Skocz do zawartości
Quattro

Motoryzacyjna Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba znam powód migania kontrolki hamulców... nie mogę dojrzeć klocków czyli pewnie już ich prawie nie ma. Szybko je wyjeździłem, po zakupie jeszcze sporo było :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup twardsze to Ci tarcze znikna w podobnym tempie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że zapoczątkowałem modę na zmianę lamp na VKP/VU (w sumie chłopak siedzi tu i tu)... jedne angelsy już się zmieniają na DEPO (tyle że srebrne) po między innymi mojej opinii o tych lampach :E

Edytowane przez krzysiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie...skee, jechałeś może w poniedziałek przez taką miejscowość jak Poczesna? Bo śmignął mi w czasie pielgrzymowania VelSatis w Twoim kolorze na blachach SC...mniej więcej około 9 rano :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę agro

Chyba najpopularniejsze lampy na VKP i VU (jeśli już ktoś zmienia)...te i tak jeszcze jakoś wyglądają, bo są jeszcze angelsy Sonara - moim zdaniem brzydsze :P Dla mnie najładniejsze lampy do VB to zwykłe polifty (lub ori xenon) z czarnym środkiem ;)

Edytowane przez krzysiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie...skee, jechałeś może w poniedziałek przez taką miejscowość jak Poczesna? Bo śmignął mi w czasie pielgrzymowania VelSatis w Twoim kolorze na blachach SC...mniej więcej około 9 rano :Up_to_s:

 

Nie, SC to nie moje rejony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś jak wyjąć seryjne radio z Hyundai'a Pony GLS, rocznik 1991? Radio jest od środka przykręcone na śrubach, próbowałem całą deskę zdjąć ale nie umiem... Nie chce nic urwać - Nigdzie nie ma instrukcji, a chce sobie swoje wstawić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EE, widziałem parę Vectr z tymi lampami i wyglądają dobrze.

Bo one źle nie wyglądają na żywo (choć ponoć ze zwykłymi żarówkami niezbyt rewelacyjnie świecą) :thumbup: Pewnie gdyby mi się jakieś używki trafiły w poniedziałek po pieniądzach to bym kupił... a że się nie trafiły to wybrałem zwykłe czarne ;)

Edytowane przez krzysiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup twardsze to Ci tarcze znikna w podobnym tempie :P

Tarcze też już są wyrobone trochę. Kupię teraz klocki a następnym razem (pewnie już na wiosnę :lol2: ) komplet czegoś mocniejszego ;)

Edytowane przez Zahariash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę zajrzeć do klocków, bo tył był zmieniany 2 lata temu, a przodu w ogóle nie zmieniałem odkąd kupiłem auto :E

 

edit

Wracając do tego kompa co winda nie chciała ruszyć :P Pamięć walnięta... co najlepsze memtest nie wykrył błędów ale po podmiance na inną system się zainstalował :E

Edytowane przez krzysiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit

Wracając do tego kompa co winda nie chciała ruszyć :P Pamięć walnięta... co najlepsze memtest nie wykrył błędów ale po podmiance na inną system się zainstalował :E

Bo memtest to tylko test syntetyczny i nie ma się czym radować jak Hetman :E Tyle w tym robisz że powinieneś wiedzieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego memtestem nigdy nie sprawdzam nawet (jedynie na zasadzie przekładek pamięci...generalnie podzespołów), programom nie wierzę :E Teraz sprawdziłem po dojściu co jest :E

Edytowane przez krzysiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mnie rozgrzeszy, iż dziś razem z kolegami z klubu na ślubie kolegi przed kościołem kręciliśmy do odcinki, a ja skatowałem mojego sztrucla tyle ile na zegarku było, czyli pod 8krpm... :(:E Więcej już nie będę i obiecuję poprawę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego memtestem nigdy nie sprawdzam nawet (jedynie na zasadzie przekładek pamięci...generalnie podzespołów), programom nie wierzę :E Teraz sprawdziłem po dojściu co jest :E

 

Ale jest jedno dobre zastosowanie tego programu, powiedziałbym że jedyne :E Po OC pamięci można na szybko stabilność sprawdzić.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nim też akurat nigdy OC nie sprawdzam :P

 

Niech ktoś mnie rozgrzeszy, iż dziś razem z kolegami z klubu na ślubie kolegi przed kościołem kręciliśmy do odcinki, a ja skatowałem mojego sztrucla tyle ile na zegarku było, czyli pod 8krpm... :(:E Więcej już nie będę i obiecuję poprawę :E

Nie musiałeś skręcać kierownicą przynajmniej żeby wkoło kościoła na odcince jeździć :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mnie rozgrzeszy, iż dziś razem z kolegami z klubu na ślubie kolegi przed kościołem kręciliśmy do odcinki, a ja skatowałem mojego sztrucla tyle ile na zegarku było, czyli pod 8krpm... :(:E Więcej już nie będę i obiecuję poprawę :E

Dostajesz rozgrzeszenie, a teraz w ramach pokuty wpłać równowartość baku na konto pewnego radia :E

 

 

Co do pamięci to nigdy nie zapomnę jak dziwnie padły mi geile. Objawiało się to przedziwną fizyką w TDU :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dobrze nim ciśnie. Ja osobiście brałem everesta :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dobrze nim ciśnie. Ja osobiście brałem everesta :E

Ja sprawdzam occt lub prime ;) Jak wytrzyma noc to jest stabilny :E

Edytowane przez krzysiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawdzam occt lub prime ;) Jak wytrzyma noc to jest stabilny :E

Ja nie robiłem takiego OC żeby było stabilnie na dłużej, wystarczało mi zrobić walidacje CPU-Z :P Już tylko płyta mi procesor ogranicza :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podkręcam tylko do stabilnych wartości na stałe... i tak najlepszymi procami jakie miałem do OC był e2140@3650MHz (musiałbym poszukać rankingu, ale chyba mnie nikt na labie nie pobił przy OC na wietrze i 24/7...no przynajmniej długo byłem na 1 miejscu) i e5200@4250MHz ;) Oczywiście obydwa chodziły 24/7 przy tych zegarach :P Ale to były czasy gdy się sporo udzielałem w działach sprzętowych...one już nigdy nie wrócą :E

 

edit

ładnie deszczyk sobie leje...ładnie mi Viki umyje z kurzu bo jakoś od 9 lipca (akurat wtedy na wesele myłem) nie miałem kiedy tego zrobić :E

Edytowane przez krzysiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje e5200 wisło na 4GHz :E A pochodzi z najlepszej serii do OC :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...