Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tehran

Egzamin Gimnazjalny 2009

Rekomendowane odpowiedzi

a ja jestem w 2 klasie gimnazjum i się nie martwie. jak ktoś napisał jak będe miał napisać tak napisze. jak test będzie na inteligencje tak jak po 6 klasie to spoko bo to jest na myślenie a nie na wiedze przynajmniej większość z tego testu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisaliście już próbny z polaja? U mnie w szkole jak do tej pory był tylko z języka i matematyczno-przyrodniczy.

U mnie już pisaliśmy ze wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze podanie trzeba złożyć....

Co wy pisaliście w podaniu do technikum?

Układaliście własne czy braliście wzory z neta?

Hmm tak więc mówisz ten egzamin nie ma większego znaczenia hmm....

To trochę dziwne bo większość osób mówi co innego.

Ma znaczenie, ale bez przesady wystarczy miesiąc przed się zacząć uczyć i będzie dobrze, a jeśli chcesz iść do technikum to one mają dość niski próg punktowy to nie powinno być źle (nie mylić z niski poziom ;P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem rok temu. Pamiętam stresik typu ''O cholera, czy mnie przyjmą, muszę się dostać, bo jak nie to co?!?!!?'' Skupiłem się głównie na ocenach, a do testu nie uczyłem się wcale, kompletne 0. Napisałem na 86pkt. No i przyjęli mnie. Ogólnie rzecz biorąc to nawet jakbym napisał na 20pkt to by mnie przyjęli, wystarczy napisać podanie o przeniesienie do danej szkoły a istenieje 98% szansy, że cię przyjmą na jakiś wolny kierunek. IMHO konkluzja jest taka: PIE*DOLIĆ TEST, a wolny czas lepiej spędzić z dziewczyną, lub męcząc się nad kolejnym bossem

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czemu nie napisałeś tego tematu od razu po rozpoczęciu roku szkolnego? Daj na luz, TO NIE MATURA.

 

Wolę być poinformowanyjuż prędzej żeby wiedzieć co i jak....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A którego Kwietnia piszemy dokładnie te testy gimnazjalne?

Ile mieliście już próbnych testów do tej pory?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh bez paniki chłopaki :lol2:

 

Jak umiecie czytać ze zrozumieniem to nic więcej nie jest potrzebne, żeby to napisać na prawie max :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czytanie ze zrozumieniem to się na polskim przeważnie sprawdza ale na matmie to raczej nie....

Trzeba wzory znać itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisałem w tamtym roku. W listopadzie to nawet nie myślałem, żeby się czegokolwiek uczyć.

Uczyłem się dwa miesiące przed egzaminem, napisałem na 90/100 (48 matma i 42 polski).

Dzięki Bogu ja też pisałem w zeszłym roku :P

Z humana 42 a z matmy 45 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh mieliście fajnie nie było jeszcze wtedy testu z anglika, a ten test to niestety dodatkowy stres.......

To jak wiecie kiedy a raczej którego kwietnia w tym roku pisze się testy?

Bo termin jest już ustalony tylko nie wiem na kiedy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest jak ktos ma wygórowane ambicje, ale tak tylko żeby dostać się do zwykłego LO czy technikum (o zawodowcach nie wspominam) to 50pkt nawet wystarczy. Proste raczej :heu: Ja miałem 3 lata temu 79/100 (nie na próbnej, tylko tej ostatecznej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi się wydaje że do Lo trochę więcej trzeba ale do technikum chyba 50 wystarczy choć i tego pewien nie jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z roku na rok progi sa coraz mniejsze... ja jak 4 lata temu przeszedlem do mojego technikum, to na moj profil osoba na ostatnim miejscu miala ok 130 punktow (egzamin+oceny+inne pierdoly), a najlepsze jest to, ze byla tez taka osoba, ktora miala 200 punktow czyli max - wiec na moj profil prog byl bardzo duzy...

 

a rok temu na ten sam profil, aby sie dostac wystarczylo miec ok. 100 punktow ogolnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz tak jak mówisz progi są coraz mniejsze,i jak masz połowę pkt z testu to już praktycznie wszędzie cię przyjmą (czasami Lo mają wygórowane wymogi)

A na jaki profil Poszedłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości powiedzcie mi jak teraz to u was wygląda z pkt. Doszedł wam angielski i z niego tez możecie zdobyć 50 pkt czy jakoś inaczej jest liczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z angielskiego też możemy zdobyć 50 pkt tak więc łącznie z egzaminu gimnazjalnego jest do zdobycia 150 pkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co są zainteresowani terminami egzaminów gimnazjalnych :

 

Termin egzaminu gimnazjalnego

przeprowadzanego na podstawie § 32 ust. 2 rozporządzenia

 

część humanistyczna

– 22 kwietnia 2009 roku (środa), godz. 9.00‎

 

część matematyczno-przyrodnicza

– 23 kwietnia 2009 roku (czwartek), godz. 9.00‎

 

język obcy nowożytny

– 24 kwietnia 2009 roku (piątek), godz. 9.00‎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wy macie j. obcy :E Ciekawe jak te zadania będąwyglądać :P

 

1. Uzupełnij wg. wzoru:

-I am

- You ...

