Skocz do zawartości
Quattro

Motoryzacyjna Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

Oj ja widzę, że Ty nie w temacie :E Ja kupiłem już obniżoną ;)

Ehhh, no tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak już apropo fotek to tutaj jeszcze dwie H, jakoś w lipcu :)

1pcl.th.jpg

 

A tu @kubexx będzie wiedział o co chodzi:

2pcl.th.jpg

3pcl.th.jpg

 

:E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korzystał ktoś z Was, z myjki ( myjni ) parowej :)http://www.7car.pl/ ?

Chyba u mnie już taką otworzyli, albo będzie niedługo, z ciekawości się przejadę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ?

 

btw latacie cos wieczorami ? bo pusto na miescie ostatnio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
korzystał ktoś z Was, z myjki ( myjni ) parowej http://www.7car.pl/ ?

 

Tak - oczywiście nie chodzi o tę konkretną firmę. Nic nadzwyczajnego, poza tym, że pewnie oszczędzają na wodzie a oszczędzoną kasę wydają na prąd ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

:E :E

perłosmok :E

 

Hah za 2 tyg fabiocha powinna dostać super bonusa do wnętrza :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak chęć dojechania do domu zwyciężyła nad ciekawością i aby zerknąłem na tą gigantyczną ilość izacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otwierasz w nowej karcie i klepiesz enter w pasku adresu ;)

Musiałoby mi się chcieć więcej niż zobaczyć Dodaj obrazek :E;)

 

 

Byłem u teścia... proponuje mi wyjazd do GB do roboty przy rozbieraniu aut (jego brat tam już w tym siedzi 10 lat i mu zaproponował żebyśmy przyjechali), jeśli faktycznie wypali to się chyba zdecyduję ;) Przy okazji na powrocie do PL zawsze by się przyciągało coś na części :P

Edytowane przez krzysiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Byłem u teścia... proponuje mi wyjazd do GB do roboty przy rozbieraniu aut (jego brat tam już w tym siedzi 10 lat i mu zaproponował żebyśmy przyjechali), jeśli faktycznie wypali to się chyba zdecyduję ;) Przy okazji na powrocie do PL zawsze by się przyciągało coś na części :P

Sam bym chciał :D Ładną kasę można zarobić dodatkowo handlując.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam bym chciał :D Ładną kasę można zarobić dodatkowo handlując.

Dlatego jak tylko rzuci hasło lecimy, to się pakuję :D

 

edit

Tak bardziej motoryzacyjnie...sej postał od piątku przed blokiem i widzę że zostawił dość dużą plamę benzyny pod bakiem :hmm:

Edytowane przez krzysiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostro idziesz krzysiak. To już bodajże czwarty projekt biznesowy za który się łapiesz w ostatnich miesiącach. ;)

Edytowane przez warewolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit

Tak bardziej motoryzacyjnie...sej postał od piątku przed blokiem i widzę że zostawił dość dużą plamę benzyny pod bakiem :hmm:

Może zatankowany był do pełna? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostro idziesz krzysiak. To już bodajże czwarty projekt biznesowy za który się łapiesz w ostatnich miesiącach. ;)

To jest na razie niepewna propozycja teścia (niepewna, dlatego że to on może się nie zdecydować) ;) PH to w sumie na przeczekanie zastoju w kompach (lato to martwy okres), bo nie wróżę sobie tam (przynajmniej w tej firmie) dłużej niż 2-3 miesiące :E ... choć właśnie akurat moim pierwszym pomysłem (gdy jeszcze robiłem we wcześniejszej firmie) było ściąganie aut z GB, z tym że nie wiedziałem jak to ugryźć żeby dostać dotację... informatyka to było coś na co wiedziałem że dostanę :E

 

Może zatankowany był do pełna? :E

W baku jest może z 6l :E Jest powiedziane...benzyny ma być minimum, żeby tylko odpalić więc stosuję się do tego :E

Edytowane przez krzysiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałbym, odkryłem ognisko rdzy w bardzo dziwnym miejscu - otwory montażowe oświetlenia tablicy rejestracyjnej. Zastanawiam się z kąd ona tam się wzięła skoro do tego miejsca jest utrudniony dostęp wody, a rdza jest również w tym miejscu od wewnętrznej strony klapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pojedziesz do GB to będziesz nam paczuszki wysyłał, prawda? :)

No właśnie, jakieś swapy, lampki i te inne dżejdiemowe gadżety :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdo.e, piłem dziś od 16:00 najtańsze wino jakie było, potem piliśmy okocima, potem wódkę.... i to wszystko do 1:00 tylko po to, żeby od jednego kumpla przesiąść się do drugiego i w sekundę na łuku wytrzeźwieć :E:E Matko, już wiem do kogo nigdy nie wsiądę. Zawieszenie wybite (jego wersja że jest sprawne) i wynosi jak narciarza na łuku; po wjechaniu w dołek jest kilkukrotne bujanie samochodu... matko :E Jeszcze potrafił na iPodzie piosenki zmieniać jadąc 80 we mgle w której było widać może 50m.... Pierwsza moja impreza w tym roku i wiem, że na następną jadę sam :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry :E OStatnio mało pisałem, więc witam wszystkich wraz z wczorajszymi 80/50 i zabranym dowodem rejestracyjnym :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mam nauczkę, żeby nie liczyć na osoby, które zamiast myśleć o tym co robią żyją już długim weekendem. W sobotę byłem u gazownika, okazało się, że przetarła się wiązka i dla tego były te jaja. Naprawił, zaizolował, poprowadził trochę inaczej. Wrzucił też nowy soft, ze Staga 4+. Kalibracja, jeździ. Wyjeżdżam od niego do Lublina i po 3km wracam... Auto zaczęło gasnąć i przełączać się na benzynę na wolnych obrotach. Podniósł napięcie impulsów i miało być dobrze. Na trasie okazało się, że mapa do bani, auto zamula od 4500rpm, po wciśnięciu gazu w podłogę jest kicha, ruszać trzeba z 2000rpm, bo niżej nie ma kompletnie mocy. A, no i nadal zdarzy się mu przełączyć na benzynę na wolnych obrotach... A ja muszę tym objechać Lublin-Solina-Lublin-Sandomierz (znów odwiedzę gazownika) i dopiero Tarnów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pojedziesz do GB to będziesz nam paczuszki wysyłał, prawda? :)

Jeśli załatwi robotę i wyjadę, to czemu nie ;)

 

Jest jeszcze opcja poszukania roboty na śląsku...ciotka żony ma puste mieszkanie i garaż w Dąbrowie Górniczej :P

Edytowane przez krzysiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stale czy dorywczo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stale czy dorywczo ?

Brat teścia jest tam na stałe... a jak załatwi to nie wiem jeszcze (o ile załatwi). Generalnie robota przy autach, także można szybko coś upolować i przytargać na części ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj sie waza losy cyklicznego Beton Party na ziemiach miechowskich :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj sie waza losy cyklicznego Beton Party na ziemiach miechowskich :E

Najwyżej zrobimy w GB :lol2: :lol2: :lol2: Albo nie wykluczam opcji Dąbrowy Górniczej jeśli by się coś ciekawego na śląsku znalazło :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...