Skocz do zawartości
ASDA

Max Payne 3 (2012)

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety tutaj masz rację i przeraża mnie co jeszcze zrobią z Maxem sad.gif

To nie kupisz, proste.

Mnie przeraża, że odejście od starego klimatu na rzecz nowego, który w cale nie jest gorszy jest powodem do robienia z gry zera, a przecież gameplay jest świetny i trudny, a sam Max cholernie nie pasuje do dzisiejszych realiów super-pięknych bohaterów. Nie pamiętam już od dawna aby jakaś gra z gatunku akcji wymagała ode mnie oszczędzania amunicji oraz apteczek, celnego strzelania, karciła dużą ilością zgonów oraz biła po głowie za bieg do przodu, czy zmuszała do pełnej koncentracji, bo jeden gość w kiblu mógł narobić więcej kłopotów niż armia z CODa nie na najwyższym poziomie trudności. Gra wymaga i traktuje gracza poważnie, nie robi z niego "odpalatora" cutscen jak np. w uncharted, tombraider, więc czy to źle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie: Co myślicie o założeniu ekipy PClab w Max Payne 3?

Oczywiście kieruje do ludzi grających nie tylko w singla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, szczególnie że fabularnie miałka, idiotyczna historyjka o jakimś ćpunie alkoholiku, któremu bym nie dał popilnować śniegu w zimie. Do tego przewidywalne i słabe zakończenie w holiłudzkim stylu.

Bo tak miało być... zauważyłem że gdzie do tematu nie wejdziesz to narzekasz i masz ciągłe problemy... z Twojego punktu widzenia to gry są złe ale popatrz z innego.. może to coś z Tobą nie tak ? Bo wszędzie jest płacz i lament z Twojej strony... i każda gra jest do dupy... Szukasz minusów na siłę ? :thumbdown::kwasny: Niezły troll..

 

Ponawiam pytanie: Co myślicie o założeniu ekipy PClab w Max Payne 3?

Oczywiście kieruje do ludzi grających nie tylko w singla.

Ja tam jestem za... i się dopisuje pod tym! :Up_to_s::thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stworzyłem ekipę.

 

Crew name: PCLab Community

Motto: Tutaj na razie dałem "Zapraszamy do dolaczania" jak ktoś ma jakieś sugestię to wyedytuje.

 

Tag: PCLB

 

Ekipa ma "open enrollment" czyli każdy może dołączać bez potwierdzania. Te opcje za wyjątkiem nazwy można zmienić.

 

Zapraszam wszystkich do ekipy i ewentualnych sugestii zmian.

 

beztytuuuvin.jpg

Edytowane przez nabeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem Ci zapro + Dołączyłem chyba do grupy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i gicior. Może jakąś ustawkę zrobimy?

Na razie tylko we trzech bo tyle nas jest w pclabowej ekipie. Wczoraj wieczorem grałem z henusiem.

 

Dobrze by było ogarnąć jakiegoś Skype. Mogę zapytać się Savy czy nie stworzy nam kanału na Factor Gamers na TeamSpeak 3, ale musiałoby nas być więcej. Więc póki będzie nas garstka to dobrze by było aby zainteresowani wspólną grą mieli możliwość rozmowy głosowej bo wierzcie mi komunikacja przez Rockstar Social Club nie jest płynna a nawet trochę uciążliwa :P

 

 

/edit:

 

W stopce zostawiam namiary na swojego skype.

Edytowane przez nabeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy za sobą pierwsze wspólne gry i ustawki. Wrażenia byłyby miłe, gdyby nie Rockstar Social Club, który jest gorszą platformą od Steama - błędy w synchronizacji, lagi dlatego tutaj trzeba trochę cierpliwości, ale mimo tego, że spędziliśmy godzinę żeby ogarnąć wszystko to zabawa była przednia chociaż nie brakowało czasem irytacji :D No, ale chłopaki trzeba przypakować trochę levela :P I ogólnie nie zrażać się bo nawet początkowe problemy dało się obejść. Na pamiątkę wstawiam:

maxpayne320130602213654.jpg

maxpayne320130602213203.jpg

maxpayne320130602212052.jpg

maxpayne320130602205950.jpg

maxpayne320130602133244.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając przypiętego Maxa do tego całego social club nie ma możliwości pobrania klienta z ich strony? Bo szukam i szukam, ale chyba niestety nie ma :heu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie Seba ładnie :D Fajnie tak to udokumentować... w wolnych chwilach będę na zmianę czesał LVL w BF3 i tutaj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie Seba ładnie :D Fajnie tak to udokumentować... w wolnych chwilach będę na zmianę czesał LVL w BF3 i tutaj :D

No mam nadzieję, że niedługo powtórzymy, ale dopiero w weekend prawdopodobnie bo dzisiaj już wiem, że dostałem drugą pracę i od wtorku zasuwam. Na dwie prace w tygodniu może być ciężko, ale gwarantuje, że jeśli coś się na weekend nie wciśnie to zawszę w weekend pogramy.

Mając przypiętego Maxa do tego całego social club nie ma możliwości pobrania klienta z ich strony? Bo szukam i szukam, ale chyba niestety nie ma :heu:

Zapomnij :P To nie Starcraft II aczkolwiek gdyby miał 4 płyty DVD jak Max to też byś go nie pobrał. Tutaj logika dyktuje tę oczywistą oczywistość. Na coś muszą te płyty być skoro jest ich aż tyle. Wówczas zrobiliby na jednej a reszta by się dogrywała przez tego menedżera pobierania Rockstar.

