Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

maslak

NC +

Rekomendowane odpowiedzi

tyle kurde czekalem z zalozeniem C+ bo myslalem ze nc+ bedzie juz w ogole mega super wypas i zaraz sie do nich podlacze... a tu taka lipa :o zlodziejska polityka i kijowa oferta :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z forum satkurier

 

Albo dekoder z zewnętrznym dyskiem albo z wewnętrznym i dodatkowym abo ? :-D nieźle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha właśnie się dowiedziałem co znaczy skrót NC+ - Nowe Ceny +

 

hłehłehłe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem wczoraj z ciekawości zaktualizowałem listę kanałów na dekoderze. To w jakiej kolejności ją zrobili to zwyczajnie masakra. Wszystko porozrzucane, kilka kanałów to na kilku numerach jest, HBO wywalili mi dopiero na 160.. No ludzie litości, nawet TVP1 mam na 11 :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowa oferta standardowa to jakiś żart chyba zrobiony po to by było o nich głośno...

Ponoć ci co migrują mogą wynegocjować rabaty i to dość duże ale to nie zmienia faktu, że to przesada...

 

a to co zrobili z listą kanałów dla klientów c+ to chamstwo w czystej postaci- myślą, że to skłoni ludzi do migracji na nc+ bt miećź wszystko odblokowane? chyba żartują.

Mam multiroom z c+ i jedne dekoder to sagemcom dsi87 i ma on opcję ulubione kanały więc sobie stworzyłem na nim własną listę z tym co oglądam najczęściej i mam porządek- tvp od pierwszych kanałów a nie od 11...

ale... drugi dekoder (pace z pvr) nie ma tej funkcji i jestem na nim związany z tą idiotyczną kolejnością narzuconą przez c+...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość karol199

Z tym Cyfrowym Polsatem się tak nie zapędzajcie. Sam miałem kilka problemów z obsługą/kontaktem czy na koniec wisienka na torcie - z wypowiedzeniem umowy.

 

Idź pracowniku C+ być fajnym gdzie indziej ;)

Ja mam CP od 2008r i nigdy nie miałem powodów do narzekań. Jedynie mnie troszkę drażni cotygodniowe latanie z kartami od multiroom'a, a tak to jestem zadowolony z tego pakietu za 89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat z innego forum:

 

 

A czytał ktoś czym są te szare narożniki przy kanałach? :shock: :shock: :shock:

 

EUROSPORT HD, EUROSPORT2 HD, MTV LIVE HD, NICKELODEON HD, ARTE HD, ESPN AMERICA, COMEDY CENTRAL, COMEDY CENTRAL FAMILY, BLINK, DISNEY JUNIOR, BBC CBEEBIES, NICK, NICK JR, DISCOVERY HISTORIA, ANIMAL PLANET, MTV, MTVROCKS, VH1, (sporo tego)... otóż zapis w regulaminie mówi:

 

NC+ napisał(a):W okresach testowych i promocyjnych, Abonentowi mogą zostać udostępnione, bez Opłat, dodatkowe nieobjęte Umową usługi. Udostępnienie, jak i wycofanie takich usług nie wymaga poinformowania ani uzyskania zgody Abonenta i nie stanowi zmiany Umowy.

 

chyba ich na serio pojebało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie co dostaną abonenci enki zamiast kanałów n premium ?? Obecnie przy rachunku do zapłaty mam tylko lakoniczną informację, iż zamiast tych 4 kanałów dostanę 6 innych klasy premium....ciekawe czy zobaczę na nich całą ligę mistrzów do końca......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dostaniesz 6 kanalow ale nie za taka cene jak placiles dotychczas :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jak przedłużyłem nie dawno umowę i mam dodatkowe pakiety HBO, Filmbox i Npremium oraz abonament 68zł

To nic się nie zmieni po za tym że npremium zostanie zmienione na jakieś inne kanały ?

