Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gelo410

Co daje pamięć RAM?

Rekomendowane odpowiedzi

a grales w gothica 3? :P jesli nie, to do niego bez pliku wymiany nie podchodz, bo sie nie uruchomi.

 

Sprawdziłem, Gothic3 uruchamia się bez pliku wymiany, ba, nawet można grać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odczułem różnice po wsadzeniu 2x1gb zamiast 2x 512 jak miałem wcześniej

Vista teraz pomyka jak marzenie. Fakt zżera ogrom ramu(jak miałem 1 gb to tak z 60%-70% pochłaniała, a teraz jak mam 2gb to tak z 40%-70% :E - wniosek: Vista dobrze działa przy 4gb ramu tzn. chodzi oto że wtedy najprawdopodobniej dopiero zostanie nan jakś sensowan ilośc ramu na gry :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tak 3 dyski fizyczne, na poczatku kazdego odpowiednio: sata2 - system, sata1 - gry, pata - swap. mam 2 gb ramu. i jakos nigdy nie odczulem dyskomfortu z powodu swapa, wrecz przeciwnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przetestowałem wyłączenie pliku stronicowania. mam 2gb ramu. Niestety Windows Vista wpierdziela znaczną jego cześć(od40% do 70% lub nawet więcej potrafi) czyli jak uruchamiałem kompa po ustawieniu to mi wyskoczyło od cholery okienek od programów że nie może się załadować bo nie ma pamięci czy coś tam takiego(no bo vista wszystko z ramu im zabrała) więc mój wniosek - jak masz vistę to też lepiej nie wyłączać pliku stronicowania, no chyba że masz 4gb ramu albo "big cojones"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...