Skocz do zawartości
Arcadius

Jaki serial obecnie oglądacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem na ile to prawda ale ktoś pisał, że gra tam na wszystkich jak na pianinie i że robi się to irytujące po kilku odcinkach tzn. że tak dają się ładować.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie irytowało ale w Dexterze, później już oczy przymknąłem... nosz kuźwa na to że on jest mordercą nawet by półgłówek wpadł, no ale to serial, więc jakoś się to kręcić musi :) 

Edytowane przez AndrzejTrg
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacząłem oglądać KULAWE KONIE (Slow Horses) 1 sezon zachęcony opiniami i tym ze zrobiono juz pare sezonów (skoro ktos wyłozył kase na kilka sezonów to znaczy ze sie podoba), ale odbiłem sie strasznie, obejrzałem (czy moze raczej pasowałoby okreslenie "wymęczyłem" pare odcinków i dałem sobie spokój, ani akcja ani dialogi nie porywają (zdarzają sie nieliczne perełki ale jest ich mało), jak dla mnie to wszystko zbyt nudne i rozwleczone. nie wiem jak w pozostałych sezonach ale ja juz nie chce tego sprawdzać

NIe zrozumcie mnie zle ja lubie także kino spokojne z powolnie budowanym napieciem i narracją (nie musi być co chwila wybuchów i poscigów, moze też nie byc ich wcale ) ale w tym przypadku naprawde usypiałem.

https://www.filmweb.pl/serial/Kulawe+konie-2022-10008127
 

Podobną sytuacje miałem z serialem SUKCESJA (popularny "hicior" wysokie oceny widzów i krytuków, a dla mnie to były nudne flaki z olejem + kiepskie niewciągające "intrygi" i akcja w kilku pomieszczeniach ...jak w teatrze telewizji)

 

Edytowane przez Oldman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Panie, boty... Pytanko. Wlasnie skonczylem ogladac serial Obi-Wan i musze przyznac, ze po tym co Disney zaserwowal z nowa trylogia moje oczekiwania byly BARDZO niskie ale o dziwo Kenobi byl nawet przyzwoity. No i fantastycznie bylo zobaczyc Ewana McGregora w swojej ikonicznej roli.

A wiec jaki jest najlepszy serial ze swiata Star Wars jeszcze do obejrzenia? Bo slyszalem, ze niekotre to dno, tak jak nowa trylogia i nie warto kijem tykac...

 

PS. Ja wiem, ze najlepsze sci-fi, to transmisje obrad naszego Sejmu, jednak wolalbym cos bardziej realistycznego. ;D

Edytowane przez daerragh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widziałeś sezon 1 mandalorianina to cała reszta to gówno obesrane. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ;) Chyba skorzystam z drugiej opinii jeszcze jakiegos usera. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahsoka jest fajna o ile oglądałeś Rebels. Andor jest bardzo dobry 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta jeszcze mu akolite polećcie.

@daerragh

tylko potem nie płacz jak ostrzegałem.

Btw Andora jest nawet ok ale to takie sw bez sw, tj. mogłoby to w ogóle nie być w świecie sw na dobrą sprawę.

Edytowane przez lpcl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Obejrzalem Mandalorian S01 i jest dobrze - dla mnie 7.5/10. Zobaczymy co bedzie dalej. Mando nie jest oczywiscie bez wad i kilka rzaczy trzeba mu czasem wybaczyc, aby dalej dobrze sie ogladalo. Poziom Interstellar, to to nie jest.

Edytowane przez daerragh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porownanie jednego sci-fi do innego sci-fi. W czym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam The Walking Dead ostatnio, pierwszy raz. Nie powiem, wkręciłem się. Szósty sezon, bardzo mi się podoba. Jestem mega ciekawy jak to się wszystko skończy. Dexter też spoko, choć niektóre odcinki są lekko nużące, ale też mi się podoba. Na pewno muszę obejrzeć The Wire, chyba jeszcze nie widziałem słabej czy chociażby przeciętnej oceny dla tego serialu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, daerragh napisał:

Porownanie jednego sci-fi do innego sci-fi. W czym problem?

No drugi sezon już sporo słabszy, sam zobaczysz dlaczego. 

Edytowane przez lpcl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.10.2024 o 13:10, lpcl napisał:

Jak widziałeś sezon 1 mandalorianina to cała reszta to gówno obesrane. 

bez przesady, ostatni sezon duzo słabszy reszte da sie obejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Oldman. napisał:

bez przesady, ostatni sezon duzo słabszy reszte da sie obejrzeć.