Jeśli tak to w sumie mi to nie przeszkadza bo ta oferta mi odpowiada o ile dadzą coś w stylu canal+ :)

A jeszcze czytałem coś o zmianie anten, ja mam starą antenę z cyfrowego polsatu czy to w czymś przeszkadza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieni się. Od 1 kwietnia stracisz także następujące programy, które zostaną bezpowrotnie wyłączone:

 

Wojna i Pokój HD/Sundance Channel HD, Universal Channel, Universal Sci-fi, Sportklub, Fightklub, ESPN America oraz Religia.tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie jeszcze inne tv kablowe typu vectra, upc, multimedia, aster czy inny lokalny dostawca ;)

 

Aster zostało kupione przez UPC około roku temu i teraz jest już tylko UPC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dostaniesz 6 kanalow ale nie za taka cene jak placiles dotychczas :/

Jeżeli będzie jak mówisz to przypuszczam, że się z enką rozstaniemy....

 

dali by opcję, żeby wykupić od nich tylko SPORT resztę mam w dupie ;) albo za darmo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieni się. Od 1 kwietnia stracisz także następujące programy, które zostaną bezpowrotnie wyłączone:

 

Wojna i Pokój HD/Sundance Channel HD, Universal Channel, Universal Sci-fi, Sportklub, Fightklub, ESPN America oraz Religia.tv.

Nie zależy mi jakoś szczególnie na tych kanałach.

A co do ceny to chyba nie mogą zmienić jak mam umowę przedłużoną ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź pracowniku C+ być fajnym gdzie indziej ;)

:lol2:

Życzyłbym sobie jakiejkolwiek biurowej pracy. Czy poleciłem w którymkolwiek poście inną firmę świadczącą podobne usługi? Spotkałem się z kilkoma firmami, które robiły podobne problemy (nie tylko w tej branży), tylko po co mam je wypisywać skoro w tym momencie dyskutujemy o N/C+/CP/NC+?

 

Jeżeli zmieni to Twoje podejście do mnie to używam cyfrowej naziemnej, jest dla mnie wystarczająca - nie mam czasu na telewizję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzałem się właśnie bliżej ofercie nowej ( :lol2: ) i nasuwa mi się kilka pytań.

1. Nigdzie w żadnym z pakietów

http://ncplus.pl/sklep/promocje/allinclusiveplus

nie widzę sportowego kanału extreme sport. Obecnie mam cyfrę+ i mam ten kanał ale to co wyłączą go czy tylko został gdzieś po drodze pominięty?

2.Czy te wszystkie HBO, Canal+ itp co są w wersji HD będą nadal miały tak jak obecnie swoje odpowiedniki w normalnej wersji? Nie mam ani telewizora HD ani dekodera HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płacąc 60zł nie dostaje sie Canal+?

Przeciez to NC+ jak sama nazwa mówi...

Jaka najlepsza oferta do 50zł na rynku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie jeszcze inne tv kablowe typu vectra, upc, multimedia, aster czy inny lokalny dostawca ;)

 

Nie wygląda to tak kolorowo. Nie ma czegoś takiego że masz kilka dostawców na dany rejon. Przynajmniej jeżeli chodzi o kablówki. Firmy te podpisały jakieś porozumienia między sobą że tylko jedna może działać na danym osiedlu. Tak też u mnie może być tylko multimedia, a np u kumpla może być tylko UPC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wirmo

u mnie na osiedlu mam do wyboru UPC i Multimedie więc chyba jakoś mogą działać dwie w tym samym rejonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wirmo

u mnie na osiedlu mam do wyboru UPC i Multimedie więc chyba jakoś mogą działać dwie w tym samym rejonie

Może tyczy się to poszczególnych miast. Mam to info od przedstawiciela multimedi tego co przychodzi do domu z umowami itp. I sprawdzając dostępność usług na stronach poszczególnych dostawców nie zdarzyło się aby były dwie dostępne pod jeden adres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tyczy się to poszczególnych miast. Mam to info od przedstawiciela multimedi tego co przychodzi do domu z umowami itp. I sprawdzając dostępność usług na stronach poszczególnych dostawców nie zdarzyło się aby były dwie dostępne pod jeden adres.

Sieci nie mogą tego robić bo od razu podpada to pod zmowę i nieuczciwą konkurencję.

 

Raczej chodzi o spółdzielnie. Wydaje pozwolenie na położenie kabli jednej kablówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie nie całkiem na temat ale: Potrzebuje wejść na strefe abonenta C+ i tam wielka na pół strony reklama o nc+ (właściwie tak cała strona C+)... Jakże to wyłączyć? Nie ma x itd tylko kup albo szczegóły... Ta fuzja to fail roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...