Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dylu

Wisła vs Lazio

Rekomendowane odpowiedzi

Mecz Wisły z Lazio odbędzie sie 5 marca o godzinie 18.00 na stadionie Wisły :exclam:

 

[Edytowane: 3/3/2003 przez Dylu]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dodam, taki wierszyk który znalazłem na Interii:

i bardzo mi się spodobał :)

 

Przyjaciele moi mili, Makaroni tak stchórzyli, Tak się strasznie bali przegrać, że woleli wcale nie grać. Lecz im wstyd się było przyznać, Że ich zespół to słabizna I za sprawą naszej Wisły Ich ambicje nagle prysły. Więc podnieśli krzyk koszmarny: "Polska to jest kraj polarny, "Gdzie lodowe są boiska! "Pomarzniemy biedaczyska! "Toż to się nie mieści w głowie, "By mecz odbył się w Krakowie, "Tak daleko na północy, "Kiedy my nie mamy kocy, "Ni kubraczków, ni czapeczek, "Ni majteczek na tyłeczek!" Pan z UEFA się zlitował, Do Krakowa powędrował I oznajmił bez żenady: "Tutaj zagrać nie da rady. "Więc najlepiej niech kibice "Sfinansują mecz w Afryce, "Na sawannie pośród słoni, "Gdzie nie zmarzną Makaroni." Tak to było, moi mili, Gdy się Włosi wystraszyli. Od tej pory, przyjaciele, Gdy ktoś drży na całym ciele, Ja mu mówię z wielką gracją: "Stary! Trzęsiesz się jak Lazio!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tam już pilka nożna nie obchodzi...po co się denerwować, ostatnio oglądam na Eurosporcie....curling! To jest sport!! :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak te pełne napięcia ślizgi :) pasjonujące :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mnie tam już pilka nożna nie obchodzi...po co się denerwować, ostatnio oglądam na Eurosporcie....curling! To jest sport!! :o 

no i po przejściu na emeryturę sportową z takiej dyscypliny, można dorabiać w zawodzie pracownika gospodarczego (czyt. sprzątacza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak szybko uwinie sia taki sprzatacz z robota ;)

Ja najbardziej lubie takie sporty (ogladac) jak sie ktos wypie***oli albo rozpie***oli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mecz Wisły z Lazio odbędzie sie 5 marca o godzinie 18.00 na stadionie Wisły :exclam:

Ja bym tam tego tak do konca jeszcze nie przesadzal..., nigdy nie mow nigdy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak jutro zagraja. I bede ogladal, chocby na eurosporcie lecial curling :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie ten namiot to w Krakowie byłby curling!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdyby nie ten namiot to w Krakowie byłby curling!!!

 

:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglad boiska w czasie meczu przedstawil cala polska rzeczywistosc i no comments! :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wyglad boiska w czasie meczu przedstawil cala polska rzeczywistosc i no comments!  :mad2: 

boisko boiskiem to juz u nas w szkole jest lepsza murawa niz w krakowie byla a w szkole mam y boisko pelnowymiarowe ale i tak zawsze gramy na polwce (starosc nie radosc):D:D:D

Ale wystarczy spojrzec na stadiony w polsce to jest tagedia wyremontowali ten chorzow ale to ciagle wyglada lipnia zamaist olac ten remont i dolozyc troche kasy mogliby wybudowac ekstra reprezentacyjne bosiko ktorego zaden zachodni kraj by sie nie powstydzil a tak mamy lipe!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak po meczu:

 

1. Wszystko to wina sędziego. "sędzia ch.." - jak mawiają uczeni w piśmie ;) Ten pier....lony herbatnik celowo się nie rozgrzał i jak lazio nie szło to skutecznie wybił wiślaków z rytmu swoim zejściem (szkoda że nie śmiertelnym - notowania by przynajmniej skoczyły!!).

 

2. Heniuś, dziecko moje, :P nie buj żaby, jak to mówi Waldek K., wypier...ol na kopach tego żabojada. Te dwa gole to czyja robota? (nie odpowiadajcie, to pytanie za 100 zł u Huberta).

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiadomo o co chodzi to zawsze można zwalić na sędziego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...