Skocz do zawartości
Rybisiu

CS:GO / Counter-Strike: Global Offensive

Rekomendowane odpowiedzi

ile 360 stopni w csgo Ci zajmuje centymetrów?

W 1.6 musiałem przejechać 4 i pół razy qpada CT Large, tylko tam było 1.2, 4/11 i 500dpi :E

 

Tutaj, na puretraku talent, 1sens, rawinput i 450dpi = można powiedzieć, że praktycznie 2x przejechać talenta, bo do krawędzi zostaje z 7-8cm.

0.65, rawinput = prawie 4 długości, brakuje z 5-10cm do krawędzi.

 

Wyślę Ci na priv pewien vid :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym rawinput? Chodzi o wyłaczenie akceleracji w opcjach gry CS:GO ?

To jest coś tak jak w CS 1.6 się dodawało w opcjach uruchamiania gry w Steamie komendy: -noforcemparms -noforcemaccel -noforcemspd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbugowana ta gra czy ja o czymś nie wiem? Wczoraj miałem śmieszną akcje że latał mi nóż przed oczami co bym za broni nie wybrał. Raz mi się celownik przesunął w lewy górny róg ekranu :)

Edytowane przez cHunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 1.6 musiałem przejechać 4 i pół razy qpada CT Large, tylko tam było 1.2, 4/11 i 500dpi :E

 

Tutaj, na puretraku talent, 1sens, rawinput i 450dpi = można powiedzieć, że praktycznie 2x przejechać talenta, bo do krawędzi zostaje z 7-8cm.

0.65, rawinput = prawie 4 długości, brakuje z 5-10cm do krawędzi.

 

Wyślę Ci na priv pewien vid :)

no to znow musze od nowa ciwyczyc oby nie poszlo na marne

 

up

nie mialem tych bugow to moze byc wyjatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rawinput - bezpośredni odczyt. Prosty przykład

Rawinput on : Mysz - > gra

Rawinput off : Mysz - > windows > gra

Coś w tym stylu jak komendy launchoptions z 1.6, bo jak wszystkie 3 wklepaliśmy, to usuwały akceleracje ze strony gry, omijały windosowskie ustawienia - jeśli pamięć mnie nie myli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w CS:GO wystarczy tylko w menu to wyłączyć czy trzeba też jakimiś komendami się posiłkować w cfg albo jako komendy odpalania gry z parówy?

 

03.25.2014-15.30.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem, aby jakoś źle chodziła komenda m_rawinput 1(powoduje zmianę tej opcji, co zaznaczyłeś).

Chyba tyle powinno wystarczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja mam pytanie. A więc chodzi o to że od jakiegoś czasu wywala mnie z gry. Wygląda to tak, że gdy włączam grę to pierwszy mecz mogę zagrać bez problemu, ale gdy już ładuje się mapa drugiego meczu, to podczas ładowania wywala mnie do pulpitu. Gdy sprawdzam spójność plików gry na steam, to zawsze znajduje mi jeden błąd, i po tym gdy ten błąd naprawia, i włączam grę, to steam instaluje mi Microsoft DirectX. Oczywiście to nic nie daje. Jeśli chodzi o mój komputer, to jest On wystarczający by pograć sobie w CS:GO.

Działo mi się tak samo.

Pomógł kolega mi Azgorath. To jego rada.

Sprawdź spójność plików na steamie.

Zrestartuj komputer usuń C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\bin\client.dlli jeszcze raz sprawdź wtedy spójność plików.

 

Jeszcze coś takiego znalazłem:

"Go on your Counter Strike Global Offensive folder and go to the cfg folder(specifically: C:\Program Files\Steam\steamapps\common\Counter Strike Global Offensive\csgo\cfg) and search for the video.txt file.

 

When there search for a "settings.mem_level" thingie. On it's right should be a number, try setting it to 0. It stopped all the crashes between map loads and skin related bugs."

 

Jeśli to nie pomoże, to odinstaluj grę, wejdź w folder steam, usuń folder, gdzie był cs;go tak, żeby żadnych plików nie było i ściągnij jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja cie w końcu dało mi jakąś rangę, MasterGuardian I. Teraz będzie mnie inaczej dobierać niż jak nie miałem żadnej czy dalej ruskie i do boju :E ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja cie w końcu dało mi jakąś rangę, MasterGuardian I. Teraz będzie mnie inaczej dobierać niż jak nie miałem żadnej czy dalej ruskie i do boju :E ?

