Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

madless

Centrum NBA

Rekomendowane odpowiedzi

Rose w New York Knicks za Robina Lopeza, Jeriana Granta i Josea Calderona. Byki oddały też wybór w drugiej rundzie przyszłorocznego draftu.

 

Niby coś tam w powietrzu wisiało odnośnie jego przeprowadzki, ale mimo wszystko dla mnie to mega news. Jako kibic Chicago Bulls trochę się smucę z jednej strony. Mówiłeś Bulls, myślałeś Rose. On był od kilku lat ikoną tej drużyny i jej czołową postacią... ale już nie na boisku od czasu pamiętnych kontuzji. Moim zdaniem to był zawodnik, który mógł dać Bykom wymarzone pierścienie, ale kolana z porcelany przystopowały jego karierę i już nigdy nie wrócił do poziomu, jakim swego czasu czarował zgarniając statuetkę MVP sezonu regularnego. To była kotwica tej organizacji, bo oczekiwał ogromnego kontraktu, maksa, ale nie obecnie za taką grę, gdzie mówiąc szczerze pokazywał mizerię nie licząc kilku przebłysków. Czas na nowe Chicago Bulls, nowe rozdanie. Niezbyt mi się te ruchy całego zarządu podobają, ale ta drużyna aż się prosiła o jakieś większe roszady, tak więc patrzę na to optymistycznie, ale mimo wszystko z uzasadnionymi obawami.

 

Życzę mu powodzenia w NYN, kto wie, może się tam odbuduje i razem z Melo i Porzingisem coś tam jeszcze ugra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KD w Warriors ... wtf?? przecież to jest jakieś nieporozumienie, big 4, no ja p****ole, porażka to co się ostatnio dzieje w NBA.

Znając życie pewnie jeszcze poprawią swój rekord z sezonu zasadniczego, ale w finałach może być różnie.

 

Niech jeszcze Wade przejdzie do cavs to już w ogóle będzie żenada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sezon za półmetkiem. Kibicowanie Wizards było na początku sezonu denerwujące, ale ostatnio daje dużo frajdy :) ; są już 3 na Wschodzie. Patrząc na statystyki GSW są poziom wyżej od reszty, jednak w Play-offs to nie musi gwarantować niczego.

ps. Po raz pierwszy w całej historii NBA zdarzyło się dziwne triple-double z ...4 punktami. Draymond Green miał 10 kradzionych piłek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło widzieć że ktoś tu jeszcze zagląda.

To podrzucę temat: https://www.youtube.com/channel/UCRUQQrm8_l3CVYxfq2kPMlg

Link do kanału kolesia, który codziennie daje full game highlights z granych w dniu poprzednim meczy. Dla kogoś kto nie ma czasu (i czasami ochoty) oglądać pełnych meczy jest to ciekawa opcja..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce puścić kuponik dzisiaj. Co myślicie o tym żeby postawić na Heat, San Antonio i Cleveland? Wejdzei?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądacie na bieżąco playoffs? Przed chwilką skończył się mecz numer 4 między Cavs i Bostonem i po tym meczu Cavs w serii mają prowadzenie 3 - 1 po dziwnym meczu nr. 3.

Mam nadzieję, że LBJ po takim odbudowującym meczu jak ten dzisiejszy rozjedzie GSW tak jak rok temu wracając ze stanu 3 - 1 dla Warriors :D

 

co do ludzi bazujących na highlightsach to polecam kanały "Ximo Prieto" oraz "Rapid Highlights" obydwa istnieją i skróty są na bieżąco wrzucane. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczne play offy to kompletna nuda. Warriors zmiatają wszystkich i jeśli Cavs ugrają choćby honorowy mecz, to będzie spora niespodzianka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w tym roku ktoś ogląda najlepszą ligę koszykarską świata? :)

 

Bardzo ciekawy sezon. Cieszy mnie to, że takie drużyny jak Philadelphia 76ers oraz Detroit Pistons grają dobrze. Nie powiem, że się odradzają, ale coś się tam w końcu dobrego dzieje. Myślałem, że Lakers coś ugrają, ale widzę, że dalej są na dnie i nie wiadomo kiedy z niego wyjdą. Jedynymi godnymi uwagi graczami w tym sezonie są Ingram oraz Kuzma. Reszta do wymiany.

 

Ja kibicuję Bostonowi. Bardzo podoba mi się ich gra, klub jak narazie wraca pomału na szczyt, posiada bardzo silny zespół z młodymi zawodnikami. Życzę im jak najlepiej. Jest dobrze prowadzony. Chciałbym aby znaleźli się w finale i tam powalczyli. Mimo, że są pierwsi w lidze, to nadal uważam, iż obecnymi dominatorami są Golden State Warriors oraz Cleveland Cavaliers. Chciałbym zobaczyć inny finał, być może będzie to miało miejsce już w przyszłym roku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...