo wykonawcy(przynajmniej w piosence)). jest to niepoprawnie pisane ale 5 lat temu ją słyszałem i nigdy nie mogłem dowiedzieć się jaka to piosenka!! prosze pomóżcie!! zrozumcie zarazem (nie smiejcie się)!

 

 

 

prośba do moderatorów: nie zamykajcie tego!! prosze!! potrzebuje tego tytułu!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam piosenki którą 'jakiś' pan śpiewał w Jak Oni Śpiewają i się Edyta Herbuś rozpłakała i kopła prowadzącego [nie kopła...żart :-P] i był taki tekst: 'and i think for myself', bardzo ładna piosenka...pewnie śpiewa ją starszy pan bo taki 'zachrypiały' głos.

Edytowane przez TomAl3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy zna ktoś tytuły tych 2 piosenek:

 

1. zaczyna się od 0 do 7 sekundy,

a 2 od 7sek do 2:06min

 

Link: http://pl.youtube.com/watch?v=FwsntHcWiy4

 

Z góry wielkie dzięki :).

 

Mam jeszcze jedno pytanie wie ktoś jak nazywa się ta piosenka:

zaczyna się od 23 do 35 sekundy

 

Link

http://www.collegehumor.com/video:1781561

Edytowane przez Ektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TomAl3k

 

Z tego tekstu kojarzy mi się tylko : Louis Armstrong - What A Wonderfull World

 

Ale nie wiem czy to to bo nie oglądam Jak Oni Śpiewają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@TomAl3k

 

Z tego tekstu kojarzy mi się tylko : Louis Armstrong - What A Wonderfull World

 

Ale nie wiem czy to to bo nie oglądam Jak Oni Śpiewają :)

 

To to..piękne :) Dziękuję. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilnie poszukuje piosenki, ktora leci czesto w radiu Planeta 95,1FM, glos zenski, podobny do piosenki w Sash - La Primavera - mysle, ze jest to nawet ten sam wykonawca Sash, text leci (nie napisze dokladnie): dons avec mua! i jest w nim bardzo fajna melodia... na bank jest to francuska piosenka poniewaz tyle uslyszalem w radiu.

 

Prosze o odpowiedz, Dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o pomoc.....

kojarzycie może piosenkę z reklamy plusa... good morning good morning.... prosze powiedzcie mi kto jest wykonawcą i jaki jest tytuł tego utworu z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zna ktoś tytuł i wykonawczynie teledysku gdzie babka 'hoduje sobie zielsko' w mieszkaniu - taki stwór, kochanek? Wpada policja i kończy sielankę. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, proszę o pomoc.....

kojarzycie może piosenkę z reklamy plusa... good morning good morning.... prosze powiedzcie mi kto jest wykonawcą i jaki jest tytuł tego utworu z góry dziękuję

Miss Li - Good Morning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytół piosenki z reklamy swiątecznej ery oraz nie pamietam jak to sie grało ale w You Can dance taka piosenka spokojna była.. tam były słowa np. "Body Jump" i cos takiego :E

Edytowane przez Ja avi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popraw na tytuł i napisz jeszcze kilka razy, to podnosi skuteczność odgadywania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie potrzebuje pomocy a mianowicie tak nie pamietam tytulu piosenki ani wykonawcow ale pamietam teledysk: jest on czarno bialy i zaczyna sie tak ze na ksiezycu laduje niby ufo z ktorego wysadaja goscie co spiewaj z gitarami itp zaczynaj oni przechadzke , zwiedzanie ksierzycaa natykaja sie na duzzego robta i gdy jeden an niego wchodzi on sie przebudz ni wolnym krokiem od niego odchodza ale on za nimi podaza a gdy probuja odlecjiec statkiem to robot go chwyta i zjiada??? cos w tym stylu hellpp bo szukam iszukam zi znales nie moge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludzie potrzebuje pomocy a mianowicie tak nie pamietam tytulu piosenki ani wykonawcow ale pamietam teledysk: jest on czarno bialy i zaczyna sie tak ze na ksiezycu laduje niby ufo z ktorego wysadaja goscie co spiewaj z gitarami itp zaczynaj oni przechadzke , zwiedzanie ksierzycaa natykaja sie na duzzego robta i gdy jeden an niego wchodzi on sie przebudz ni wolnym krokiem od niego odchodza ale on za nimi podaza a gdy probuja odlecjiec statkiem to robot go chwyta i zjiada??? cos w tym stylu hellpp bo szukam iszukam zi znales nie moge

Coldplay - Talk ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry poszukuje piosenki która leci w nowej reklamie tic tac'a tej takiej co facet wsiada do kolejki i mu tic tacki wypadają i dziewczyna je łapie... :E będe wdzięczny za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobry poszukuje piosenki która leci w nowej reklamie tic tac'a tej takiej co facet wsiada do kolejki i mu tic tacki wypadają i dziewczyna je łapie... :E będe wdzięczny za pomoc ;)

Swigfly- Something got me started.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tytół piosenki z reklamy swiątecznej ery oraz nie pamietam jak to sie grało ale w You Can dance taka piosenka spokojna była.. tam były słowa np. "Body Jump" i cos takiego :E

Juz wiem że to "bodyjump" wykonał Timberland ale nie znam tytułu. Piosenka z reklamy Ery jeszce została :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...