Skocz do zawartości
Keymaker_2005

Rozterki i problemy związane z X360

Rekomendowane odpowiedzi

ogolnie pojebalo mi sie wszystko ale cos juz niby wiem... czyli mam kupic router/switch, do niego podlaczyc kabel dolaczony do x'a i od internetu i to wszystko? czy potrzebuje jeszcze jednego kabla by polaczyc sie z kompem?

TAK. Router kup jak masz neostradę a switch jak masz kablówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

czyli musze kupic tylko switcha. 3 kabel to poprostu taki ktory ma z dwoch stron koncowki lan tak? to juz ostatnie pytanie

 

net mam osiedlowy czyli pewnie potrzebuje switcha

Edytowane przez z0d1ac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli musze kupic tylko switcha. 3 kabel to poprostu taki ktory ma z dwoch stron koncowki lan tak? to juz ostatnie pytanie

Nie z jednej strony końcówkę LAN a drugiej końcówkę PS2. Bez takiego kabla zapomnij o podłączeniu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

az strach pytac ale przezyje. wiem, ze kabel od x'a bedzie szedl do switcha (oczywiscie chodzi o ten dolaczony), kabel od dostawcy internetu tez bedzie szedl do switcha (koncowka lan) i ten 3 kabel ktory ma miec jedna koncowke ps2 a druga lan to niby jak ja mam podlaczyc skoro do karty sieciowej mam podlaczenie lan i do switcha tez sa tylko lan?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
ten 3 kabel ktory ma miec jedna koncowke ps2 a druga lan to niby jak ja mam podlaczyc skoro do karty sieciowej mam podlaczenie lan i do switcha tez sa tylko lan?

:lol2: No k**wa brak mi słów :lol2:

 

Na serio uwierzyłeś?

Edytowane przez Gooralesko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemka... mam w domu takie 2 telewizorki :) na którym x-box360 zaprezentuje się ciekawiej? Czy może w ogóle na obu będzie kaszana i bedzie trzeba kupić trzeci? xD

 

http://www.rajagd.pl/product.php?id=618

 

http://www.hipernet24.pl/prodinfo.php?item...d=&char_id=

 

Ciężko przetestować i się samemu przekonać?

Może chciałeś się pochwalić/pożalić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Siemka... mam w domu takie 2 telewizorki :) na którym x-box360 zaprezentuje się ciekawiej? Czy może w ogóle na obu będzie kaszana i bedzie trzeba kupić trzeci? xD

 

http://www.rajagd.pl/product.php?id=618

 

http://www.hipernet24.pl/prodinfo.php?item...d=&char_id=

Bardzo źle nie będzie ale od tego 29 calowca siedziałbym dosyć daleko w czasie grania bo grafika może byc bardzo brzydka na takim kolosie.

 

Ciężko przetestować i się samemu przekonać?

Może chciałeś się pochwalić/pożalić?

Może nie ma jeszcze konsoli?

Edytowane przez Gooralesko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:lol2: No k**wa brak mi słów :lol2:

 

Na serio uwierzyłeś?

 

zapomnialem o tym, ze czesto stosujesz ironie... przeciez mogles sie domyslic, ze moge umierzyc skoro nie jestem dobrze obeznany w tym temacie. dobra ale i tak dzieki, ze miales cierpliwosc i w ogole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciężko przetestować i się samemu przekonać?

Może chciałeś się pochwalić/pożalić?

 

niedługo sam sobie przetestuje ale wole wiedzieć gdzie podłączyć konsolkę... nie będę z nią biegał po domu i sprawdzał... a na sprzęcie się nie znam. Po to jest forum. Żeby pytać.

 

Bardzo źle nie będzie ale od tego 29 calowca siedziałbym dosyć daleko w czasie grania bo grafika może byc bardzo brzydka na takim kolosie.

 

No dobra ok. Ale bez hdmi itd... grafa też daje rade nie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Może nie ma jeszcze konsoli?

 

Może jak kupi to przetestuje? Takie to trudne?

