Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

madmax210

Szukam klanu CoD Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam dobrego polskiego klanu grającego w CoDa BO. Mam 17 lat, gram 6 lat w FPSy. Posiadam wszystkie DLC do BO. W BO gram przy ok. 75 klatkach na sekunde. Prosze o kontakt i pomoc! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz KLAN to możemy razem stworzyć klan :)) . Np. Na Isnipe .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • A co konkretnie zamówiłeś ("wcisnęli Ci")? Jaki dokładnie procesor, płytę i RAM? Bo LGA1200 jest oczywiście lepsze od wszystkiego co wyszło na trzynastoletnie już LGA1155, ale w sumie też już przestarzałe. Po taniości pod DDR4 to się teraz bierze B450/B550 + Ryzen 5 5600, albo B660 + i5-12400F. A jeżeli kasa pozwala to Asrock B650M-HDV/M.2 + Ryzen 5 7500F/Ryzen 5 7600 i 32GB DDR5.
    • Cześć! Mam pytanko, które wierci mi w głowie, liczę po cichu na pomoc @jagular ale i sugestie innych. Zastanawiam się nad nowym obiektywem. Posiadam FUJIFILM XT-3, dwa obiektywy: Fujinon XF18-55 2.8-4.0 OIS oraz Sigma 18-35 1.8 nonOIS - przez adapter Fringer II Pro. Amatorsko filmuję od reportaży ślubnych, po eventy. To czego mi często brakowało dla dyskrecji i nie peszenia gości to ogniskowej. Jako, że moje mikro wyzwania to czasem ciemne wnętrze, duża sala, a w takiej ze sceną, bez podchodzenia blisko jest kiepsko, czasem na zewnątrz uznałem, że pasuje mi coś jasnego 2.8. Chciałbym pozostać w stajni FujiX.  W ostatnim czasie, zarówno z poszukiwania sensu, jak i ze względów zdrowotnych chciałbym chodzić i fotografować wszystko, od ludzi, po detale, przestrzeń miejską, ale i pola, łąki i stragany,  psy, koty i pawiany. Na grupie Fuji polecano mi Fujinon XF 70-300 F4-5.6 R LM OIS WR oraz XF 55-200 F/3.5-4.8 R LM OIS. Ja jednak uparłem się na inny pomysł, mimo, że mam świadomość ciężkości obiektywu i nie przeszkadza mi to. Mianowicie mój pomysł to XF 50-140 mm f/2.8 R LM OIS WR, a w przyszłości zakup teleconvertera FujiFilm XF 2X TC WR. (...a, i co jeszcze bardzo istotne tylko XF 50-140 i ewentualnie XF 70-300 mogę kupić na raty 20x0% i tylko raty mnie interesują oraz nowy sprzęt). Uważacie, że to dobry kierunek? Bo z drugiej strony do wnętrz z XF 70-300 4-5.6 nie ma co podchodzić... Już sam nie wiem, pomóżcie!
    • https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-samsung-qe65q80c-65-qled-4k-120hz-tizen-tv-full-array-dolby-atmos-hdmi-2-1-dvb-t2-hevc-h-265 https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-philips-led-65pus8818-4k-120-google-tv-ambi-3-tv-procesor-p5-2023 Czy coś innego szukać? Interesuje mnie telewizor do codziennego oglądania czasami w jakąś grę pograć cena do 5 tyś 120 Hz i minimum 65 cali.
    • Ogólnie uważam wojny za głupotę. Jednak osobiście uważam że jak ktoś w wieku poborowym opuszcza swój kraj w którym wybuchła wojna lub nie chce go bronić, bo np. nie chce ginąć z powodu wymysłu jakiegoś dzbana, który postanowił o wojnie, to z automatu powinien tracić obywatelstwo i w konsekwencji prawo do posiadania ziemi, nieruchomości itp. w danym kraju i droga wolna. Chce niech emigruje i gdzieś uzyskuje kartę pobytu czy status uchodźcy, a potem obywatelstwo, a do tego czasu staje się bezpaństwowcem. Tylko niech mają na uwadze, że osoby bez przynależności państwowej mogą zostać zaciągnięte do wojska w kraju, w którym przebywają, na równi z obywatelami tego kraju, bo tak stanowią przepisy w wielu krajach, m.in. w Polsce. A jak było przed IWŚ, IIWŚ i przed wieloma konfliktami? Zawsze byli tacy co uciekali za granicę. Polonia w USA to skąd niby? Ten sam proceder. Tak mi się przypomniało      
    • Z niezrozumiałych dla wszystkich powodów OP tak nie chce robić.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...