Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle ze bedzie ciezko patrzac po cenach na allegro jak ida...

 

Ja własnie wystawiłem swoja kolekconerkę na PC bo od momentu preorderu do teraz zmienił mi się pogląd i wole grać na PS4, mam nadzieje kupię na allegro wersje na PS4 sprzedając wersje PC lub ktoś będzie chciał się zamienić z dopłatą. A jeśli sie nie uda, to kupię poprostu zwykła wersje na PS4

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=5269884612

Edytowane przez VoytaS.tk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post nr 106, tam jest wszystko napisane.

Ale skąd ta informacja? Nie mogę nigdzie namierzyć w internecie a na stronie mbank, w dostępnych mokazjach, jej nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale skąd ta informacja? Nie mogę nigdzie namierzyć w internecie a na stronie mbank, w dostępnych mokazjach, jej nie widzę.

no i nie jesteś pierwszy - niektórzy mają na stronie w pasażu, w mokazjach a niektórzy nie. Nie wiem, czy mbank różnicuje ofertę ze względu na klientów - tutaj masz notę prawną tego produktu. Wszystko mam na stronie internetowej mbank - pasaż - mokazje.

 

edit: wcześniej albo nie zauważyłem albo dopiero niedawno wykluczyli z tych okazji kolekcjonerkę wiedźmina - co za świnie... bigsmile.gif

Edytowane przez milekp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz mozna oplacac kolekcjonerke ;), btw lista rezerwacji pewnie ruszy po 27 kwietnia bo do tego czasu beda czekac na wplaty :)

 

Martwiłem się ale widzę, że wszystko działa. Czas na opłacenie kolekcjonerki to 27 kwietnia - po tej dacie rusza lista rezerwowała. Powodzenia dla czekających smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit: wcześniej albo nie zauważyłem albo dopiero niedawno wykluczyli z tych okazji kolekcjonerkę wiedźmina - co za świnie... bigsmile.gif

To w takim razie nic nie straciłem :D. Dzięki za informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie bundle playstation 4 z Wiedzminem w dniu premiery?

Nie sądzę, twórcy są bliżej z m$, który to wyda xone z Wieśkiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, twórcy są bliżej z m$, który to wyda xone z Wieśkiem...

 

Niestety tak jest. Pytałem w kilku sklepach i nie wiedzą albo twierdzą, że raczej nie (chyba by już mieli takie informacje sprzedawcy?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, twórcy są bliżej z m$, który to wyda xone z Wieśkiem...

Mają podpisaną umowę z M$ na wyłączność dot. promowania Wieśka na xboxie (dlatego też nie zobaczyliśmy jeszcze żadnego materiału w sieci z ps4)

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, ale to inicjatywa sklepu a nie zestaw bundle. Takie zestawy to ja mogę tworzyć nawet z rowerem na komunię... wink.gif

Edytowane przez milekp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą mam nadzieję, że tutaj będziemy pisać (w dniu premiery i później) o samej grze, a nie polygonach na ekranie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą mam nadzieję, że tutaj będziemy pisać (w dniu premiery i później) o samej grze, a nie polygonach na ekranie :E

przetrzepiemy każdego, kto wyjedzie z wątkiem o grafice. W tej grze liczy się wyłącznie linia fabularna a reszta byle chodziła płynnie - nawet w 480p wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, ale to inicjatywa sklepu a nie zestaw bundle. Takie zestawy to ja mogę tworzyć nawet z rowerem na komunię... wink.gif

Ja kupiłem bundle z Destiny i poza grafiką na pudełku (a w zasadzie tekturze pudełka, które samo w sobie jest białe) niczym się nie różnił od osobnego zakupu :) Gra leżała luzem w pudełku.

 

W tej grze liczy się wyłącznie linia fabularna...

... która zapowiada się niesamowicie miodnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... która zapowiada się niesamowicie miodnie...

.....a zarazem intrygująco dobrze....

 

 

:E :E :E

 

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było ale w euro jest W3 w edycji steelbook, chyba lepsza edycja niż standardowa.

 

"Tylko w Euro!!! Kupując grę w przedsprzedaży otrzymasz wydanie wzbogacone o piękny i wyjatkowy steelbook

 

Zawartość:

 

•Dysk Blu-ray z grą (DVD w wersji PC)

•Oficjalna ścieżka dźwiękowa z gry

•Oficjalne, stworzone przez twórców gry wydawnictwo "Świat Wiedźmina - Kompendium„

•Instrukcja do gry

•Piękna, bogata w szczegóły mapa świata gry

•Naklejka z unikatową grafiką z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

•Stylowy rękaw ochronny"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na cdp.pl jest wersja ze steelbookiem za 220 zł.

 

LINK

Edytowane przez zapsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Standardowa będzie po 199 czy to w ramach gratisu? Chyba sie skusze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steelbook to gratis. Większość sklepów w podobnej ceni oferuje gola wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Redzi zachowali się naprawdę porządku (cena) biorąc pod uwagę, że taki BB na premierę chodziło 250zł.

 

 

Szkoda tylko, że mają podpisaną umowę z M$ dot. promocji gry i dopiero przy premierze zobaczymy jakiś gameplay z ps4 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam prawie do samego konca bo moze media markt da za 199 zl lub empik. Czasem warto poczekac do samego konca bo i tesco czasem lubi sie dolaczyc do powalczenie w dniu premiery, pamietam ze dodatek do Diablo kupilem w neonet bo dzien czy dwa dni przed premiera obnizyli cene o kolejne 10 zl względem konkurencji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wezmę na CDP.pl i odbiór w Paczkomacie zaraz po północy, nie ma co się szczypać. :E Zupełnie jest dla mnie bez znaczenia czy cena jeszcze spadnie, czy też nie. To i tak dobra cena, jak za takie wydanie. Zwłaszcza w czasach, kiedy do pudełek wrzuca się już tylko dwustronicowy świstek zwany instrukcją, albo wręcz nadrukowuje się ją na wewnętrzną stronę okładki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wezmę na CDP.pl i odbiór w Paczkomacie zaraz po północy, nie ma co się szczypać. :E

Widzę ostro :D Ja zamówię sobie pewnie do kiosku ruchu i odbiorę z rana ;] Także tego Vulc - jakieś wrażenia mam nadzieję, że skrobniesz bo lab w dziale PC to pewnie eksploduje :E

 

Panowie jeszcze miesiąc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...