Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Lord_Master

Poszukuje białej obudowy

Rekomendowane odpowiedzi

Musi być biała i mieć usb w u góry ewentulanie w połowie, cena nie jest tak ważna ma ładnie się prezentować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w przyszłym miesiącu powinna być dostępna, okrutnie mi się ten zalman podoba. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to obudowę znalazłem już wcześniej i znajomemu te czarne paski nie pasują.

Edit:

Przejrzałem 649 obudów na madtechu i nie ma chyba takiej obudowy

Sprawdziłem zagraniczne sklepy i efekty są podobne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antec P150 jest biała, ale ma USB w raczej nieco pod połową, w sensie no niżej niż wyżej. P150 już nie robią, ale jest Sonata Designer czy jakoś tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety to obudowę znalazłem już wcześniej i znajomemu te czarne paski nie pasują.

Edit:

Przejrzałem 649 obudów na madtechu i nie ma chyba takiej obudowy

Sprawdziłem zagraniczne sklepy i efekty są podobne

 

W najgorszym wypadku można przemalować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby chciał/mógł to by przemalował każdą inną nudę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale tutaj jest tylko mały element, poza tym jeśli nie znajdzie innej, to albo zrezygnuje albo ją kupi.

 

No a to:

 

CM 690 White

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej "znaleźć" ;) Bo chyba na razie nikt go nie ma. A b możliwe, że to tylko egzemplarz targowy, wystawowy itd. A szkoda w sumie bo też mam białego kompa całego, i jak mnie kiedyś najdzie na zmianę P150 to chyba jedynie na Sonata Designer :E Bo inne białe ssają :/ No ewentualnie ten Żalman, w sumie też fajowy konstrukcyjne, a i oko cieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś widziałem jak ktoś przerabiał budę od applowego macopodobnego kompa na przyswajalną dla zwykłego sprzętu. Buda 1-sza klasa :thumbup:

Ale wymagała licznych modyfikacji i ulepszeń, jak nie chce Ci się w takie rzeczy bawić, to musisz kupić coś gotowego, powodzenia w wyborze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z białymi budami zawsze był problem. Jak kupowałem swoją P150 to musiałem z Francji ją wysyłkowo pobierać, bliżej nigdzie nie było. Bliżej 700 zł wyniesła mnie wtedy. Fakt, od razu Anteca EW 430W za >300 zł sprzedałem wtedy, no ale i tak tanio nie było. Za to mam +100 do unikalności, bo tych budek jest u nas pewnie z 10 :banan:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...