Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Darek93

Logowanie sie do szkół ponadgimnazjalnych.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien dylemat otóż chciałbym sie dowiedzieć czy jak sie loguje dalej do szkół to czy w każdy województwie mogę do 3 sie zalogować czy tak ogólnie do 3 bo jestem zalogowany do jednej w woj świętokrzyskim i do jednej w mazowieckim i mogę jeszcze wybrać jedną i nie wiem czy mogę jeszcze tylko jedną czy jeszcze po 2 w danym woj bardzo proszę o wyjaśnienie mi tej sprawy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytania lepiej zadać nauczycielowi w szkole, bo będzie wiedział najlepiej. Teoretycznie możesz złożyć tylko 3 podania. Nawet jeśli wysyłasz podanie za pomocą poczty, a nie komputera, to w tym elektronicznym naborze możesz złożyć jeszcze 2 podania. Czyli jak wyślesz ręcznie podanie np. do OLL (nie mają elektronicznego naboru), to zostają ci 2 podania do jakiejkolwiek szkoły. Oczywiście, że możesz sobie w każdym powiecie wybrać po 3 szkoły, ale jak ktoś cię sprzeda, to będziesz miał problem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie,żebym się czepiał,ale logować się do szkół,to możesz na n-k :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam mam pewien dylemat otóż chciałbym sie dowiedzieć czy jak sie loguje dalej do szkół to czy w każdy województwie mogę do 3 sie zalogować czy tak ogólnie do 3 bo jestem zalogowany do jednej w woj świętokrzyskim i do jednej w mazowieckim i mogę jeszcze wybrać jedną i nie wiem czy mogę jeszcze tylko jedną czy jeszcze po 2 w danym woj bardzo proszę o wyjaśnienie mi tej sprawy ;]

A co? Nie jest napisane na stronie OKE, czy czego tam?

 

Nie,żebym się czepiał,ale logować się do szkół,to możesz na n-k :E

O rejestracki elektronicznej słyszałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie nic nie pisze i nie wiem czy logować sie do 3 w woj świętokrzyskim i do 3 w woj mazowieckim ? czy tylko do jednej w woj świętokrzyskim i do 2 w woj mazowieckim prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chmmm... ja tez miałem zakładac taki temat bo u mnie w szkole to trzeba awantrue zrobić żeby się czegoś dowiedzieć, prośba do starszych labowiczów jak ktoś wie kiedy jak i gdzie to by mógł powiedzieć

 

ach................ cód lub cud jak kto woli :P!

 

https://www.oke.krakow.pl/sio/login_form.php

 

 

z tym narazie wał bo hasła nie ma ale już znalazłem, a z logowanie do szkół faktycznie mam dylepmat bo w 2 z 2 szkół na ich str. nic nie mówią o logowaniu, tylko o pobraniu podania z systemu NABÓR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz wybrać TYLKO 3 szkoły. Nieważne w jakim województwie.

Uprzezdzając pytania, wybierasz przykładowo 1 szkołe w mazowieckim z 1 wyboru, 2 w świętokrzyskim, jedną z 1 wyboru, 2 z drugiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Możesz wybrać TYLKO 3 szkoły. Nieważne w jakim województwie.

Uprzezdzając pytania, wybierasz przykładowo 1 szkołe w mazowieckim z 1 wyboru, 2 w świętokrzyskim, jedną z 1 wyboru, 2 z drugiego.