 

W każdym razie odpowiedź brzmi nie - nie ma możliwości pobrania klienta z ich strony.

Edytowane przez nabeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nudno trochę w temacie.

 

Czas go rozruszać.

 

Ostatnio sobie gram i spotykam kolesia, który na bezczela ma włączone jakieś gówno. Twierdzi, że to glitch. Nie można go zabić. Dodatkowo uważa, że inni go zabijają tylko ja nie. Nie było mowy o lagu bo innych jakoś normalnie dojeżdżałem.

 

Zobaczcie i oceńcie. Drugi filmik wrzucę nieco później bo dużo zajmuje (zgrywany frapsem - więc trochę potrwa wrzucanie go na youtube), ale pierwszy mniejszy zuploadowałem:

 

http://www.youtube.com/watch?v=I3Tj-sex9I4&feature=youtu.be

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha... jasne jasne... Piękny cziter :D Raportuj gnoja ;)

Edytowane przez henus7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto pyknąć na multi grająć na padzie? :E Na x360 jakoś dawałem radę, ale nawet nie wiem, czy jest sens wbijać się na multi PC.

 

PS. Faktycznie MP3 jest świetnie zoptymalizowany i kozacko wygląda na PC. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto pyknąć na multi grająć na padzie? :E Na x360 jakoś dawałem radę, ale nawet nie wiem, czy jest sens wbijać się na multi PC.

 

PS. Faktycznie MP3 jest świetnie zoptymalizowany i kozacko wygląda na PC. :D

Ja na klawiaturze miałem początkowo problem i musiałem dostosować klawisze. Zapomnij o padzie. Chyba, że zamieszasz padać na twarz. Bo movementu nie ogarniesz chyba, że jesteś konsolowcem, ale i tak konsolowcy mają namierzanie automatyczne w podobnych grach. Tutaj niekiedy myszką ciężko wymierzyć. Potrzeba precyzji a pad nie kojarzy się z precyzją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Bardzo proszę o pomoc . Zainstalowałem grę Max Payne 3 zalogowałem się na rockstara i gdy wpisałem kod aktywacyjny wyskakuje mi napis na czerwono : ,,Błąd podczas łączenia z serwerem aktywacyjnym. Sprawdz połączenie lub spróbuj ponownie pózniej . Proszę o pomoc i z góry dziękuję ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Rockstar Social Club jest offline albo coś. Jeśli pozyskałeś kod z legalnego źródła to nie powinno być problemów i jeśli wpisujesz go poprawnie rzecz jasna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisuje go poprawnie i mam cd keya normalnie tak jak i gre ze sklepu :) Ale ten rockstar juz w takim razie musi byc caly dzien offline ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się normalnie przez cały dzień logowały do RGSC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co więcej możemy ci napisać... Jeśli masz poprawny klucz i go dobrze wpisujesz to powinno zatrybić. Nie wiem jak prościej to wytłumaczyć :E

Mi się normalnie przez cały dzień logowały do RGSC

Kiedy gramy ? :D

Edytowane przez nabeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musimy się umówić na jakiś konkret chłopaki.

 

Mam propozycje do wszystkich. Jeśli znaleźlibyśmy więcej chętnych to mógłbym nam zmontować stały kanał na TS-ie. Warunek jest jeden no może dwa - większa grupa i aktywna gra (nie chodzi o granie for pro tylko żeby ktoś był w ogóle i coś grał jakkolwiek mu idzie)

 

Ekipa PCLB niestety nie wzbogaciła się o nowych.

 

Na chwilę obecną jesteśmy:

- Ja

- Heniek

- Nemene

- Igla69 (nie wiem kim jesteś, ale kiedyś cie widziałem jak próbowałeś/próbowałaś dołączyć do gry do mnie czy tam w grze do której ja dołączałem)

 

Nie jest to żaden klan zaraz i nie każdy musi się mieć obligatoryjnie w znajomych, ale momentami rozważałem sens tej ekipy bo wypada kiepsko na tle innych (mówię tu o aktywność a nie poziomie). Aktywnie gram tylko ja. Chłopaki wpadają rzadko z tego co widzę bo levele trochę podskoczyły, ale na razie stoją. Igla fajnie by było jakbyś się ujawnił/ujawniła w temacie - tu pytanie do ciebie czy interesowałyby cie jakieś wspólne ustawki ewentualnie Skype/TS tak jak to z chłopakami robiliśmy.

 

Tak jak mówiłem dla chętnych i aktywnych mogę zorganizować przyzwoite warunki, podszkoli, wprowadzić. Sam obecnie mam 42 level i idę dalej. Jak to się mówi w COD - zabieram się za pierwszy prestiż (w MP3 te prestiże to się nazywają tryb legendy). Mam już swoje doświadczenia i spostrzeżenia odnośnie broni i klas więc śmiało pytajcie w temacie jeśli potrzebujecie pomocy w początkach w multi. Jeśli chodzi o warunki czyli TS to obligatoryjnie musiałaby być większa grupa z uwagi na to, że zarząd nie da mi zielonego światła na stworzenie martwego kanału stąd podkreślam też, że przydałaby się jakaś aktywność. No i po raz kolejny podkreślam, ze nie zamierzam (póki co) budować klanu tylko zrzeszać i pomagać ludziom oraz organizować wspólne gry, ale niestety ogólnie jest nas mało. No, ale więcej czy mniej to jestem do waszej dyspozycji.

Edytowane przez nabeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcią będę grać aby tylko było z kim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...