Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Firekage

Galaxy 9600 GSO Extreme Tuner 384MB

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.

 

Pod mlotek idzie Galaxy 9600 GSO Extreme Tuner 384(foty nizej) , w zasadzie niedostepna u nas karta.

3c8390961a931e51m.jpg218b91eb26b24d0cm.jpgaa0c936e879d7f3em.jpg9f1d4ac724a09584m.jpg117626061dd1b98cm.jpg69100f7678cb7c6bm.jpg7362f293619e76ecm.jpg9f17f754cbf3c889m.jpg

 

Cena wywolawcza 250 zl. Prosze nie wyjezdzac z tekstami , ze Palita GSO mozna dostac za 230-250 , rowniez prosze o nie wyskakiwanie z tym , ze Palit to lepszy producent , albo najlepszy producent. Tez jednak interesuje sie ta tematyka.

 

Karta sprawna , dzialajaca bezproblomowo , pelen box:

-opakowanie

-karta

-sterowniki

-instrukcja

-przelotka DVI - DSUB

-kabel zasilajacy 6 pin - 2xMOLEX

-kabel tv czy cos takiego

 

Tak , wiem ze Palit ma 768MB , ze to w ogole wypas. Dodam od siebie , ze :

-3 fazowe zasilanie Extreme Tunera

-chlodzenie na ramach

-chlodzenie sekcji

-nigdy nie modowana , nie zdejmowane chlodzenie

-turbina na 1200 rpm to nie paliowska kosiarka

 

Jeszcze jedno zdanie. Dolar polecial w gore , niech nikt nie liczy , ze oddam to za smieszne pieniadze , zas osobom , ktore handluja na forum w szerszym aspekcie , czyli prowadza wiekszy lub mniejszy biznes od razu dziekuje za uwage. Nie interesuje mnie wspolpraca , kity zas mozna wciskac komus innemu.

 

Przepraszam za ton , ale tak wyglada sprawa , gdy chce nabyc od nas towar taniej , znacznie taniej osoba , ktore za pare sekund sama to wystawi znacznie drozej...czyli sprzedawca :E

 

Pozdrawiam.

 

 

Papryka , poczytaj wpierw a dopiero pozniej dopisuj , Tuner nie ma zadnej gry w zestawie , malo tego - to nie jest wersja jaka recenzowala Egielda bo tej w ogole w sprzedazy w Europie nie bylo , roznica w ramach.

 

Gwara jest , KDO

 

Nie licz na to , ze uda Ci sie mnie sprowokowac , a skoro nie chcesz i tak kupic to.. :>

 

Romek :)

 

 

1. Kto wam wciska ten kit ze nie przyjmą grafy na gwarę bez gry ? co za idiota to wymyślił ?

2. Palit robi lepsze karty od Galaxy ? HAHAHAHAHAHAHAHA

3. Wystawiasz na allegro ?

4. Karta jest nowa ?

5. 299zł kosztuje nówka w jednym sklepie z wawy.

 

1.Zalezy od sklepu , czesc zada dostarczenia calosci , serwisowalem ostatnio pare rzeczy wiec znam to na swoim przykladzie.

2. Kto? Jest tu taki , ktory handluje towarem...

3. Tez , dochodzi prowizja.

4. Pare miesiecy , bodajze z czerwca.

5. Jak mowilem , taniej nie oddam , zapraszam do sklepu , zas wirtualne stany magazynowe sa mi znane.

 

 

 

 

Ostateczna cena to 265 zl z wysylka , Poczta Polska , paczka ubezpieczona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z gwarancją? Masz grę z zestawu? Bo ja słyszałem ,że karty graficznej bez gry nie przyjmują na gwarancje i potem wynikają nieprzyjemności? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie sprzedasz ją za te 250 (jak nie na forum to na allegro na bank ktoś ją weźmie), kilka dni temu sprzedalem po tej cenie palita 8800gs 384mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Kto wam wciska ten kit ze nie przyjmą grafy na gwarę bez gry ? co za idiota to wymyślił ?

2. Palit robi lepsze karty od Galaxy ? HAHAHAHAHAHAHAHA

3. Wystawiasz na allegro ?

4. Karta jest nowa ?

5. 299zł kosztuje nówka w jednym sklepie z wawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Kto wam wciska ten kit ze nie przyjmą grafy na gwarę bez gry ? co za idiota to wymyślił ?

Też nad tym myślałem :lol2:

@Firekage , należało by napisać ,że gwara jest , i nie potrzeba gry bo nie każdy musi o tym wiedzieć :E

Sytuacja się powtarza , a życie jest piękne :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Kurde, czarny samuraj troche z imersji mnie wywala wiem ze podobno byl taki ale raczej nie bede nim gral, mam nadzieje ze bedzie wybor. Wole kobiete assasina.    @AndrzejTrg ja kupie na premiere, niestety jestem fanboiem assasina.
    • okładka to potwierdza   Zobaczę gamepleja, ale na bank na premierę nie kupuję...
    • W Wielkopolsce podobnie, w niektórych zakładach jest ten problem, że na 10 kandydatów nie ma chętnych prócz obcokrajowców, no może czasem ze 2 naszych. Kiedyś głównie ukraińców było najwięcej, teraz bardzo często jakiś ahmedów. Kolega proponował mi niedawno pracę ale po tym jak sobie za dużo wypił i naopowiadał jak tam jest realnie to podziękowałem. Nie będę brał odpowiedzialności za 20 idiotów wkoło, bo niponimaju, nie chce mu się albo bhp co to? A co na to góra? Kolega czasem jeździ na jakieś spotkania z panią "psycholoszką", bo odrzuca 100% CV jak widzi jakieś dziwne nazwiska czy imiona, a tak przecież nie można robić. Pal licho, że to tylko marnowanie czasu i kasy dla firmy. Takich pracowników to połowy już nie ma po 2-4 tygodniach w pracy i rusza kolejna transza aż trafi się ktoś to chce pracować i nawet jak nie zna języka to chociaż udaje, że kuma co ma robić. Ale póki się spina, bo oczywiście przez pośrednika zatrudnienie na start to pewnie jeszcze długo tak będzie wyglądał nabór.
    • @Crypt Inno3d 36msc.
    • @m.moszczynski92@wp.pl obudowę to masz nawet więcej, jak przewiewną. Zwłaszcza przy takiej karcie, jak 4060. W zasadzie zostaje pobawić się krzywą wentylatorów, ale to też nie utnie Ci 10stC, tylko pewnie kilka stC, bo później będzie już głośno. Temperatury są w normie i w zasadzie nie ma się co przejmować, jest gwarancja więc w razie czego naprawia. Ale - jeśli masz możliwość zwrotu karty i zakup innego modelu - dla świętego spokoju też możesz to zrobić. Poza tym, karty od MSI czy Asusa mają zdaje się 3 lata gwarancji, a Inno3D chyba daje tylko 2 (poprawcie jeśli się mylę), więc to też może być jakiś "powód" do wymiany.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...