- he ...

.. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazmirz, niedawno byl probny test z jezyka obcego, poszukaj gdzies powinny byc karty odpowiedzi+pytania, ale jest to banalne, srsly. :E

Btw co do progow, to zdaje mi sie czy w kazdym Liceum/Technikum/szkole sredniej sa inne i tez zaleznie od klasy itp, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wy macie j. obcy :E Ciekawe jak te zadania będąwyglądać :P

 

1. Uzupełnij wg. wzoru:

-I am

- You ... jar

- he ... she

.. :E

Ee, pogubiłem się :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No akuratnie z j.obcego zadania są na nieco wyższym poziomie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wy macie j. obcy :E Ciekawe jak te zadania będąwyglądać :P

 

1. Uzupełnij wg. wzoru:

-I am

- You ...

- he ...

.. :E

Na pewno na podobnym poziomie. Czego można wymagać po gimnazjum w którym na angielskim się takie właśnie rzeczy robi? :heu:

 

No akuratnie z j.obcego zadania są na nieco wyższym poziomie :D

Zademonstruj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm zależy u mnie w gimnazjum robi się rzeczy na nieco wyższym poziomie a w tym roku jak nam zrobili test próbny z Anglika to połowa uczniów padła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm zależy u mnie w gimnazjum robi się rzeczy na nieco wyższym poziomie a w tym roku jak nam zrobili test próbny z Anglika to połowa uczniów padła :D

Jedno wyklucza drugie :E Zapodaj ten test ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Do tego dysku, czy do tego adaptera? Czego dokładnie oczekujesz?
    • U NV przez lata wygląda to mniej więcej tak: - segment niski to wszystko do x4xx, - segment średni od x5xx do x6xx, - segment wyższy od x7xx do x8xx, - dla entuzjastów od x8xx Ultra/GTX/Ti wzwyż. Pomijam oznaczenie "SUPER", bo to tylko nowsze wersje. Zrobiłem małe zestawienie od 2004 r., czyli praktycznie z ostatnich 20 lat dla segmentu średniego i wyższego. Ceny premierowe. 2004 r. - 6800 GT PCIe - 399$              2004 r. - 6600 GT PCIe - 199$ 2005 r. - 7800 GT PCIe - 449$              2006 r. - 7600 GT PCIe - 199$ 2006 r. - 8800 GTS 640MB - 449$        2007 r. - 8600 GT - 159$ 2008 r. - 9800 GT - 159$                      2008 r. - 9600 GT - 179$ 2008 r. - GTX 280 - 649$                      2008 r. - GTX 260 - 449$ 2010 r. - GTX 480 - 499$                      2010 r. - GTX 460 1GB - 229$ 2010 r. - GTX 580 - 499$                      2011 r. - GTX 560 - 199$ 2012 r. - GTX 680 - 499$                      2012 r. - GTX 660 - 229$ 2013 r. - GTX 780 - 649$                      2013 r. - GTX 760 - 249$ 2014 r. - GTX 980 - 549$                      2015 r. - GTX 960 - 199$ 2016 r. - GTX 1080 - 599$                    2016 r. - GTX 1060 6GB - 299$ 2018 r. - RTX 2080 - 699$                    2019 r. - RTX 2060 - 349$ 2020 r. - RTX 3080 - 699$                    2021 r. - RTX 3060 12GB - 329$ 2022 r. - RTX 4080 - 1199$                  2023 r. - RTX 4060 - 299$ Zaznaczyłem najniższe i najwyższe kwoty. 9800 GT w sumie chyba należałoby pominąć, to był głupi okres w wykonaniu NV, która pudrowała ile tylko się dało wtedy układ G92. Najszybszy 9800 GTX wcale nie błyszczał na tle 8800 GTX/Ultra, więc ceny były niskie. Za to wycenę RTX-a 4080 przemilczę. A teraz średnie kwoty po podliczeniu. Segment średni x6xx ~ 255$, segment wyższy x8xx ~ 571$. I jeszcze średnie bez skrajnych (tych kolorowych) wartości; segment średni ~ 247$, segment wyższy ~ 553$. Interpretację pozostawię już wam.
    • W zasadzi to wydawca zrobił to Tyle, że my już od lat mamy ceny bardzo zbliżone w przeliczeniu na PLN do cen w EU euro. Gra w EU kosztuje 40euro czyli ~170pln. Na Polskę dali 150pln.
    • Dobre ceny sprzedają się najwyżej w ciągu paru dni, wiec trzeba zaglądać z 3 razy dziennie w obserwowane. Tak czy inaczej pozbywają się tych płyt, ponieważ nikt nie będzie tego chciał po następnej generacji.
    • Można się śmiać ale niedługo to i dyskiem SSD będziesz mógł ćwiczyć Pamiętajcie, dyski M2 miały być małe. Serio, gdybym to zobaczył 1 kwietnia to bym był pewien, że to jakiś dowcip niskich lotów
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...