 

niedługo sam sobie przetestuje ale wole wiedzieć gdzie podłączyć konsolkę... nie będę z nią biegał po domu i sprawdzał... a na sprzęcie się nie znam. Po to jest forum. Żeby pytać.

 

Nikt Ci nie każe biegać, możesz się spokojnie przejść i nie będzie problemu.

Edytowane przez qxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
zapomnialem o tym, ze czesto stosujesz ironie... przeciez mogles sie domyslic, ze moge umierzyc skoro nie jestem dobrze obeznany w tym temacie. dobra ale i tak dzieki, ze miales cierpliwosc i w ogole.

Wszystko czego ci potrzeba to trzy kable RJ-45 (czyli LAN). Podłączasz tak:

 

d70bfaff073caaf0.jpg

 

 

 

Gra i buczy czy nadal są niejasności?

Edytowane przez Gooralesko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

juz chyba wszystko co chcialem wiedziec wiem. dla pewnosci napisze: po zakupie xboxa musze kupic switcha do ktorego podlaczam kabel dolaczony do x'a (xbox-switch) pozniej osobnym kablem lacze switch i komputer (komputer-switch) i do tego kabel od dostawcy netu (net-switch) mam nadzieje, ze dobrze zrozumialem i, ze juz nie podskoczy ci cisnienie jak to przeczytasz :E

Edytowane przez z0d1ac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, ze dobrze zrozumialem i, ze juz nie podskoczy ci cisnienie jak to przeczytasz :E

Myslę, że dobrze zrozumiałeś i juz mi nie podskoczy ciśnienie :E

 

 

 

 

Sukces! Kolejna osoba się czegoś nauczyła. Hurraa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak optował za routerem z Microsoft'owskiej listy szczególnie kompatybilnych, co by na pewno wszystko śmigało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Ja bym jednak optował za routerem z Microsoft'owskiej listy szczególnie kompatybilnych, co by na pewno wszystko śmigało :)

Nie potrzebny jest żaden router. Wystarczy wpiąć pomiędzy konsolę a modem kablówki taniego switcha i będzie tak samo dobrze śmigało jka na routerze za 200zł.

Edytowane przez Gooralesko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gooralesko śliczny obrazek... :E Cholera chyba sam muszę podłączyć tak X360, bo coraz częściej net potrzebny, a przepinanie trochę denerwuje. Ktoś może polecić coś w normalnej cenie :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś może polecić coś w normalnej cenie :D?

Zdefiniuj co dla ciebie znaczy normalna cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 100PLN... no powiedzmy, że 150PLN to max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli polecacie switcha to ja zadam pytanie. Mam neta kablowego bez żadnego modemu, poprostu do karty sieciowej podłączam kabel Rj-45. Aby podłączyć sobie neta do x0 mogę wykorzystać owego switcha czy muszę mieć router?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Jeśli polecacie switcha to ja zadam pytanie. Mam neta kablowego bez żadnego modemu, poprostu do karty sieciowej podłączam kabel Rj-45. Aby podłączyć sobie neta do x0 mogę wykorzystać owego switcha czy muszę mieć router?

Czyli kabel z końcówką RJ-45 wychodzi ze ściany tak? To chyba nie musisz mieć routera. Ale żeby to sprawdzić kup jakiś bardzo tani switch, najlepiej używany, 4 portowy i zobacz czy tak działa.

Edytowane przez Gooralesko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli kabel z końcówką RJ-45 wychodzi ze ściany tak? To chyba nie musisz mieć routera. Ale żeby to sprawdzić kup jakiś bardzo tani switch, najlepiej używany, 4 portowy i zobacz czy tak działa.

 

a nie czasem będzie potrzebny router? bo może ma przypisane ip do maca sieciowego czy coś tam jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grobel
Napisano (edytowane)

Ja poproszę o poradę jak podłączyć kompa i x0 do monitora z jednym wejściem vga ;]

Wiem że na allegro są różnorakie przełączniki manualne jak i kvm, ale chciałbym usłyszeć konkrety ;>

Wymiana monitora na razie nie wchodzi w grę, gdyż mam inne wydatki :P

Edytowane przez Grobel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...