Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Klimer

Małe komputery, skąd?

Rekomendowane odpowiedzi

POST EDYTOWANY

 

Siema

 

poszukuje kompów typu shuttle. tzn małe :) do tego tanie. bo nie zalezy mi na potężnych procesorach. chciałbym cos używanego nawet. moim celem jest zainstalować na tym jakiegoś linuxa i używanie do przeglądania neta, lub/i używania jako router.

 

wie ktoś może czy i gdzie mogę dorwać cos takiego w mniejszych kosztach niz nowe shuttle? jakie chińskie produkcje albo cos ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shuttle na przykład, ale tanie to one nie są. Inne firmy też robią podobne, najczęściej barebony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o barebone ?

Jeżeli nie składaki to popatrz na komputroniku, vobisie i innych sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze chodzi ci o laptopa :D:D

 

 

nieee :P

 

dzięki wszystkim

 

chodziło mi właśnie o coś podobnego do shuttle. myślałem ze znajde jakiegoś używanego starego na allegro, ale widzę ze nie doczekam się :P

 

znacie może jakieś tanie podróbki albo coś takiego? nie zależy mi na mocy ani na designu.... tylko na tym by było małe, utrzymało linuxa i miało kartę sieciową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nieee :P

 

dzięki wszystkim

 

chodziło mi właśnie o coś podobnego do shuttle. myślałem ze znajde jakiegoś używanego starego na allegro, ale widzę ze nie doczekam się :P

 

znacie może jakieś tanie podróbki albo coś takiego? nie zależy mi na mocy ani na designu.... tylko na tym by było małe, utrzymało linuxa i miało kartę sieciową

napisz posta w dziale "kupie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
POST EDYTOWANY

 

Siema

 

poszukuje kompów typu shuttle. tzn małe :) do tego tanie. bo nie zalezy mi na potężnych procesorach. chciałbym cos używanego nawet. moim celem jest zainstalować na tym jakiegoś linuxa i używanie do przeglądania neta, lub/i używania jako router.

 

wie ktoś może czy i gdzie mogę dorwać cos takiego w mniejszych kosztach niz nowe shuttle? jakie chińskie produkcje albo cos ^_^

 

http://www.komputronik.pl/pelny.php?id=31266 np. takie coś? Tylko coś kiepsko z zaopatrzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...