Skocz do zawartości
VAMET

EA Origin -> EA App

Rekomendowane odpowiedzi

Witam uprzejmie

Crysis 2 udało mi się normalnie wpisać klucz na origin.

 

Dzięki, bo na Direct2Drive jest za około 70 zł, Origin ma za 134,90.

Pozdrawiam serdecznie.

 

Z poważaniem

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że to wina Origina i "złej/skopanej" wersji programu. Odpowiedź z pomocy EA brzmi:

Witam serdecznie,

Dziękujemy za kontakt z Centrum Pomocy Technicznej Electronic Arts.

Problemy z aplikacją Origin powinny być już rozwiązanie, proszę sprawdzić ponowne uruchomienie programu i logowanie kontem EA. W razie dalszych nieprawidłowości proszę aktualizować pytanie.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności i utrudnienia z tym związane.

Pozdrawiam serdecznie,

Centrum Pomocy Technicznej EA

 

i faktycznie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mój nick na origin będzie rasistowski, lub obrażał inne narodowości to zostanie takie konto zbanowane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki nietypowy problem, bo gdy nie było jeszcze Origina, tylko EADM rejestrowałem na nim BC2 Deluxe Edition. Po wprowadzeniu Origina gra przestała być wyświetlana, widzę ja tylko na moim koncie EA na stronie. Jest szansa, że mi ją dodadzą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że nie chce się dodać, no bo już grę rejestrowałem w EADM, drugi raz tego samego zrobić nie mogę, po prostu gra przestała być widoczna, jednak po wpisaniu klucza pokazuje mi czy mam wybrać edycję zwykłą czy Cyfrową, dalej odsyła mnie na stronę EA abym zarejestrował produkt, jednak ja już to mam za sobą. Dwa razy tego samego klucza przecież się nie da ... Napisałem już do supportu, żeby mi przywrócili widoczność gry, bo nie może być tak, że sobie zniknęła od tak, a gram bez żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisałem już do supportu, żeby mi przywrócili widoczność gry, bo nie może być tak, że sobie zniknęła od tak, a gram bez żadnych problemów.

A kupiłeś grę, czy "klucz" (z allegro albo keyshopu)? Bo jeśli to drugie, to prawdopodobnie usunęli klucz z Origina (w momencie, gdy znalazł się jego prawowity właściciel, czyli osoba która kupiła wersję pudełkową), a zapomnieli go usunąć z konta EA (choćby dlatego, że prawowity właściciel klucza nie grał jeszcze w MP i nie próbował go tam zarejestrować). Dzięki Twojej reakcji powinni naprawić to niedopatrzenie i usunąć klucz także z konta EA, dzięki czemu jego właściciel nie będzie musiał się drugi raz z supportem użerać :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam klucz z Allegro. Co do tej teorii, że ktoś kupił wersję pudełkową z moim kluczem to raczej mało prawdopodobne, bo już chyba dawno powinienem stracić możliwość grania / ban konta. Poza tym kupowałem u zaufanego sprzedawcy, dodatek Vietnam tak samo u niego kupiłem i wszystko śmiga. Mam nadzieję, że szybko się to wyjaśni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wal do sprzedawcy bo pies wie skąd pożyczają sobie :) te kody za taką cenę, niech da nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mu pisałem, kupowałem nieco ponad rok temu, więc może być problem. Dobrze, że wciąż mogę grać, a gra tylko zniknęła z EADM, tfu Origin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego gdy chcę się zalogować, otrzymuję ciągle komunikat:

Your account is not allowed to login

 

Jestem pewien hasła i loginu, bo sprawdzałem je na moim koncie EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś działa support EA ? Bo ciągle mi wyświetla komunikat: "Ślepy zaułek!

Nie wiemy, jak się tu dostałeś, ale to miejsce nawet nie istnieje."

 

Może ktoś zna maila do naszego supportu ? Bo już mi nerwy puszczają przez te głupie EA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś działa support EA ? Bo ciągle mi wyświetla komunikat: "Ślepy zaułek!

Nie wiemy, jak się tu dostałeś, ale to miejsce nawet nie istnieje."

 

Może ktoś zna maila do naszego supportu ? Bo już mi nerwy puszczają przez te głupie EA

Podawałem namiar do naszego supportu,parę postów wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Od niedawna jest nowy Live Chat, totalna porażka - BEZNADZIEJA!!! Teraz to co było atutem Origin, czyli super Support poprzez Live Chat, poszedł się walić. Ludzie, którzy tam teraz siedzą są jacyś inni, odpowiadają z wielkim opóźnieniem, nie na temat, zbywają tak szybko, jak się da. Teraz nawet nie ma wglądu do swoich poprzednich rozmów, zawsze można było przejrzeć ostatnie rozmowy i jeszcze coś dodać. Nawet e-mail już nie przysyłają z rozmowy. Masakra!

 

Dwa razy już miałem nieprzyjemność i nic nie załatwiłem przez 45 minut rozmowy, z czego 42 minuty to łączny czas oczekiwania łaskawie, aż ktoś z Supportu raczy napisać. A jak już napisze, to w ogóle nie na temat.

 

OGROMNY MINUS dla Origin za zmianę szaty graficznej Live Chatu i za zdecydowanie mniej kompetentny skład ludzi z Supportu. Teraz już rabacików i dopisań gier do Origin tak łatwo się nie załatwi.

 

Pyta człowiek najprościej jak się da, co się stało z poprzednim EA Support Live Chatem i logami z poprzednich rozmów, to dostaje odpowiedź: "you mean ingame chat?".

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to przeżywałem 2 tygodnie temu z nikim nie mogłem się dogadać.

Wniosek mam jeden , jak najdalej od ea i origin. Dobrze tylko tyle że origin nie ma wiele gier max 4 tytuły na rok. Już raz miałem ciśnienie i powiedziałem że teraz wszystko od ea będę pożyczał od wujka wareza. Ciśnienie na razie spadło ME3, NFS, i BF pozostał legalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

...ale było jeszcze niedawno wszystko OK, razem z nową szatą jaja im obcięło - masakra.

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kurna problem z originem, jużdrugi raz ten sam [grr]

 

Robię zawsze autologowanie origina (z kompa korzystam tylko ja) no i włączam, a tu mi wyskakuje, zę dane są nie prawidłowe. Pomaga tylko zmiana hasła... Co to ma być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Używasz jako login e-mail czy ID?

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

email.

 

BTW, już ok, musiałem wyłączyć auto log in i wpisać swoje hasło manulanie, teraz działa i jest gotowy na BF3, który przyjdzie za pół godziny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki problem od dziś. Przy uruchamianiu origina musze czekać czasem nawet minutę, aby wyskoczyło okno logowania. To samo przy wyborze gry. Klikam - origin się zawiesza, po jakimś czasie się odwiesza i uruchamia się gra. Usuwałem origina instalowałem na nowo, usuwałem temp'a i bez rezultatów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP@ Siadają serwery rejestracji jak i samego origina, więc nie ma co się dziwić... zawsze tak było przy jakiejkolwiek premierze nowej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rejestrował ktoś już może rosyjski klucz do Battlefielda nowego?

Jesli tak to czy niema z tym problemów?

No i jak wyglada możliwość zmiany języka na polski ewentualnie angielski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie cały ten Origin to jakiś szajs... po kliknięciu w ikonkę mija ze 30 sek zanim się uruchomi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...