Będzie lepiej, ale cudów nie oczekuj :E MasterGuardian to od początku do końca ruscy, ale dla odmiany coś zabijają :E

Edytowane przez ziCk_lodz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najfajniejsi Ruscy to są na silverach. Nic nie potrafią, ale mordę drą najgłośniej. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to można być silvere, sorry Kunnorinho :E

Bez kitu, zostań na tym silverze, w końcu to dobry wyczyn i dlatego Cie kickneliśmy, gdy była 14 runda dla nas :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to gracie jakieś mecze 'forumowe'? jak coś to mówcie jak i kiedy ,chętnie zagram :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ThiZ mam kolejne pytanie.

 

Jak jest lepiej ? Jesli ustawie male dpi w myszce i trochę więcej w grze czy na odwrót ?

Gram na x7 X-760H. Ustawione tak: 800 dpi sens 0.70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym dołączyć w przeciągu bodaj 5 minut, ale ścierwo przestało się w ogóle łączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 1.6 silnik był trochę skopany, co powodowało małe problemy, gdy przekroczyłeś jakąś barierę sensitivity - mniejsza precyzja i łatwiejsza do osiągnięcia akceleracja negatywna, jeśli mnie pamięć nie myli.

 

W CSGO ten problem nie powinien występować, szczególnie, gdy jest rawinput.

Teraz kwestia myszki - skoro gra nie wywołuje żadnych problemów pod względem ustawień, zostaje nam jedynie gryzoń.

Teoretycznie nie powinno być różnicy, ale jednak mała jest i to pod względem wcześniej wspominanej acc.negatywnej.

Sensory myszek, czyli optyki jak i lasery, mają to do siebie, że jednak "faworyzują" jakąś ilość dpi, dowodem może być większa prędkość maksymalna, brak jitteringu, większa precyzja, nieinterpolowane CPI etc...

 

Przeważnie taką wartością DPI, która ma najmniej problemów, czytaj - nie jest interpolowana, brak/mały jitering, największe prędkości maksymalne; są to najmniejsze wartości dpi, ale jak napisałem, przeważnie ;)

 

Kwestia tego, czy masz A3060 czy A9500 w tym X7 760h.

Tak czy siak, lepiej by było, jakbyś pracował w zakresie 400-800 dpi, ewentualnie o jedno oczko więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja cie w końcu dało mi jakąś rangę, MasterGuardian I. Teraz będzie mnie inaczej dobierać niż jak nie miałem żadnej czy dalej ruskie i do boju :E ?

Nie wiem jak ta gra dobiera, ale będąc w Holandii ostatnio trafiłem na 4 ruskich w teamie i w przeciwnym też większość .ru

Edytowane przez suszi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie ostatnio jakieś ciekawe dropy? Bo mi same jakieś gowna lecą, a najczęściej te sticker capsule :/ których nikt potem nawet chyba za darmo nie chce :D.

 

A i druga sprawa jak z tą rangą jest? Bo gram już gram, wcześniej miałem srebro IV, potem wpadły jakieś 2 mecze z k/d 1:2 i od razu zjechało do srebra III. Teraz gram to takie zazwyczaj cieniasy są że bez problemu 2:1 kd a ranga ani rusz. Chyba że bierze pod uwagę też osiągnięcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość r2d3

.....

Edytowane przez r2d3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne są też rangi przeciwników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam mały problem z fps na csie na nowym kompie:

 

i5 4670k + macho

8gb ram

msi gtx 770

G550M 550W

 

 

Spodziewałem się stałych 300 na tym configu, ale osiągam ok 250-300, czasem spadki nawet do 200 czy to normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się stałych 300 na tym configu, ale osiągam ok 250-300, czasem spadki nawet do 200 czy to normalne?

Z tymi stałymi 300 to Cię poniosła fantazja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ludzie grali na fps_max 100 a teraz 300 muszą mieć? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to, bo i tak gram na fps max 120 :)

 

Prawie 700h nabite w globala, drugie i trzecie tyle w source i 1.6

 

Po prostu się zastanawiałem czy nie nie powinno być więcej, przeglądając fora, ludzie mają na gorszych sprzętach większy fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...