Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Winter

Czy Dudek zostanie w bramce Liverpoolu?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Winter

Witam

 

za onet.pl

 

Zdecydowana większość kibiców Liverpoolu, która wzięła udział w forum na oficjalnej stronie internetowej klubu, chciałaby, aby Anglik Chris Kirkland był w nadchodzącym sezonie podstawowym bramkarzem "The Reds". Jerzy Dudek ma mniej zwolenników.

 

Kirklanda widzi w pierwszym składzie ponad 80 procent więcej kibiców, którzy wypowiedzieli się na forum. "Sprzedać Dudka", "Kirkland to musi być przyszły numer jeden w reprezentacji Anglii", "Dudek popełnia zbyt dużo głupich błędów", "Kirky między słupki" - to niektóre z wpisów popierających kandydaturę Anglika.

 

Ci, którzy w podstawowej jedenastce Liverpoolu widzą bramkarza reprezentacji Polski, podkreślają częste kontuzje Kirklanda: "Na Dudku można polegać i jest zdrowy. Sprzedać K. jeżeli nie chce być numerem dwa. Nie sądzę, żeby kiedyś zagrał dziesięć meczów po kolei bez skręcenia kostki czy złamania paznokcia" czy "Kirkland jest zbyt kruchy. Nie warto na niego stawiać".

 

Są jednak tacy, dla których wyższość Dudka nie podlega dyskusji: "Dudek jest bardziej doświadczony i po prostu lepszy", "Tylko Dudek. P.S. Mam nadzieję, że Rafa (trener Rafael Benitez) uważa tak samo".

 

-----------------

 

Mam nadzieję, że Dudkowi się poszczęści i będzie stał na bramce w Liverpoorze.

Jednak szansa jest praktycznie znikoma, Kirkland wyleczył kontuzję (która to już :hahaha:), kibice są Anglikami i chcą na bramce widzieć Anglika, ponadto reprezentacja Anglii nie ma bramkarza, a Kirkland od samego początku był traktowany jako przyszła nadzieja bramkarska.

 

Według mnie Dudek powinien pomyśleć przez ten sezon serio na temat przenosin, bo im dłużej będzie siedział tym niższe szanse na przejście do wielkich klubów - powinien liczyć na jakieś większe kluby, Polska odpada w ogóle (według mnie w grę wchodzi Ajax, Barcelona, Manchester City lub jakiś klub włoski)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostane zostane... :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość M.a.R.e.K
Dudek jeszcze zyje :hmm: 

 

Nie. Poległ pod Grunwaldem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dudzio powinien odejsc , bo jest to pewne ze bedzie numerem dwa w bramce the reds. mam nadzieje ze nie poleci na kase i nie zostanie tam grzejac ławe . Jakby co w Legii tez sie znajdzie miejsce na ławce (boruc the best) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...