ale ilość klas w danej szkole jest chyba nieograniczona, co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już mówiłem można wybrać 3 szkoły niezależnie gdzie się znajdują i czy mają elektroniczny nabór czy nie. Możesz wybrać więcej, ale raczej ktoś to zauważy i będziesz miał problemy. Ilość klas jest nieograniczona ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy jak w jednej szkole jest technikum i zawodówka i jak w każdej z nich wybiorę po jedenej klsasie to to sie liczy jako że wybrałem dwie szkoły czy jedną ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są dwie oddzielne szkoły, tylko w zespole szkół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Brniesz w to, o czym wspominałem. Robią foto, a typ krzyczy o RODO (ochrona indywidualnych danych wrażliwych) zamiast o ochronie wizerunku. To dwie zupełnie inne sprawy, materie, przepisy. Idźmy dalej. Każdy, kto jest dorosły wie (a gra jest dla dorosłych), że w stresie, walce, przy wypadku dzieją się dziwne i niekontrolowane "akcje fekalne". Niejeden, który dostał na polu walki młotem wikinga w obojczyk pewnie "zes... się z bólu" i taka mechanikę sobie dev zaszywa w grę.  Wydawca mówi - stop! - to już za dużo, to jest niesmaczne, nie służy niczemu oprócz gównoburzy i powszechnej odrazie (choć taka jest wizja deva!). To jest cenzura? Czy to jest po prostu zdroworozsądkowa decyzja sprzedażowa?  Chodzi mi o NAZEWNICTWO. Nie każda negacja jest od razu cenzurą. I tylko o to mi chodzi. Jeżeli zamawiam do domu dekoratora wnętrz, albo stylistę ogrodu i on daje mi swoją wizję tego. I podoba mi się wszystko, ale jeden kolor mi nie leży, albo basen nie w tym miejscu - poprawcie, to i biorę - to co jest teraz mi się nie podoba. To to jest CENZURA (?), czy po prostu korekta projektu, za którego realizację płacę i liczę na projekt zgony z moimi oczekiwaniami?  
    • Dopiero co zacząłeś 'odpierać' argumenty, a już deprecjonujesz rozmówców. Zanosi się na wspaniałą i dojrzałą dyskusję, a więc zaczynamy...   I sądzisz że jest to adekwatna sytuacja do tej o której rozmawiamy? Bo ja nie widzę podobieństwa   Cenzura (łac. censere 'osądzać') – kontrola publicznego przekazywania informacji, ograniczająca wolność publicznego wyrażania myśli i przekonań. - cyt. Wikipedia Słownikowa definicja niewiele się różni, jest tam tylko wyszczególnienie że jest to urzędowa kontrola. Jednakże w tym przypadku nie ma to większego znaczenia, ponieważ brakuje alternatywnego pojęcia dla korporacyjnej kontroli. Przyjęło się iż tutaj można użyć słowa cenzura, dlatego nie rozumiem oburzenia.  Sony nie ogranicza wolności stawiając takie warunki deweloperom, którzy chcą wydawać swoje dzieła na ich platformie? Ogranicza. Nie ma znaczenia czy deweloper może sobie wybrać wydawcę czy nie. Zresztą naprawdę będziemy się tutaj bawić w językoznawstwo, skoro i tak każdy rozumie o co chodzi? Moim zdaniem ważniejsza jest dyskusja o samym problemie niż czepianie się słówek. USA od lat przeżywa poważny kryzys kulturowy i szkoda że ich 'problemy' są importowane również na wschód, choć i tak na razie nie jest aż tak źle. Niektórzy mówią że nie ma czegoś takiego jak wokeizm. Oczywiście tu znów możemy zacząć dyskutować o pojęciach i ich słuszności. I tu nawet w pewnym sensie się z tym zgodzę, bo jest to tylko ogólnikowe, uproszczone określenie zbioru zachowań/poglądów. Ale nie ma co udawać, że wszystko jest w porządku. Wszystko to tylko marketing/chęć zwiększenia przychodów. Bo woke firmy nigdy nie miały strat po swoich idiotycznych decyzjach, prawda?  Lurkuję w mediach społecznościowych bańki informacyjne od prawa do lewa. Nawet w lewicowych środowiskach europejskich panuje przekonanie że to co czasem wyprawia się w USA to paranoja. Dlatego nie dziwi mnie zwrot Sony w tym kierunku, tym bardziej że mowa o oddziale w Kaliforni. A, skoro tak mówisz to ok.   Podsumowując. Nieważne czy nazwiemy to cenzurą, czy nie. Takie zjawisko jest skrajnie niekorzystne dla przeciętnego odbiorcy. Sony to duża firma, która trzyma w garści sporą część tortu, jakim jest rynek gier. Akceptowanie takiego stanu rzeczy jest na równi z przyzwoleniem do coraz śmielszych działań. Kiedyś obudzicie się z ręką w nocniku jak korporacje uzyskają pełną kontrolę nad informacjami. Będą dyktować jakie dzieła można wytwarzać, a jakich nie. Co można mówić a co nie. Co jest dobre, a co złe. Jedyny słuszny przekaz, z jedynego słusznego źródła. A ja osobiście pluję na takie praktyki. Gorąco życzę takim firmom jak najwięcej strat i ostatecznego upadku!  
    • W tym zestawie, który zaproponowałeś OS już jest pokładzie, więc wystarczy dodać tylko Office. W przypadku gotowego zestawu odpada również koszt złożenia i instalacji systemu. Złożenie PC z tych samych komponentów poza zestawem (+ Office) kosztuje 12190,97zł . Cena zestawu z Officem 11348zł. Różnica: 842,97zł na korzyść zestawu. Całość wygląda dobrze, tylko nie podoba mi się biały kolor zasilacza i wentylatorków 🤣. Napiszę do Proline i zapytam, czy byłaby możliwość delikatnej modyfikacji zestawu. Przejrzałem komponenty i na moje oko wyglądają ok. Czy macie wobec nich jakieś zarzuty? 👍
    • Jeśli wydawca coś prezentuje na kilka dni przed wydaniem, a w dniu wydania okazuje się że tego co zaprezentowano nie ma, albo jest dostępne w ograniczonej formie, nie na skutek jego własnej decyzji, ale wymuszonej decyzji kogoś z góry, to chyba jednak właściwym słowem na to jest cenzura, a nie marketing?   
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...