Skocz do zawartości
Gość mbuchcik

Lista polecanych wentylatorów

Rekomendowane odpowiedzi

Cyk u mnie jeden z dwóch fluctusów 140 na chłodnicy (w pionie) zaczął terkotać powyżej 32% obrotów :E na 31 lub niżej jest ok @Minciu mówi to panu coś? :] 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem fluctusy dlatego w x-kom, zamawiałem nowego i w dzień odbioru przychodziłem ze starym żeby go zabrali o od razu nowy dali :szczerbaty:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Send1N napisał:

Cyk u mnie jeden z dwóch fluctusów 140 na chłodnicy (w pionie) zaczął terkotać powyżej 32% obrotów :E na 31 lub niżej jest ok @Minciu mówi to panu coś? :] 

Szajs? Możesz reklamować zawsze. Tylko czy o to w tym powinno chodzić? Mój robi tyr-tyr-tyr i milknie na kilka sekund i znowu tyrtoli. 

Corsairy, sw3, arcticki, fluctusy. Chyba tak u mnie wyglądały poszukiwania idealnych wentyli. Dzisiaj wolałbym kupić nawet jedną noctue na miesiąc niż się bujać z gruzem ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poziomie miało być :E drugi chodzi jak po maśle a przy tym nawet przy włączaniu czy wyłączaniu pc słychać konkretnie jak zaterkocze, mam je niecałe 2 lata chyba jeszcze dociągnę na nim skoro i tak steruje argusem manualnie obrotami to będę omijał te na których tłucze 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic lepszego do roboty jak szukać RPM na których fluctus stuka ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nasili to wymienię, najbardziej boli mnie to że tego co nie stuka musiałem o ponad 1cm spiłować bo do mojej 4000d nie wchodzi bez takiego zabiegu aio 280 na górę, więc teraz nie wiem jak życ czy kupować znów jednego fluctusa czy zmieniać oba na inne i znów zniszczyć jeden z nich :E ewentualnie zmierzę czy ze slimami od arctica bym nie musiał piłować przy grubości 16mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Send1N napisał:

 czy ze slimami od 

Deepcoolt FT12 Slim

Nie wiem czy nie są też z tych sztywniejszych materiałów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz ale arctic chwile temu zrobił drugą wersję slimów i teraz łopatki są połączone ze sobą jak w tych zwykłych arcticach argb ;) wyglądają ciekawie i są tanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...