Pisałem ogólnie o serialach sw. ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, lpcl napisał:

Pisałem ogólnie o serialach sw. ;)

z seriali SW tylko ANDOR i Mando nadaje sie do oglądania reszta to słabizna imho (no chyba ze ktoś ma 10 lat to wtedy może popatrzeć) .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ostatniego wpisu skończyłem "Problem 3 ciał" oraz "The Bear" sezon 1. W kontekście pierwszej pozycji nic się nie zmieniło i uważam ten serial za straszne dziadostwo (nie wiem jak książki ponieważ nie czytałem i nie mam w planach). Tak na poważnie to w moim odczuciu 6/10 czyli może nie dziadostwo ale strata czasu z pewnością. The Bear (s01) - nie porwało mnie to, niemniej wrażenia mam pozytywne w tym sensie, że może jeszcze coś z tego będzie (w sezonie 2 i 3) i z pewnością zapoznam się minimum z kolejnym sezonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym bear też się naczytalem co to nie jest a nie dałem rady skończyć 1 sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak bywa czasami. Ja nie dałem rady z Breaking Bad i zakończyłem oglądanie po pierwszym sezonie. Jak patrzę na ocenę BB (dajmy na to na imdb) to dochodzę do wniosku, że być może to ze mną jest coś nie tak a nie z serialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Harddrinkingman napisał:

Tak bywa czasami. Ja nie dałem rady z Breaking Bad i zakończyłem oglądanie po pierwszym sezonie. Jak patrzę na ocenę BB (dajmy na to na imdb) to dochodzę do wniosku, że być może to ze mną jest coś nie tak a nie z serialem.

nie bronie BB bo serial jest nierówny , ale dodam tylko ze serial ten jest jest zbudowany na zasadzie stopniowania , tzn pokazana jest w kilku sezonach przemiana głównego bohatera z lekko ciapowatego nauczyciela w bewzględnego gangstera i to jest mocny atut tego serialu.
Więc jako całokształt oceniłbym serial wyzej niż za sam 1 sezon który jest stosunkowo spokojny.

Edytowane przez Oldman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • A akcyzę i resztę podatków z ceny paliwa uwzgledniliscie? Przecież jak auta elektryczne się upowszechnia to państwo z tych podatków nie zrezygnuje. A kto zapłacie za modernizację infrastruktury i jej znaczą rozbudowę i potem znacznie wyższe koszty utrzymania? Teraz kalkulacja może wyglądać korzystnie, ale docelowo jeżdżenie na prądzie będzie dużo droższe, bo tak działa fizyka.  Ewentualnie za prąd do elektryków w swoich podatkach będą dopłacać też rowerzyści, piesi i ogólnie osoby które nigdy samodzielnie nie siądą za kółko.
    • https://lowcygier.pl/keyshopy/czy-mamy-flop-roku-unknown-9-awakening-juz-55-taniej-zaledwie-5-dni-po-premierze/
    • Wiesz, niektórzy tutaj lubią sobie na siłę tworzyć problemy  bo bez nich, chyba życie mają nudne, także ten tego  EOT
    • No ale w jaki sposób jest to nie wiem „uciążliwe” ja nawet tych aplikacji nie widzę „fizycznie” i mam ikony gier na pulpicie. Klikam co tam chcę i wszystko samo się odpala. Przecież nie włączam najpierw steam, następnie idę do biblioteki i szukam danej gry. Dalej odpalam apke Rockstara (jak wcześniej w apce steama wybiore RDR2) i w niej kolejno odpalam grę. 😅  No nie wiem może ktoś tak robi i wtedy faktycznie jest „problem” 🤷
    • Tutaj temat luncherów był niejednokrotnie poruszany, i szczerze sam tego nie rozumiem, choć starałem się. EGS mam dla darmówek(których chyba z 10 nazbierałem ale to nie miało sensu) i chyba tylko raz czy dwa z niego skorzystałem, dla Cursed Golf (fajny pixelart) i Aliena, mam origin/EA ale od kilku lat nawet nie zassany, ubi poszedł w odstawkę po AC Mirage. Jak dana gra w którą mam ochotę zagrać będzie na byle jakim luncherze to kupię i nie będę miał jakiś "dziwnych" powódek. Ludzi czasem boli to żeby odpalić grę musisz poprzez dwa lunchery, co jest trochę dziwne, no ale mnie taka sytuacja nie spotkała i nie spotka. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...