Skocz do zawartości
h8r

Zdjęcie dnia

Rekomendowane odpowiedzi

(...) słyszę przeraźliwy jazgot jakiegoś silnika, po czym za jakieś 30s przeleciały na pełnym ogniu właśnie ten GT-R i czerwona 458 Italia :o

Będę robił wszystko, żeby właśnie w ten sposób leczyć sobie za jakiś czas kryzys wieku średniego :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Będę robił wszystko, żeby właśnie w ten sposób leczyć sobie za jakiś czas kryzys wieku średniego :E

To chyba zostają napady na bank albo jakieś grube oszustwa... GTR jest jeszcze osiągalny, ale 458 to ładny dom pod Warszawą :)

 

 

Patryk co za silnik ma to Camaro, że 9,8l :hmm:

 

Pewnie rozwiercone jakieś 8.5l :E

Edytowane przez h8r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba zostają napady na bank albo jakieś grube oszustwa... GTR jest jeszcze osiągalny, ale 458 to ładny dom pod Warszawą :)

Chodzi mi o GTR'a oczywiście :)

 

Po za tym mam dobry wzorzec na co dzień :) Mój szef 25 lat temu wypasał kozy dla zysku, później w garażu ręcznie wytłaczał jakieś plastiki, a dziś śmiga nową Panamerą :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Loner
Napisano (edytowane)

.

Edytowane przez Loner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglądają jak bułeczki :zakochany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sweet mother of legs ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aż jej się dziura na pośladku zrobiła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Loner
Napisano (edytowane)

.

Edytowane przez Loner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tam jest samochód jakiś ? Damn :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywalam naklejkę bags are for groceries z tylnej szyby:

mk6-gti-bagged-air-suspension-white-ccw-lm20-009.jpg

 

6833498888_0998b7441c_b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zglebiony G2 z felami za 2x wartosc auta. Czym tu sie podniecac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zglebiony G2 z felami za 2x wartosc auta. Czym tu sie podniecac?

Ładnie wygląda, wręcz pięknie w tym zestawie jak na G2

 

Tym że patrick nie wrzucił znowu JDMu.

Burek, do budy! :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burek, do budy! :E

Tylko na tyle Cie stać? Ambicji nie masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko na tyle Cie stać? Ambicji nie masz?

 

Riposta na Twoim poziomie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Riposta na Twoim poziomie :P

Raczej poniżej jakiegokolwiek poziomu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej poniżej jakiegokolwiek poziomu ;)

 

Czyli na Twoim :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Za sugestia kolegi @Kyle_PL, nasze posty nt. swap file zostały przeniesione do odpowiedniego tematu:  
    • @Camis nie wiem czy jest płaska czy okrągła , nie mam tyle pieniędzy żeby skoczyć sobie z kosmosu jak ten pan z Red Bull, ale takie twierdzenie nikogo nie krzywdzi , natomiast narzucanie komuś tego jako obowiązującą religię jest bardzo złe  @Camil666 idąc twoim tokiem rozumowania można obwiniać Donalda Tuska oto że w jego partii byli skazani prawomocnymi wyrokami przestępcy albo Jarosław Gowin który brał udział razem z PiSem w demontażu państwa  Rozumiem że wg ciebie Donald Tusk jest wróżką i jest temu wszystkiemu winny ? Bo przecież mógł ich nie brać do partii? @MaxaM to przed wyborami mogli mówić że nie zlikwidują a po wyborach zlikwidować jakoś 100 konkretów można było nie dotrzymać, benzyny po 5.19 , wstrzymania napływu nielegalnych imigrantów , itd itd można wyliczać pełno niespełnionych obietnic , gdyby dorzucic do tego niespełniona obietnice nie likwidowania zasiłków socjalnych jak 800+ itd nic by się nie stało  @Bono[UG] może masz racje ,  napewno ma inne standardy niż ludzie którzy są podejrzani o popełnienie przestępstwa z ramienia PiS   
    • Szukaliśmy z ekipą jakiegoś zamiennika na Apexa, kiedy będzie nas więcej niż 3 i nagle przypomniało mi się The Finals. Grałem w betę (sam) i nie zrobiła na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia, ale panie, jak się pogra z ekipą i zaczyna się ogarniać mechaniki, szczególnie to jak można wykorzystywać genialną destrukcję otoczenia, to ciężko się oderwać. Nie jestem za bardzo multiplayerowym graczem, więc ciężko napisać mi jakąś sensowną opinię, ale po około 10h gra naprawdę robi wrażenie, a destrukcja nie jest tu tylko dla picu - używa się jej praktycznie ciągle, co dodaje całą nową warstwę taktyki nieobecną w innych grach (w BF nie była jakaś super przydatna, ale też nie grałem w BF'a zbyt dużo, więc mogę się mylić), no i strzelanie się w walącym się budynku to czysty miód xD Gra wykorzystuje fizykę na każdym kroku i jest to zdecydowanie powiew świeżości na tle dzisiejszych betonowych środowisk w grach. Feeling strzelania przypomina BF'a, więc jest bardzo dobrze, movement nie jest aż tak dobry i płynny jak w Apexie, ale nadal jest nieźle, wychowałem się na starych FPS'ach, więc naturalnie najlepiej gra mi się Lightem z grappling hookiem/dashem (na Quick Cash/Terminal Attack), ale również dobrze gra mi się Heavy (na Power Shifcie), gdzie w żadnym FPS'ie nie byłem fanem "tankowatych" postaci, także raczej jest to fajnie wyważone. Podoba mi się również, że jest to taki "light hero shooter" - podobnie jak w Apexie - skille i ekwipunek mają dużo mniejsze znaczenie niż czysty skill, taki Overwatch już nie bardzo mi pasił, bo więcej tam było synchronizowania skilli i bawienia się w countery na konkretne postacie, niż jako takiego skilla w strzelaniu. Ogólnie giera bardzo fajnie się zapowiada, z początku można się poczuć trochę zagubionym w tym całym chaosie jaki się odjaniepawla na mapie, ale parę godzinek i da się przyzwyczaić.
    • Te super hiper transfery na miliardy MB to i tak jest ściema i marketing, we wszystkich dyskach SSD pełną predkość masz tylko przez pare sekund a potem srogi spadek. Tutaj masz przykład... na pustych dyskach, gdzie jeszcze nie przekroczono buforu SLC (do 30% pojemności dysku TLC), po tym masz już dużo wolniejszy bufor MLC do ok. 60% pojemności, a na koniec najwolniejszy tryb TLC. I to test na dyskach 2TB, w teorii 1TB będzie połowę wolniejszy od 2TB w takim samym teście. Do tego ty masz dysk w laptopie, oni testują w dobrze chłodzonym desktopie - kontrolery dysków SSD pod obciążeniem bardzo szybko przegrzewają się i throttlują - i najpewniej dlatego masz 270MB/s zamiast np. 750-800MB/s.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...